Weekly TimeLine

Weekly Timeline - #4

24. února 2017 v 15:59 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné páteční odpoledne. Je tady další článek z rubriky "Weekly Timeline", ve které se opět podíváme na to co Karol za uplynulý týden zveřejnila.

18. 2 - 24. 2. 2017

YOUTUBE

Na svém Youtube kanále, Karol zveřejnila video s názvem #KarolTeLlama2. Ve Videu jde vlastně o to, že Karol komunikuje přes sociální síť se svými fanoušky.

Video #KarolTeLlama2

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém účtu byla Karol tento týden, méně aktivní než obvykle. Tento týden zveřejnila pouze dva příspěvky (Jeden Gif a Jednu Fotografii). Ve videu se Karol připravuje na Rozhovor, nechává si dělat make-up. Na Fotografii Karol stojí opřená o sloup.OSTATNÍ

Karol se objevila na obálce časopisu "Trinity Stars". V časopisu je s ní i článek a rozhovor, ale podle mě titulek "Disney má novou hvězdu" mluví za své.


Tohle by bylo pro dnešek vše, ale mám pro vás ještě informaci ohledně této rubriky. Rozhodl jsem se, že tuhle rubriku omezím a články budou vycházet ob týden (Jednou za 14 dní). Všechno zůstane stejné, pouze informací bude samozřejmě více, jelikož budou za dva týdny. Další Článek z této rubriky výjde 10. 3

Weekly Timeline - #3

17. února 2017 v 12:11 | Lu
Ahoj! Omlouvám se, že poměrně dlouhou dobu nevyšel článek, ale byl jsem nemocný. Takže dneska je tady již v pořadí třetí díl rubriky Weekly Timeline. Pojďme se opět podívat na to co Karol za uplynulý týden zveřejnila na svých sociální sítích.

11. 2. - 17. 2. 2017

YOUTUBE

Karol na svém Youtube profilu zveřejnila video, ve kterém děkuje svým fanouškům za dosažení 3M odběratelů na jejím Kanálu.

Speciální Video k 3M odběratelů

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém profilu Karol zveřejnila celkem osm nových příspěvků, z toho dvě videa a šest fotografií. Na Jedné fotografii můžete vidět Knihu s názvem "Soy Karol Sevilla" (neboli "Jsem Karol Sevilla"), více vám o ní, ale řeku níže. Další fotografie jsou npř. Plakát koncertu Soy Luna a další klasické fotografie Karol.OSTATNÍ

Jak jsem se již výše zmiňoval, tak Karol potvrdila pomocí Sociálních sítí, že bude mít svou vlastní Autobiografickou Knihu s názvem "Soy Karol Sevilla". Přesné Datum zatím ještě není známo, ale určitě vás budu i nadále informovat. Dále jste si mohli všimnout, že Karol nedávno vydala video ve kterém ukazuje tablety a sluchátka značky "Karol Sevilla".


Doufám, že se vám článek líbil a do Komentářů mi můžete napsat jestli se těšíte na Knihu "Soy Karol Sevilla".

Weekly Timeline - #2

10. února 2017 v 9:26 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné páteční odpoledne. V dalším díle rubriky "Weekly Timeline" se opět podíváme co za uplynulý týden Karol zveřejnila na svých sociálních sítích.

4. 2 - 10. 2. 2017

YOUTUBE

Na svém Youtube kanálu Karol nedávno dosáhla 1 Miliónu odběratelů. Youtube po překročení tohoto milníku odměňuje své uživatele tzv. "Gold Play Button". Karol tato "Cena" dorazila a ona se o tom rozhodla natočit video. V Současné době má Karol na svém Youtube profilu něco přes 3 018 000 odběratelů (Ke dni 10. 2. 2017).

Karol s cenou "Gold Play Button" za 1M Odběratelů

INSTAGRAM

Karol tento týden na svém Instagramu zveřejnila celkem pět nových příspěvků, čtyři fotografie a jedno video. Strašně se mi líbí poslední fotografie, na které se Karol usmívá, i popisek je k této fotografii nádherný "Lo más lindo de la vida, es sonreír" (Nejhezčí věc v životě, je se usmát). Další Fotografie jsou npř. z natáčení seriálu Soy Luna.
TWITTER & FACEBOOK

Jak jsem již psal v minulém článku, tak Facebook a Twitter Karol používá většinou na sdílení svých příspěvků a videí z ostatních sociálních sítí. Ve Videu, o kterém jsem psal již nahoře se Karol zmínila o svém novém Intru, které bude používat pro svá Videa na Youtube. Tímto Videem a přes Twitter Karol vyzvala své fanoušky, aby na Twitteru zveřejňovaly videa, ve kterých zpívají píseň z jejího intra a označily příspěvek Hastagem #NuevaIntroKarol.

Nové Youtube Intro

Pokud se vám článek líbil, tak mi to určitě napište do komentářů.

Weekly Timeline - #1

3. února 2017 v 11:47 | Lu

Ahoj! Vítám vás u nové rubriky s názvem "Weekly Timeline", v překladu tzv. Týdenní Časová osa. Tato Rubrika spočívá v tom, že každý týden (asi v pátek) se ohlédneme na Sociální sítě Karol a podíváme se co za uplynulý týden zveřejnila. Doufám, že vás tento projekt zaujme a teď už se můžeme jít podívat co Karol tento týden zveřejnila.

28. 1. - 3. 2. 2017

YOUTUBE

V Sobotu 28. 1 zveřejnila Karol na svém Youtube kanálu oficiální Lyric video ke Coveru Nada Fue un Error.

Oficiální Lyric video ke Coveru Nada fue un Error

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém profilu Karol zveřejnila přibližně 5 nových fotek/videí. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu, ale takhle to Karol zveřejnila. Nejvíce se mi líbí asi fotka s plyšáky, ale zveřejnila i fotku jak popíjí čaj. Na videa máte odkaz, jelikož je nelze přidávat na blog. Většina videí jsou tzv. Gify vytvořené pomocí aplikace Boomerang.FACEBOOK & TWITTER

Na svém Facebookovém a Twitterovém profilu Karol, pouze sdílela své příspěvky z ostatních sociálních sítích. Na Twitteru pak pouze Retweetnula pár svých fanoušků, ale to není plnohodnotný příspěvek, takže to sem dávat nebudu. Na Twitteru se potom také stala jedna menší událost, jelikož Hastag #LyricNadaFueUnError, který vypustila do světa se 28.1 dostal na TŘETÍ MÍSTO V TOP TABULCE HASTAGŮ NA TWITTERU.

Hastag #LyricNadaFueUnError na třetím místě v Top Tabulce

Doufám, že vás tato rubrika zaujala, a také že se vám článek líbil. Určitě mi napište do Komentářů jestli se vám článek líbil.
 
 

Reklama