Rozhovory

Rozhovor: Speciální koncert k 18. narozeninám!

25. listopadu 2017 v 11:19 | Lu
Omlouvám se, že poslední článek vyšel před více než dvěmi týdny, ale chystám pro vás nový projekt a vytvářím i další novinky! Teď již je ale vše připraveno a od teď již budou články opět pravidelně vycházet. Jako vynahrazení jsem pro vás přeložil delší rozhovor, který je rozhodně zajímavý a dokonce je i aktuální. V neděli 12. listopadu od 14:30 se ve městě Luján konal první festival inkluzivního umění, na kterém samozřejmě vystupovala i Karol. Pro Karol tohle byla jedna z hodně důležitých akcí, jelikož tady i oslavila společně se svými fanoušky své osmnácté narozeniny. Internetová stránka InfoMercedes pár dní před touto akcí vyzpovídala a vy si tento rozhovor teď můžete exkluzivně přečíst v češtině!Rozhovor si rozhodně nenechte ujít, jelikož je strašně zajímavý a dozvíte se z něho nové informace...

Jak se připravujete na Festival?
Pravdou je, že jsem již připravená! Jsem opravdu velmi, velmi šťastná, že tam budu moct být, a kromě toho tam oslavím i své narozeniny. Rozhodla jsem se udělat show jako děkovné gesto mým fanouškům, protože oni mě podporují mě. Všichni jste vítaní, budeme se tam skvěle bavit…

Festival je pár dní po vašich osmnáctých narozeninách. Budete tedy v Lujanu oslavovat společně se všemi, kteří přijdou? Proč jste si vybrala zrovna Luján?
Je pravda, že v Navarro a Lujánu jsem velmi často. Luján jsem si vybrala, protože se tam dobře cítím, mám to tam moc ráda a chtěla jsem tam strávit víkend a tak jsem si řekla, že proč ne? Chtěla jsem své narozeniny oslavit i trochu jiným způsobem. Tyto narozeniny jsou pro mě velmi důležité!

Osmnáct let je již určitý věk a obecně platí, že u dospívajících je to obrovská změna. Jak se cítíš?
Pro mě to není žádná změna (Směje se). Doopravdy se chovám, jako pětiletá dívka. Nezáleží, jestli mi je osmnáct nebo dvacet dva, protože stále budu malé děvče. A teď vážně: Já vím, že když jsem starší, tak mám větší odpovědnost a spoustu dalších věcí, ale moje maminka je mi stále nablízku. To mě podporuje, a to, že je vždy semnou si myslím, že je nejdůležitější…

Zmínila jste se o své matce, je to základní část vaší kariéry? Doprovází vás? Kromě role matky plní i některé další funkce ve vašem životě?
Ano, maminka má všechny možné funkce! Má roli matky, manažera, vedení, trochu od všeho… Fanoušci vědí, že je to osoba, která mě vede a říká mi: "Karol, udělala jsi to špatně." Nebo mi najednou řekne: "Karol, lítáš v oblacích, pojď zpátky na zem." Vlastně je to ta, která mně pomáhá řídit mě samotnou. Ale ona je ta nejlepší, vždycky je semnou - Dvacet čtyři hodin denně společně.

Rozlišují vaši fanoušci rozdíl mezi "Lunou" a "Karol"?
Pravdou je, že ani já sama nedokážu úplně rozlišit, kdo je postava a kdo je Karol! Když jsem začala natáčet, chtěla jsem dát Luně úplně jinou osobnost, než je Karol - Ale to se nepovedlo (směje se). Když mě vidí mý fanoušci na ulici s mým klasickým oblečením tak mě oslovují Karol, ale když mě vidí s takovým pestrobarevným oblečením, které většinou nosí Luna, tak mě oslovují Luno. Nejmladší dívky mě znají jenom jako Lunu, ale ty starší už ví, že já jsem Karol.

Karol sfoukává svíčky na svém narozeninovém dortu

Na co se mohou fanoušci na festivalu těšit?
No, hlavně, že tam budu já (Směje se). Chystám se zpívat většinu svých písní, protože budeme mít velmi dobrý čas. Budeme si moct společně zazpívat, tančit, budete se mě moci ptát, můžeme se vyfotit. Nejdůležitější je však se bavit a užít si to. A hlavně přijďte, protože to je pro mě velmi důležité!

Kdy začal váš "vztah" s Disney?
Když jsem v 15 letech poprvé začala natáčet Soy Lunu. To místo je pro mě strašně důležité, začala jsem tam být opravdová "Disney Holka". Když jsme začali nahrávat mnoho lidí mě považovalo za novou Disney princeznu a to je velmi pěkné.

Dokázala jste si představit, když jste byla mladší, že jednou budete takhle slavná?
Ne, opravdu nikdy! Hraji již od svých šesti let a vždy bylo mým snem, dostat se takhle daleko. Nikdy bych mě ani nenapadlo, že se dostanu k tam velkému projektu, který drasticky změnil můj život. Musela jsem se přestěhovat do jiné země a to je tak "WOW". Jsem velmi, velmi šťastná a velmi vděčná lidem z Disney a samozřejmě i mým fanouškům, kteří mě podporují.

Vy jste si svůj sen splnila, Jakou radou byste dala vaším fanouškům, aby si mohli splnit své sny?
Že nejdůležitější je vždy následovat svůj sen a říkat si, že nic není nemožné. I když to bude obtížné, přestože se zaseknete, myslím si, že důležité je se držet svých snů.

Máte několik povinností: Zpěv, Tanec, Bruslení, Hraní… Jak to všechno trénujete?
Od té doby, co natáčíme, nemám moc času trénovat. Trénuji, když natáčím. Když natáčíme tak musím někdy zvládnout hrát, zpívat a i tancovat na bruslích. Mimo jiné ještě natáčím i na YouTube. Kvůli riziku nemůžu sama bruslit a celkové vykonávat žádné sporty.

Karol na svém koncertě v Lujánu

A jak se vám líbí v Argentině? Přeci už jste tu pár let…
Mám se dobře! V Argentině už jsem tři roky, pravdou je, že tady mám jakoby svou druhou rodinu. Už se cítím víc jako Argentinka a cítím se tady už jako doma.

Jaké jsou tři věci. Které se vám na Argentině nejvíce líbí?
Co se mi líbí nejvíce? No, zaprvé se mi líbí přístup lidé: Když jsem tady přijela, neznala jsem vůbec nikoho a lidé mě přijali velmi pěkně, přivítali mě s otevřenou náručí. A to je to, co si myslím nejdůležitější, protože to mi dává sílu, abych tady dál žila. Druhá věc je jídlo. A Třetí je obecně jejich kultura. Argentina má neuvěřitelnou historii…

Říkáte, že Argentina vás přivítala a tak dále! Jaký je váš společenský život? S kým jste se během těch tří let spřátelila?
Ano, většina lidí, s kterýma se přátelím jsou mý spolupracovníci. Staly se už mou rodinou. Myslím si, že lidé, kteří mě přivítali jako první byli lidé z Navarra. Každý víkend jezdím do Navarra, protože tam můžu být normální dívka a to je tak skvělé. Myslím si, že je velmi dobře, že si mohu takhle odpočinout a na malou chvilku přestat být herečkou.

Existuje něco z Mexika, co vám chybí?
Strašně moc mi chybí jídlo, ale to co mi chybí nejvíce je moje rodina. O víkendech si řeknu: "Ach, tak ráda bych byl s mou rodinou!" Ale pak si uvědomím, že si plním svůj velký sen, a to je to, co mě nejvíce pohání kupředu.

Co byste ještě na závěr řekla lidem, aby přišli 12. listopadu na první festival inkluzivního umění v Lujanu?
Přijďte, protože je to pro mě velmi důležité. Připravovala jsem můj koncert s velkou láskou a veškerou snahou. A kromě toho je to pro mě velmi důležité datum, protože tam oslavím své 18. narozeniny. Rozhodla jsem se tento rok, uspořádat oslavu mých narozenin i pro mé fanoušky, protože fanoušci mi každý den vytváří úsměv na tváři. Tenhle festival si rozhodně nesmíte nechat ujít - Všichni jsou vítáni.

Karol s fanynkovou v Lujánu

Rozhovor: Zůstala jsem stejná!

5. listopadu 2017 v 10:59 | Lu
Po delší době jsem vám přeložil další rozhovor! Rozhovor byl publikován 24. dubna 2017 na stránce na stránce Télé-Loisirs.fr. V rozhovoru se pojednává o druhé řadě Soy Luny a i o Soy Luna Live!

Právě nám začíná 2. sezóna Soy Luny! Na co se mohou diváci těšit?
Tato řada se bude velmi lišit od první! Moje postava bude trochu víc teenager, Luna začne dělat svá vlastní rozhodnutí. Bude se chtít dozvědět více o svém původu a bude se snažit zjistit tajemství ohledně své identity.

A co se bude dít s Matteem?
Matteo se vrací do Buenos Aires úplně s jiným chováním. Má spoustu problému. Luna ho, i přesto stále miluje... - Prostě bude to mezi nimi hodně komplikované!

Jaké jsou další projekty mimo natáčení nové řady?
Poté co jsme dotočili 2 řadu, jsme společně s dalšími herci z obsazení zahájili koncertní turné. Začali jsme v Buenos Aires a skončíme v Mexiku.

Soy Luna Live 2018

Přijedete i do Francie?
Doufáme, že ano! Rádi bychom, ale zatím máme pouze naplánovanou Latinskou Ameriku! Co se týče mě, tak já jsem ve Francii byla již dvakrát. Je to velmi krásně město!

Je naplánovaná třetí řada Soy Luny?
Ano!

Díky této sérii jste se velmi rychle stali slavnými!
Neřekla bych, že jsme tak slavní! Já jsem zůstala stejná. Vím, kdo jsem - Jsem normální dívka.

Karol Sevilla

Rozhovor: Mám tolik snů, že je všechny nemohu ani vyčíslit!

13. října 2017 v 13:45 | Lu
Chystáte se na Soy Luna Live Tour 2018? V tomto rozhovoru se dozvíte co vás na něm čeká a i mnoho dalších informací! Rozhovor pochází ze stránky Portaldosprogramos.com a vydán byl před necelými třemi týdny. Rozhovor je dle mého názoru zajímavý a stojí za dočtení dokonce...

Co můžeme očekávat na koncertech Soy Luna 2018?
Bude to skvělý koncert, na kterém uvidíte zpěv, tanec a bruslení, což je něco inovativního! Bude to jako epizoda v reálném životě, kde fanoušci mohou očekávat milostný příběh, novou choreografii… Těšíme se, že se osobně setkáme se všemi fanoušky a dozvíme se něco víc o kultuře a jazycích. Jsem si jistá, že si koncert zamilujete!

Jaké jsou tvé sny?
Mám hodně snů, tolik, že je všechny nemohu ani vyčíslit. Chtěla bych si je všechny splnit současně, ale vím, že je musím postupně konkretizovat. Některé z mých dlouhodobých snů jsou např., že chci hrát ve filmu s Robertem Downey Jr., Vyhrát Oscara a zpívat a nahrát CD se Selenou Gomez!

Soy Luna en Concierto 2017

Jaká je nejlepší část z natáčení Soy Luny?
Upřímně řečeno, všechno je fantastické! Na seriálu skutečně není žádná špatná věc. Zažili jsme při natáčení spoustu zábavy. Při natáčení jsme rozdělení: Zatímco někteří natáčejí, jiní čekají…

Jakou roli bys chtěla v budoucnu hrát?
Chtěla bych hrát typickou zápornou postavu a nebo další postavu od Disney. Nicméně, strašně ráda hraji postavu Luny ze seriálu Soy Luna!

Co se ti nejvíce líbí na Luně?
To, co se mi na Luně líbí je, že je Bojovnice, originální, silná osobnost. Nicméně se mi nelíbí, že je "vždy v oblacích".

Karol Sevilla v druhé řadě Soy Luny

Jaká je podobnost mezi tebou a Lunou?
Domnívám se, že jsme si celkem dost podobné a máme spoustu věcí podobných. Bojujeme za naše sny, aniž bychom se vzdali, a myslím, že to je to, co mě nejvíce spojuje s postavou!

Proč si myslíš, že existuje mnoho podobných lidí, jako Luna (Osobnostně), zejména ve Španělsku?
Myslím, že lidí mají tuto postavu rádi, protože Luna se zdá být "skutečná". To znamená, že se s ní setkáváme, např. když na ulicí někdo zpívá, tančí, protože Luna je normální dívka. Nemá mnoho peněž a musí tvrdě pracovat, aby dosáhla svých cílů a učí se svými chybami. Nikdo není dokonalý a ona okazuje právě tuto stranu a někteří lidé se s ní mohou právě proto ztotožnit.

Jaký je hlavní rozdíl mezi tebou a Lunou?
Největší rozdíl mezi námi je, že Luna žije ve fantastickém světě, světe plném barev, zatímco já jsem realista. Luna se nestará o názory ostatních a není konfliktní - Vždy se skloní, i když má pravdu. Já jsem úplně jiná!

Luna Valenteová

A jak reaguješ ty, když tě kritizují cizí lidé?
Je pravda, že mě cizí lidé kritizují často, ale já dobře reaguji! Jsem si vědoma, že je to součást mého života a je mi to jedno! Mám spoustu lidí, kteří mě podporují - Moje rodina, přátelé a dokonce i mojí fanoušci. Takže já nemám problém s kritikou, která není konstruktivní.

Jak ses vypořádala s tlakem, že jsi slavná osobnost?

Ve skutečnosti si myslím, že je to docela zábavné být slavným. Mým snem bylo vždy stát se herečkou a věděla jsem, že sláva je výsledkem mého snu. V každém případě nejdůležitější pro mě je, že mojí fanoušci vědí, že je mám ráda a snažím se jim vždy poskytnou dobré zprávy.

Rozhovor: Našla jsem panenku, která vypadala přesně jako já!

4. října 2017 v 14:59 | Lu
Chcete se dozvědět nové informace o Karol Seville? Tak to si rozhodně přečtě tento zajímavý rozhovor, který je zaměřen na její oblíbenosti atd. Tento rozhovor jsem našel na španělské stránce El País.com, přeložil jsem ho a přidal jsem vám ho tady na blog. Rozhovor je sice kratší, ale doporučuji si ho dočíst až do konce, protože je zajímavý...

Díky úspěchu seriálu Soy Luna se začali vyrábět výrobky všeho druhu se Soy Lunou, jako např. Notebooky, hračky… Jaká je nejdivnější věc, na které jste našla svou tvář?
Našla jsem panenku, která vypadala přesně jako já! Nejprve jsem to viděla na internetu a byla jsem velmi ohromena, tak jsem si to koupila. Ten pocit, když jsem to měla v ruce byl nepopsatelný. Dříve jsem si také hrála s podobnými panenkami a teď si budou děti hrát "semnou"! Není to krásné?

Znáte pořad "Lu de Luna" a španělskou herečku Lucía Carballo, která v tomto účinkuje? Jakou roli v seriálu by podle vás měla mít?
Zajisté, že jí znám! Je to dobrá holka. Určitě by měla být jednou z Luniných přátel, nemůže se spojit s Ámbar, nemůže se stát špatnou!

Luna ze Soy Luny jako Barbie panenka

Na jaké filmy se ráda podíváte?
Jsem velký fanoušek Disney, proto se koukám hodně na animované pohádky. Nedávno jsem se znovu podívala na "Příšerky z S.R.O" a na "Lilo a Stitch". Jelikož můj nejoblíbenější herec je Robert Downey Jr., mám ráda film "Iron Man".

Na kterém seriálu jste závislá?
V poslední době mám málu času. Teď studuji na vojenské škole v Buenos Aires, ale když mám čas ráda se podívám na "The Walking Dead" a "Stranger Things". Jsou to skvělé seriály!

A jakou knihu byste doporučila svým fanouškům?
Malý princ a pak autobiografickou knihu od Daniely Riverové "Hablando Sola" - Řekné vám zajímavým způsobem celý její život. Dále se mi také líbí dobrodružné příběhy…

Uvažuješ o studiu nějakého povolání?
Samozřejmě! Je velmi důležité, abych měla dokončené školy. Chtěla bych se věnovat fotografické nebo grafické kariéře!

Robert Downey Jr., oblíbený herec Karol Sevilly, jako Iron Man

Rozhovor: Lunino oblečení je jako výbuch barev!

20. září 2017 v 13:59 | Lu
Další rozhovor je tady! Před zahájením evropského Soy Luna Live Tour 2018 ve Španělsku (Barcelona; 5. Ledna) se španělská stránka élPeriodico zeptala mexické herečky Karol Sevilly na pár otázek. Rozhovor je sice trochu kratší, ale je zajímavý...

Již 5. ledna 2018 bude ve španělsku, zahájeno evropské turné! Byla jsi už někdy ve Španělsku a co se ti nejvíce líbí na naší zemi?
Ano, ve Španělsku jsem už byla - v Madridu a Seville a obě města se mi moc líbily. V Madridu jsem navíc byla i minulý rok, protože jsem tam propagovala první řadu Soy Luny a brzy se vrátím se Soy Luna Tour, ale mezi koncerty budeme mít i pár dní dovolené. To, co se mi nejvíce ve španělsku líbí jsou příjemní lidé!

Jak se tvá postava bude během druhé řady vyvíjet?
Luna hodně osobně roste, když začíná odhalovat svou minulost a setkává se svými biologickými rodiči…

!Nová řada Soy Luny od pondělí do čtvrtku v 1900na Disney Channel!

Co máš na seriálu nejraději?
Zábavou je pro mě bruslení. A strašně moc se mi líbí, že mám možnost začlenit dohromady zpěv, herectví, tanec a bruslení…

Jste si s Lunou podobné? I ty jsi musela opustit svou rodnou zemi, protože ses kvůli natáčení musela přestěhovat do Argentiny!
Je pravda, že jsme si podobné! Obě jsme museli čelit změně země, nové kultuře atd. Určitě jsem se, ale od Luny něco naučila - Teď i já stejně jako Luna bojuji za všechny své sny a vím, co opravdu chci.

Jaký je největší rozdíl mezi Karol a Lunou?
Rozhodně způsob oblékání! V tomhle jediném se mi Luna moc nelíbí. Její oblečení je jako výbuch barev! A další aspekt, ve kterém se vůbec nepodobáme je, že když Luně někdo udělá něco špatného, tak ona nic neudělá a nebo je milá, ale já bych tvrdě odpověděla!

Jak se tvůj život od premiéry Soy Luny změnil?
Největší změnou bylo přestěhovat se do jiné země a být populární v zemích, které jsem prozatím neměla ani štěstí poznat.

Jezdila jsi někdy před Soy Lunou na bruslích?
Ne, ale jakmile mi bylo řečeno, že budu hlavní hvězdou seriálu, začala jsem jezdit na bruslích, abych se to, co nejrychleji naučila.

Lunita na začátku první sezóny

Rozhovor: Ve skutečnosti bych se nemohla zamilovat do Mattea!

9. září 2017 v 15:00 | Lu
Již 18.9 startuje na Disney Channel druhá řada populárního seriálu Soy Luna! Jak představitelé hlavních rolí Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli vnímají své role, v čem jsou svým postavám podobní a v čem se líší? To se dozvíte v tomto speciálním double interview, ve kterém se nejprve Ruggero zeptá Karol na pár otázek a pak naopak, Karol vyzpovídá Ruggera. Tento rozhovor jsem vám sem přidal z časopisu Popcorn 9/2017. Rozhovor je fakt zajímavý a doporučuji si ho přečíst až do posledního písmene...
PTÁ SE RUGGERO - ODPOVÍDÁ KAROL
Myslíš si, že je pro mě role Mattea nejvhodnější, nebo bych se podle tebe hodil na jinou roli v seriálu?
Karol: Myslím, že jsi opravdu nejlepší pro roli Mattea, protože jsi sebevědomý a dobře vypadáš. :) Ale abych byla vážná - Interpretuješ svou postavu velmi dobře, skvěle zpíváš a jsi naprosto profesionální.

Čím myslíš, že se Matteo a já od sebe lišíme?
Karol: Myslím, že hlavní rozdíl mezi vámi dvěma je, že Matteo je trochu domýšlivý a to ty vůbec nejsi.

Zamilovala by ses do Mattea i ve skutečnosti? Jací kluci se ti většinou líbí?
Karol: Ne, nemohla bych se v reálném životě zamilovat do Mattea. Myslím, že mě přitahují kluci, kteří jsou zábavní, zajimavý a extrovertní.


Existuje nějaká naše společná scéna, kterou bys ráda znovu natočila? Něco, co si myslíš, že bychom měli udělat jinak?
Karol: Byla to první scéna, kdy do sebe Luna a Matteo vzájemně narazili. Když jsem se dozvěděla více o našich postavách, v průběhu času, ráda bych tohle první setkání zahrála znovu.

Chtěla bys, abychom si spolu zahráli i v jiném seriálu nebo filmu?
Karol: Samozřejmě! Jsi naprosto profesionální, skvělý herec a bylo by mi potěšením spolupracovat s tebou na jiném seriálu!

Myslíš si, že by ses ve skutečnosti dokázala kamarádit s holkou, jako je Ámbar?
Karol: Ne, nemyslím, že bych to někdy udělala. Ona není moc milá osoba a z toho důvodu bych o takové kamarádství nestála.


PTÁ SE KAROL - ODPOVÍDÁ RUGGERO
Myslíš si, že Luna je pro mě perfektní role nebo je tu jiná role v seriálu, ve které bys mě chtěl vidět hrát?
Ruggero: Podle mě je to pro tebe nejlepší role, i když možná bys mohla také hrát Simóna, protože je stejně citlivý. Jste nejlepší přátelé a jste si hodně podobní. Také si myslím, že bys ráda hrála role jako je Mónica nebo Sharon. Jsou to dva extrémy. Mónica je opravdu milá a pečovatelka jako Karol. Sharon je úplný opak a byla by pro tebe skvělou výzvou, protože je velmi odlišná od Luny. Myslím, že by tě tahle role bavila, protože by ti to umožnilo být úplně jinou postavou.

Jaká je naše společná scéna, která tě nejvíce citově zasáhla?
Ruggero: Musím říci, že je to scéna v epizodě 40, v sezóně 1, kde naše postavy prožijí svůj první polibek. Je to neuvěřitelně romantické a bylo to pro mě nejdůležitější.

Myslíš si, že Luna a já jsme stejně? Čím se podle tebe lišíme a v čem se podobáme?
Ruggero: Existuje spousta věcí, ve kterých se lišíte, ale také si myslím, že jste si v některých ohledech podobné, protože jste obě silné a odhodlané, zároveň však citlivé. Obě, ty a Luna, máte také odlišný módní vkus a styl, což je cool sledovat.

Jaká byla nejnáročnější scéna, kterou jsme natáčeli společně?
Ruggero: Nemyslím si, že jsme měli nějakou náročnou scénu! Jsi velmi profesionální a talentovaná, takže natáčíš každou scénu levou zadní. Je to fantastické!


Vzpomínáš si na okamžik, kdy jsem tě doopravdy naštvala?
Ruggero: Ano, při té scéně, kde jsme bruslili a narazila jsi do mě! To fakt bolelo! :) Ale nakonec jsme se tomu stejně zasmáli.

Jako Ruggero dávaš přednost Luně nebo Ámbar?
Ruggero: Musím říct, že Luně, rozhodně, bez pochyb. Ámbar není moc milá osoba, ale Luna stojí nohama na zemi a má laskavé srdce.

Rozhovor: Soy Luna je úplně něco jiného než jakýkoliv jiný Disney projekt!

28. srpna 2017 v 13:59 | Lu
Je tady další rozhovor s Karol Sevillou a Ruggerem Pasquarelli, který jsem přeložil ze stránky Maedchenblog.de! Rozhovor se na stránce objevil 07. 06. 2017, takže je trochu starší, ale to snad nevadí. V rozhovoru se můžete dočíst např. Čím je podle nich seriál tak zvláštní či Jaká je jejich nejoblíbenější vzpomínka z natáčení. Rozhovor je opravdu velmi zajímavý, pojďte si ho přečíst…

Seriál Soy Luna běží teprve krátkou dobu a už je velmi úspěšn! Mysleli jste si někdy, že bude seriál po celém světě tak dobře známý a populární?
Ruggero: Ne opravdu jsme si to nemysleli. Samozřejmě jsme si to ale přáli! Teď jsou všichni z obsazení i ze zákulisí šťastní, že série je tak populární. Jsme velmi šťastní a doufáme, že bude seriál pokračovat, protože tato série je naší vášní.
Karol: Ano, na začátku jsme nevěděli, jak budou ostatní země reagovat na tento seriál. My jsme však jednu věc věděli velmi dobře: Je to náš sen! Pro nás je velmi působivé, jak pozitivně lidé reagovali.

Vzpomínáte si na okamžik, kdy jste se dozvěděli, že jste dostali roli?
Ruggero: Zrovna jsem byl na turné s Violettou a dozvěděl jsem se, že bych měl dostat roli. Zpočátku to bylo trochu vtipné, představit si, že bych se měl vrátit zpátky do Argentiny a zrušit projekty, které jsem plánoval po Violettě. Jsem strašně vděčný Disneymu, že mě vzali zpět. Měl jsem velké štěstí, protože se mi tohle všechno děje už podruhé.
Karol: V té době jsem šla na casting a po týdnu jsem byla zavolána zpátky. Stále si to pamatuji! Řekli mi: "Drahá Karol, rádi bychom vám sdělili zprávu. Vítejte v rodině Disney, jste součástí projektu Soy Luna!". Nikdy se mi nesnilo, že bych získala hlavní roli. Když mi řekli, že budu Luna, tak jsem téměř omdlela. Opravdu jsem to nečekala! Pak jsem si zabalila své věci a odletěla do Argentiny plnit si své sny!

Co se vám na seriálu líbí nejvíce? Čím je zvláštní?
Ruggero: Myslím si, že zvláštní věcí jsou kolečkové brusle. Vidím v médiích, že v Argentině, ale i všude ve světě lidé začali bruslit. Nedávno jsem četl, že zájem o sport v Argentině se od začátku seriálu ztrojnásobil!
Karol: Také věřím, že zvláštní věcí Soy Luny jsou kolečkové brusle. Tento seriál je úplně něco jiného než jakýkoliv jiný projekt společnosti Disney. Ale také to, že v seriálu se objevuje tolik různých a zajímavých postav. Divák se s nimi může lehce zidentifikovat

Byl během natáčení seriálu nějaký okamžik, na který rádi vzpomínáte?
Ruggero: Ano, existuje mnoho zvláštních okamžiků. Tolik skvělých vzpomínek, které mohu sdílet s kamarády ze seriálu. Vždy se učíte a prožíváte mnoho nových věcí. Ale řekl bych, že se mi nejvíce líbilo natáčení scén z poslední epizody první sezóny. Byl to velmi intenzivní zážitek!
Karol: Ano, také věřím, že každý okamžik byl krásný. Vzhledem k tomu, že pracujete společně s tak obdivuhodnými, talentovanými, ale i přesto skromnými lidmi a pak nechcete, aby se to zastavilo. Ale musím také říci, že poslední epizoda první sezóny byla opravdu velmi zvláštní. Nejen proto, že to byla velmi krásná a intenzivní epizoda, ale také proto, že jsme všichni věděli, že to byla poslední epizoda, a to udělalo toto natáčení ještě obdivuhodnějším.

Polibek Luny a Matteo na konci první řady Soy Luny!

Co se vám líbí nejvíce: Zpěv, Bruslení nebo Hraní?
Ruggero: Já jsem samozřejmě komplexní umělec a dělám vše stejně rád, ale kdybych si měl vybrat pouze jednu činnost, byl by to zpěv. Zpěv mě totiž baví nejvíc. Také píši své vlastní písně a upřímně doufám, že lidé budou tyto písně znát.
Karol: Mám ráda všechno, ale pokud bych si měla vybrat, řekla bych, že hraní!

Ruggero, chtěl bys někdy nahrát album svých originálních písní?
Ruggero: Ano, moc bych chtěl!
Karol: A kdy to bude?
Ruggero: Doufejme, že to bude brzy.
Karol: Musíš nás pak, ale všechny na svůj koncert pozvat!
Ruggero: Ano, všichni jste zváni.

Díváte se rádi na seriály? A jaké jsou vaše oblíbené pořady?
Karol: Ano, strašně ráda o víkendu sleduji seriály.
Ruggero: Také rád sleduji seriály. Mé oblíbené pořady jsou "Prison Break" a "Bloodline".
Karol: Ráda se dívám na "Gossip Girl" a "The Walking Dead".

Jaká byla v dětství vaše oblíbená Disney postava?
Ruggero: Vždycky jsem sledoval mnoho pořadů na Disney Channel, mé oblíbené postavy jsou zejména "Zack a Cody" a "Lizzie McGuire".
Karol: Jsem fanoušek #1 kanálu Disney. Takže opravdu, i teď, když jsem doma se podívám na Disney Channel, abych viděla nové pořady. Disney princezna, kterou opravdu obdivuji je Merida.

Ruggero a Karol v zákulisí tohoto rozhovoru!

Co děláte ve svém volném čase, když nejste na place?
Karol: Takže já spím. Chci ve svém volném čase relaxovat, protože na place jsem pod velkým tlakem. Chci dělat všechno dobře a uspokojit mnoho lidí, kteří tam pracují. Je to velmi intenzivní práce, musím se celý den soustředit. Pak často o víkendu spím do dvou nebo dokonce do čtyř hodin odpoledne a vrátím se do postele v 10 hodin večer.
Ruggero: Já trávím čas s rodinou a mými přáteli. Například jsem rád, když mohu jít na bowling nebo do kina. Je důležité, abyste si odpočinuli.

Máte typ pro dívky a chlapce, kteří mají trému?
Karol: Strach budete mít vždy, my máme taky! Nejlepší je snažit se uvolnit a věřit v sebe!
Ruggero: Souhlasím!

Rozhovor: Nikdy jsem nechodila do skutečné školy!

19. srpna 2017 v 15:19 | Lu
Po delší době jsem přeložil další rozhovor, o který se s vámi podělím. Rozhovor se objevil 26. června 2016 na stránce Rhein-zeitung.de, takže pár informací se může lišit se současností. Rozhovor je dle mého názoru velmi zajímavý - Dočtete se v něm např. Zda-li od ní můžeme v budoucnosti očekávat něco podobného co udělala Miley Cyrus! Pokud se vám rozhovor bude líbit, nezapomeňte mi to napsat do komentářů. Teď jsi již pojďte rozhovor přečíst…

Karol, máš teprve 16 let a jsi již součástí rodiny Disney! Cítíš se jako princezna?
Rozhodně! Jsem tak ráda, že jsem nyní součástí Disney rodiny! Navíc jsem první mexická dívka, která získala hlavní roli, takže se cítím opravdu jako princezna!

Vyrůstala jsi v hudební rodině?
Ne, opravdu ne. V mé rodině není žádný hudební talent. Můj otec sice čas od času zpíval na slavnostech, ale já jsem jediný šílenec v rodině, který hraje i zpívá!

Kdy jsi začala?
Předtím jsem neměla vůbec žádnou představu, o tom, že bych mohla být herečka. Avšak má babička mě poslala na casting a najednou jsem si to uvědomila. Opravdu jsem se zamilovala do toho, co dělám: Tanec, Zpěv - Tyto aktivity potřebuji k životu!

Jak to fungovalo: Herectví a škola?
Herectví pro mě bylo vždy na prvním místě. Moji rodiče však trvali na tom, abych se učila, chodila do školy a v případě potřeby mohla vykonávat normální profesi. Avšak nikdy jsem nechodila do skutečné školy, všechno jsem se učila přes internet díky dálkovému studiu. Nikdy jsem neměla spolužáky! Nikdy jsem neměla příležitost být s dětmi ve stejném věku jako já. Vždy jsem byla obklopena dospělými a někdy jsem se opravdu cítila jako dospělý a ne jako dítě. Moje matka mi však vždycky pomáhala ve škole a mám velmi dobré známky!

Karol se svými přáteli!

Takže ty jsi opravdu nikdy nebyla ve škole? Kdo je zodpovědný za to, že si nikdy neměla opravdové učitele?
Mamka! Nikdy jsem neměla učitele z masa a kostí. Ale poté, co jsem měla opravdového učitele, který mě doučoval matematiku jsem se cítila velmi špatně. A to vážně: Když jsem měla opravdového učitele poprvé, bylo to docela legrační. Radši se učím přes internet...

Nejen ve tvé vlasti, ale i v Evropě je velký zájem fanoušků o tebe! Jak se cítíš?
Je to docela neuvěřitelné, že Evropa má své srdce natolik otevřené i pro mě. Pořád to nemůžu pochopit. Nedávno mi řekli: "Pojedeš do Německa udělat rozhovor!" A já: "Oh, wow, opravdu" "Ano, a pak pojedeš do Paříže." A já: "Ó můj Bože, to není pravda.". Moje hlava opravdu nepochopí, že mě vidíte všude v televizi. To je tak bláznivé: Všude jsou fanoušci - Na letišti, Před hotelem, prostě všude! A všichni jsou tak srdeční a tak milí, mají mě rádi, líbí se jim Luna a já jsem potěšená.

Je Luna trochu jako Karol?
Není jen trochu, ona je velmi Karol. Jsme si velmi podobné. Obě jsme extroverti, jsme neohrabané a všude spadneme. Jsme obě bojovnice a jsme odvážné. V případě, že nám někdo řekne ne, tuto odpověď nepřijímáme a chceme jí obrátit na Ano. Obě jsme tvrdohlavé, ale to nemusí být vždy dobré pro naše životní prostředí. Jsem také velmi přísná sama na sebe - vždy musí být, to co dělám na 100%. Vzhledem k tomu, jsem velmi pečlivý a profesionální člověk.

V 16 letech je správný věk na neposlušnost! Ale ty musíš dělat to, co ti režisér řekne a co tvá matka řekne. Jsi někdy neposlušná?
Moje matka vždy říká, že jsem workoholik. Vzhledem k tomu nemám čas na neposlušnost. Moje matka říká: "Lehni si a trochu se vyspi", ale já řeknu. "Ne, musím něco připravit na YouTube". Musím se naučit text role, učím se novou píseň a teď pracuji na své první knize - nemám však tušení, jestli někdy vyjde. Nemám vůbec čas o sobě přemýšlet…

Karol se svou matkou v Madridě ve Španělsku!

To nezní dobře!
Správně! Vlastně bych měla myslet i na sebe, že jo? Avšak někdy se v noci probudím a připadám si, že můj život je jako sen. Nerozumím tomu, co se děje. Jsem najednou v cizí zemi. Naštěstí má matka je vždycky semnou.

Některé bývalé Disney hvězdy se po své Disney kariéře vzbouřily! Můžeme očekávat, že za několik let budeš stejně jako Miley Cyrus sedět nahá na demoliční kouli?
Nemyslím si, že se něco takového semnou stane. V současném životě se nemám čeho bát, jsem opravdu správná - Správně se oblékám, nenosím žádné hluboké výstřihy, nebo tak. Pro Miley Cyrus bylo tohle asi správné rozhodnutí, pro mě by to však nebylo. Samozřejmě, každý chce být rebel, i já, Ale v tuto chvíli poslouchám to, co mi říká moje mamka, věřím jí. Avšak nikdy nemůžu říkat nikdy! Kdo ví, co bude za pět let. Možná si přečtu tento rozhovor a budu se tomu, co jsem teď řekla smát.

Nový seriál Soy Luna vysílá bezprostředně po seriálu Violetta, který byl neuvěřitelné úspěšný! Seriály mají i podobný obsah. Vadí ti, že lidé srovnávají Soy Lunu a Violettu?
Ne, to mi vůbec nevadí. Samozřejmě vím, že mnoho diváku porovnává Soy Lunu s Violettou, ale je to normální. I přesto, že májí série stejné režiséry a celkově i stejný tým v zákulisí, seriál Soy Luna je něco nového! Prožíváme mnohá dobrodružství! A můžete i vidět, jak si Luna plní svůj sen. Zejména v Evropě je Soy Luna opravdu velmi úspěšný seriál.

Děláš v seriálu všechno sama, nebo máš dubléra?
Ano, nemám dubléra. Dělám všechno sama - Tanec, Zpěv, Jízda na kolečkových bruslích, Hraní! Samozřejmě, že musím být velmi opatrná, jelikož kdybych na bruslích spadla nebylo by to kvůli natáčení zrovna nejlepší. Zatím ale všechno dobře dopadlo. To, co vidíte v televizi, to všechno je Karol Sevilla.

Karol s Tini

Luna se přestěhovala s rodiči pryč z Mexika a velmi jí chybí její domov - Kvůli natáčení jsi nyní i ty daleko od svého domova. Co ti nejvíce chybí?
Chybí mi moje rodina! A také jídlo! Opravdové mexické jídlo.

Ale vždyť i tady jsou na každém rohu mexické restaurace! Nejsou dobré?
Neurazte se, ale tohle není mexické jídlo! Přijeďte na čas do Mexika a ochutnejte skutečné Tacos a Enchiladas. Rozdíl je jako den a noc, i kdyby jen kvůli koření! U nás se vaří mnohem ostřeji než tady…

Rozhovor: Země je můj nejlepší přítel...

25. července 2017 v 16:59 | Lu
Na internetu jsem po dlouhé době našel další rozhovor, a tak jsem se rozhodl vám sem přinést tady na blog! V rozhovoru opět odpovídají Karol s Ruggerem! Rozhovor je kapánek starší - Byl vydán v červnu minulého roku, ale informace se v něm se nijak nezměnily! Rozhovor jsem našel na německém blogu o Soy Luně (ZDE). V rozhovoru se dočtete o jejich budoucích plánech, jejich snech apod. Pokud se vám rozhovor líbil, určitě mi napište do komentářů! Teď si již pojďte přečíst samotný rozhovor s Karol a Ruggerem...

Jaké bylo vaše vysněné povolání, když jste byli malý?
Ruggero: Když jsem byl malý, vždycky jsem chtěl být zpěvák, schopný zpívat na pódiu před obrovským publikem. To je můj sen a doufám, že se mi vyplní. Hodně mě inspirovalo to, že můj otec dříve hrával na kytaru…
Karol: Když jsem byla malá, doufala jsem, že budu herečkou a zpěvačkou. Když jsem dostala svou první hereckou práci v šesti letech, věděla jsem, že se chci tomuto povolání věnovat naplno! Jsem tak ráda, že mě moje rodina podporovala již od samotného začátku. Moje babička byla první osoba, která mě přivedla ke castingu - Je to jedna z mých nejcennějších vzpomínek…

Ublížili jste si někdy při tréningu na bruslích?
Ruggero: Ano, je to velmi náročné! Při tréningu jsem si zranil kotník a nesměl jsem bruslit po dobu jednoho měsíce. Naštěstí to ale nebylo nic vážného, musel jsem pouze odpočívat.
Karol: Ano! Vtipné je, že většinou na podobnou otázku odpovídám - "Země je můj nejlepší kamarád"! Během tréningu na bruslích bylo mnoho zábavných okamžiků. Jsme rádi, že jsem v pořádku. Máme, ale dobrý tým, který nám vždy pomůže postavit se na nohy! Vždy když padáme, tak se smějeme - To je nejlepší způsob, jak se to naučit!

Kolik hodin denně stojíte na kolečkových bruslích?
Ruggero: Prvních sedm měsíců natáčení, jsme museli být sedm hodin denně na bruslích, kvůli praxi a perfektní choreografii. Nyní, v rámci přípravy na druhou sezónu, bruslíme kolem dvou hodin denně!
Karol: Asi přibližně čtyři hodiny denně na bruslích. Když jsem začínala, neměla jsem vůbec tušení, kam jedu, byla to pro mě výzva! Teď, když už to umím se mi to líbí!

Karol s bruslemi

Na kterých sociální sítích jste, když jste na cestách?
Ruggero: Instagram je moje oblíbená sociální síť, protože je jednoduchá, efektivní a je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu se svými přáteli, rodinou a fanoušky!
Karol: Miluji Instagram, protože mi umožňuje komunikovat se svými fanoušky po celém světě - mohou tak vidět, co dělám. Užívám si čtení komentářů apod.

Co vaši přátelé říkají o vašem úspěchu?
Ruggero: Jsou rádi, protože vědí, jak tvrdě jsem na tom pracoval…
Karol: Moji přátelé jsou za mě moc spokojení. Enormně mě podporují v tom, co dělám, protože chápou, že žiji svůj sen a vědí, co všechno jsem kvůli tomu obětovala. Jsem velmi ráda, že mohu dělat to, co mám ráda a co mě baví!

Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli

Co děláte ve svém volném čase?
Ruggero: Rád chodím do kina, a také často trávím čas skládáním mých textů - Hudba je má vášeň! Po dni natáčení mám vždy spoustu nápadů…
Karol: Když nemám práci, tak ráda trávím čas se svou rodinou. Ráda také po náročném dni hodně spím - moje rodina říká, že jsem jako koala, jelikož můžu spát klidně i celý den…

Se kterým hercem byste rádi spolupracovali?
Ruggero: Rad bych si zahrál s Leonardem DiCaprio a Jennifer Lawrence - Jsou tak talentovaní a opravdu hodně mě inspirují! Miluji Jennifer, ona je fantastická herečka, a také je opravdu pěkná. Leonardo má také skvělou kariéru. Já mohu jen doufat, že budu mít také takovou dlouhou a pestrou kariéru…
Karol: Ve filmu bych ráda spolupracoval s Robert Downey Jr. - Obdivuji jeho práci a jeho charismatickou osobnost! V Hudební spolupráci bych ráda pracovala se Selenou Gomez, protože je mimořádně talentovaný a úžasný člověk!

Jaká je vaše vysněna role?
Ruggero: Rád bych hrál nějakou zápornou postavu - prostě něco jiného než to, co hraji v současné době! Myslím, že by bylo skvělé, kdybych mohl hrát Jacka Sparrowa s "piráti z Karibiku". Je to skvělý charakter, ale myslím si, že Johnny Depp ho hraje skvěle!
Karol: Má absolutně vysněna role by byla, kdybych mohla hrát někoho s hrůzným příběhem. Musela bych se totálně vžít do role a pořád se zdokonalovat. Chtěla bych hrát nějakou roli, která je důležitá ve společnosti, která přiměje lidi, aby přemýšleli o svém životě. Tyto role jsou obtížné a mně se to líbí!

Robert Downey Jr., Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio

Rozhovor: Úspěch přišel velmi rychle...

21. června 2017 v 14:59 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne! Dnes jsem vám po několika týdnech přeložil další rozhovor. Rozhovor vyšel před čtyřmi dny (17. června) na stránce MoviePlayer.it, takže informace v něm jsou celkem čerstvé. V rozhovoru spíše odpovídá Ruggero, snad vám to nebude vadit, ale nemohl jsem zrovna najít žadný jiný rozhovor. V článku se můžete dočíst některé novinky o nové řadě seriálu Soy Luna či jak se protagonisté připravují na Evropské turné. Doufám, že se dozvítě opět nějaké zajímavé informace, o kterých jste třeba ještě nevěděli. Jako vždy budu rád, pokud mi napíšete nějaký pěkný komentář. Teď už pojďme k samotnému rozhovoru...

Řeknete nám, jak se budou vaše postavy v nové řadě vyvíjet a jaký bude mezi Lunou a Matteem vztah?
Karol: V nové řadě Luna prožije mnoho změn a odhalí mnohá tajemství, které ji doposud nikdy nezajímaly; Např. Její pravá identita, biologičtí rodiče... V seriálu se objeví i nová postava -Alfredo-, který Luně někoho připomene a bude klíčem k její historii.
Ruggero: V této řadě si spolu Luna a Matteo nebudou moc dobře rozumět. Objeví se mnoho hádek a konfliktů, ale pak se něco krásného stane - Láska vyhraje nad vším.

Ve druhé sezóně se objeví i tvá přítelkyně Candelaria Molfese! Jaké bylo se po Violettě znovu ocitnout společně na place?
Ruggero: Bohužel jsme spolu byli pouze v jedné scéně, jelikož měla více scén s Roller Bandem, ale i přesto to byla velká zábava! Ten pocit jako "Já tě znám v jiném životě!". Jsem velmi rád, že se stala součástí této velké "Soy Luna" rodiny.

Ruggero, už od doby, kdy jsi účinkoval v X-Factoru víme, že hudba je tvá vášeň! Jak jsi uskutečnil svůj první hudební projekt? (Pozn. - Píseň "Alla Voy" z nové řady seriálu napsal samotný Ruggero a je to tedy jeho první píseň!)
Ruggero: Je to můj sen! Mnoho let jsem říkal, že chci napsat svou píseň a pak se to stalo. Ve druhé řadě seriálu Soy Luna jsem propůjčil svou píseň Matteovi. Je to velmi zvláštní píseň, kterou Matteo zpívá Luně. Mám tolik vzpomínek na dobu, když jsem před rokem psal tuto píseň a přemýšlel nad jednou osobou. Jsem velmi vděčný Disney, který mi dal velkou příležitost "Vystoupat trochu více na vrchol", a dělat to co miluji nejvíce.

Upoutávka na druhou řadu seriálu Soy Luna!

V seriálu je strašně hodně hudebních momentů, fanoušci vaše skladby milují! Jaké jsou vaše oblíbené písně ze seriálu?
Karol: Moje oblíbené jsou Alas, Música en ti a La vida es un sueňo
Ruggero: Strašně moc se mi líbí píseň Valiente, kterou v prvních epizodách zpíval pouze Simon, ale v nových epizodách se stala písní skupiny Roller Band. Myslím si, že tak trochu představuje každého z nás.

Jaký vliv má na vás tak velká popularita?
Karol: Úspěch přišel opravdu velmi rychle. Během krátké doby jsme natočili první sezónu, která okamžitě vyvolala BOOM, pak bylo turné po Latinské Americe a pak už druhá sezóna. Třetí sezóna už byla také potvrzena a příští rok pojedeme opět na turné, tentokrát po Evropě. Vědět, že jsme pro některé děti po celém světě vzorem je rozhodně velká zodpovědnost, ale je to také velká radost.
Ruggero: Já bych chtěl jenom dodat, že tohle není práce pro každého. Myslím to v tom smyslu, že není snadné zůstat s nohami na zemi. Velmi důležitá byla pro mě pomoc rodičů a mých blízkých.

Existuje nějaký dar nebo gesto fanoušků, které vás v posledních letech obzvlášť zaujalo?
Ruggero: Ano, fanoušek mě opět překvapil tím, že mi dal CD, na kterém byla píseň, kterou sám napsal pro mě.

Karol Sevilla s fanoušky!

Váše bývalá kolegyně, Lodovico Comello, měla podobnou cestu jako vy, ale pak se od světa "TeenSeriálu" odtrhla, aby mohla vzlétnout. Budete připraveni udělat to stejné?
Ruggero: Říkám, že Lodovica měla odvahu říct jasné "NE" poslednímu turné Violetta, zatímco já jsem chtěl pokračovat v této cestě. Líbí se mi tato cesta "TeenSeriálů", a chtěl bych v ní pokračovat co nejdéle. Samozřejmě, že dříve nebo později nebudu již moci dělat Disney - Už mi trochu vyskakují vousy!

Již několik let žijete v Argentině, kvůli natáčení seriálů. Co vám nejvíce chybí z Itálie?
Ruggero: Nejprve jsem řekl těstoviny! Teď však říkám jednoznačně Rodina, protože teď už jsem několik let pryč a rodina mi začíná chybět víc a víc. Jasně, jsem spokojený s tím, co dělám, ale to neznamená že nemám nutkání vrátit se domů či změnit zemi. Kdo ví? Žiju ze dne na den!

Jaký je pro vás návrat zpět do Itálie?
Ruggero: Je to zvláštní. Je to jako "Vrátit se zpátky do reality". V Itálii mám dva nebo tři kamarády, se kterými jsem vždy v kontaktu. Dělám tam, všechno co dělám v Argentině, ale vidím lidi, kteří mě mají rádi. Po týdnu už chci jít ale do práce!

Ruggero s Lodovicou na první turné Violetty!

Karol, máte jen 17 let, ale již žijete daleko od domova a máte svou vlastní knihu! Nedávno právě vyšla vaše vlastní autobiografická kniha Soy Karol: Co nám o ní můžete říct?
Karol: Popisuji v ní můj osobní a úmělecký život, který začal, když mi bylo jen šest let. Hlavním poselství, které se snažím sdělit je, že bez ohledu na vaš původ se můžete vždy snažit dosáhnout svých snů.

Jaký byl přechod z televizního studia na jeviště?
Karol: Bylo to úžasné! Jsou to úplně jiné zkušenosti. Když se natáčí epizoda, tak pokud uděláte chybu nebo se vám scéna nelíbí, můžete jí prostě přetočit. Ale v přímém přenosu, pokud se zmýlíte musíte pokračovat a improvizovat. Věc, kterou mám ráda při koncertech je přímý kontakt s fanoušky, možnost je vidět a sledovat jejich emoce.

Můžete nám něco říct o nadcházejícím evropském turné?
Ruggero: Budou opět tanečníci na bruslích, budou také nové písně, nové choreografie a pravděpodobně budeme mít brusle pro finálový výstup. Na turné v Latinské Americe jsem například zahrál naživo i na kytaru.

Co budete dělat v následujících měsících, které vás oddělují od turné, které začíná až v lednu?
Karol: V Buenos Aires už začneme s natáčením třetí řady, a také již bude chystat koncerty pro Evropu. Budeme se muset hodně snažit!

Karol prezentuje svou knihu!

Naneštěstí se právě nedávno udál teroristický útok v Manchesteru, který zasáhl svět hudby. Jak jste reagoval na tragédii v Manchesteru?
Ruggero: Bylo to něco opravdu šokujícího! Všichni jsme byli zdrceni a mnozí z nás napsali na sociální síť, aby se pokusili být blíže k Arianě. Smutné je, že se teď lidé budou bát jít na koncert, ale krása hudby je její schopnost lidi spojovat. Doufám a věřím, že i navzdory tomu všemu bude vše dál pokračovat.

Rozhovor: Chtěla bych vystupovat na jevišti a zároveň prozkoumávat svět!

17. května 2017 v 15:15 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne. Dneska jsem si pro vás přichystal další překlad rozhovoru. Tento rozhovor vyšel původně v polském časopisu, ale já jsem ho našel na polské stránce (ZDE), z které jsem ho přeložil. Rozhovor vyšel 29. záři 2016, takže zhruba před třičtvrtě rokem. V rozhovoru naleznete např. Jak Karol zvládá učení a natáčení dohromady. Doufám, že se vám dnešní rozhovor bude opět líbit a dozvíte se o Karol znovu něco nového. Napište mi potom do komentářů, co si o Rozhovoru myslíte?

Co rádi jíte?
Karol: Miluji Královské Kotlety!
Ruggero: Pocházím z Itálie, tak bych si dal Boloňské Špagety. Jsem opravdový mistr v kuchyni! Kdybych nebyl hercem, pravděpodobně bych pracoval v prestižní restauraci!

Karol, jsi Fanoušek seriálu Violetta?
Karol: Ne, seriál Violetta neměl v Mexiku příliš mnoho fanoušků. Sledovala jsem ho, jen když jsem dostala roli v seriálu Soy Luna. Moc se mi to líbilo. Teď již vím, proč jsou Martina, Jorge i Ruggero tak populární po celém světě. Jsem moc ráda, že jsem se s nimi mohla setkat.

Jaké písničky v poslední době posloucháte?
Karol: Líbí se mi poslední album Seleny Gomez. Je prostě úžasné!
Ruggero: Can´t stop the Feeling od Justina Timberlake a Cake by the Ocean od DNCE jsou právě teď mé nejoblíbenější písně.


Karol, je pro tebe snadné se učit a zároveň i pracovat?
Karol: Nebudu skrývat, že je to velmi obtížné. Během učení, ale i u natáčení se musím pořád soustředit. Nemám čas na odpočinek! Ráno musím jít do práce na několik hodin. Učím se odpoledne nebo až večer. Jsem unavená, ale rodina i přátelé mě podporují. Ale pochopila jsem, že znalosti jsou v dnešní době důležité.

Chodíte ve svém volném čase jezdit na kolečkových bruslích?
Karol: Ne, nemůžeme, jelikož nám to zakazuje smlouva! Je tam prostě příliš velké riziko, že si něco uděláme a potom by se muselo pozastavit natáčení.

Ruggero, pracuješ již na albu?
Ruggero: Prozatím nahrávám jednotlivé skladby. Neskrývám, ale že bych někdy rád vydal své vlastní CD, ale zatím nic víc nemůžu říct…


Plánujete nějaké podobné turné jako měla Violetta? (Pozn. - V současné době je již Soy Luna na turné, ale rozhovor je trochu starší - 29. září 2016)
Karol: Bylo by to hezké! Chtěla bych vystupovat na jevišti a zároveň prozkoumávat svět! Mohli bychom vám živě poděkovat za podporu!
Ruggero: Souhlasím s Karol… Spolu s obsazením z Violetty jsme procestovali mnoho zemí a všude jsme se setkali s úžasnými lidmi. Udělali jsme spoustě lidí radost a bylo by hezké si to zopakovat…

Ruggero, a co si myslí Candelaria o tom, když se s Karol políbíte na scéně?
Ruggero: (Směje se nahlas) Ona to pochopila. Ví, že je to jenom práce. Ačkoliv buďme upřímní - dívky jsou trochu žárlivé. Candelaria je stejná, ale nic neřekne.
Karol: Přestože neděláme nic špatného jsem se zeptala Cande, jestli můžu Ruggera na scéně políbit. Souhlasila, takže myslím, že není problém.

Co se vám na sobě navzájem líbí?
Karol: Ruggero je skvělý herec a je vždy ochotný mi pomoct. K tomu je neuvěřitelné zábavný. Neustále dělá hloupé obličeje, směje se a zpívá a tancuje. Moc se mi to líbí!
Ruggero: Karol má úžasný úsměv. Vždycky když jsem s ní mám dobrou náladu. Nevím jak to dělá, asi Čistá Magie!

Rozhovor: Ruggero se o mne velmi stará a trávíme spolu spoustu času!

1. května 2017 v 19:35 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemný pondělní podvečer. Dneska jsem se rozhodl, že se s vámi opět podělím o další rozhovor z časopisu Popcorn. Rozhovor vyšel v Dubnu 2017, takže je to novinka. V rozhovoru se dozvíte např. Jak dlouho Karol přibližně stráví na sociálních sítích. Doufám, že se vám článek bude líbit a opět se dozvíte o Karol něco nového.

V seriálu Soy Luna ti to moc sluší! Jak dlouho trvá styling před natáčením?
Záleží na tom, co zrovna točíme. Většinou mám velmi lehké líčení, takže to moc dlouho netrvá. Ale je pravda, že vlasy trvají déle, protože scénář předepisuje Luně vlnité vlasy a já je mám od přírody rovné. Také když jdou speciální záběry, tak mohou vyžadovat delší líčení.

Jezdíš skvěle na kolečkový bruslích - Umíš jezdit i na ledních bruslích?
Já nevím :) Vypadá to podobně, já myslím, že ano. Vlastně, asi to zkusím a podělím se - na Youtube.

Kdybys ve skutečném životě potkala protivnou holku jako je Ámbar, co bys dělala?
Řekla bych jí, aby se tak nechovala, protože s takovýmhle přístupem nikam nedojde.

Karol Sevilla s Valentinou Zenere

V seriálu má Luna nejlepšího kamaráda Simona... Kdo je ve skutečnosti tvůj nejlepší kamarád nebo Kamarádka?
Mám dva nejlepší kamarády, Liona (Hraje Nica) a Ruggera (Hraje Mattea). Ruggero se o mne velmi stará, trávíme spolu spoustu času a já vím, že se mu můžu svěřit jakékoliv tajemství.

Co je pro tebe v přátelství důležité?
Díky přátelům, ale také své rodině, zůstávám nohama na zemi. Díky nim se mohu cítit jako obyčejná holka.

Karol s Lionelem Ferro

Kolik času strávíš denně na sociálních sítích? Koho sleduješ na Instagramu nebo Youtube?
Příliš mnoho času ne, trávím hodně času na place. Ale když mám čas, ráda sleduji módní blogery nebo příběhy, které postují, a samozřejmě fotky.

Když přemýšlíš o své budoucnosti - Chtěla by ses věnovat spíše herectví nebo hudbě?
Určitě herectví, zpěv je můj koníček, ale herectví je má vášeň

Rozhovor: Navzdory celosvětovému věhlasu je Karol dívka s normální životem!

20. dubna 2017 v 6:59 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné čtvrteční odpoledne. Dneska jsem si pro vás připravil další překlad rozhovoru. Karol přijela minulý víkend do Peru a v úterý 18. Dubna v Jockey Clubu, společně s vydavatelstvím Planeta, představovala svou autobografickou knihu s názvem "Soy Karol Sevilla". Rozhovor byl teprve v úterý zveřejněn na stránce ElComercio.pe a já jsem ho včere přeložil, takže jde o novinku. Doufám, že se vám dnešní rozhovor bude líbit a dozvíte se o Karol opět něco nového.

Je to poprvé co jsi navštívila Peru?
Ano, je to poprvé. Peru jsem si zamilovala, chci tady žít, protože je to tady velmi pěkné. To, co se děje mimo hotel je neuvěřitelné.

V tvojí knize "Soy Karol Sevilla", týkající se tvého života - Od tvých počátků až po přítomnost v seriálu "Soy Luna". Kromě toho se budeš v knize potýkat se Šikanou.
To je pravda, kromě anekdot a mých tajemstvích vyprávím v knize, o tom, co se mi stalo, když jsem chodila do normální školy. Spolužáci se mi smály a neměli mě rádi, protože jsem byla "Slavná". Začali mě šikanovat, protože mi učitelé dali zvláštní oprávnění, když jsem chodila hrát a natáčet.

Jakou radu bys dala dětem, které se potýkají se šikanou?
Hlavně to někomu řekněte, nemlčte, nebojte se. Je to složitá situace, já to vím také jsem si tím prošla.

Co pro tebe znamená být dnes tak populární osobnost ve společnosti jako je Disney?
Je velká zodpovědnost, ale je to vzrušující. Já tuhle práci miluji a užívám si ji. Je to splněný sen!

Karol při natáčení tohoto rozhovoru

"Soy Luna" je velký hit hlavně v Latinské Americe a v Evropě. Jak ti sláva změnila život?
Nemůžu chodit hodně po ulicích, ale nevadí mi to. Mám ráda své fanoušky: Strašně ráda se s nimi fotím, rozdávám autogramy... Jsem překvapená, že jsem herečka ze seriálu.

Chodíš do ulic s bodyguardy?
Teď, když jsem na turné tak ano, ale když jsem doma v Argentině moje rodina, můj manažér jsou mý bodyguardi?

Co obvykle děláš, když máš volno?
Strašně ráda spím, je to činnost, kterou miluji z celého mého srdce. Mohla bych spát spoustu hodin, a neprobudit se i tři dny. Dále ráda sleduji filmy a seriálu ve svém pokoji.

Karol ve svém oblíbeném pyžamu

Máš pocit, že jsi si neužila dětství, protože už od dětství natáčíš?
Já natáčím už od šesti let a nemám pocit, že by mě to nějak ovlivnilo. Herectví mám ráda a je to můj život.

Jakou roli hrála babička v tvém životě?
Byla pro mě hodně důležitá: Vzala mě na můj první casting, otevřela mi oči, díky ní jsem herečka. A teď, když už není mezi námi, mám pocit, že je stále semnou

Na Youtube máš přes 3 milióny odběratelů. Jaká je podstata tvého kanálu?
Na svém Youtube kanálu vám ukážu, jaká doopravdy jsem. Natáčím ve svém pokoji. Nezajímá mě, zdali se mýlím, nebo když řeknu něco špatně. Baví mě dělat jiné lidi spokojené, jsem ráda, když vidím lidi šťastné. Youtube je platforma, kde mohu být sama sebou.

Jedno z videí z jejího kanálu PS: Již brzy se můžete těšit na překlad tohoto videa

A jak to děláš se školou?
Studuji přes internet. Rodiče mi dali podmínku, že musím mít dobrý průměr. Rodiče mi říkají, že musím dokončit školu a mít vysokoškolské vzdělání. Jít na vysokou je jeden z mých snů.

Jaké vysokoškolské vzdělání chceš studovat?
Chci studovat Fotografie a grafický design.

Četl jsem v tvojí knize, že Zack Efron je tvá platonická láska. Je to pravda?
Ano, je to moje platonická láska, viděla jsem všechny díly "High School Musical". Sice ho neznám, ale přeji si, abych se s ním mohla jednou setkat.

Máš nějaké hudební a herecké oblíbence?
Zpěvačka, která se mi líbí je Yuri. Měla jsem možnost se s ní setkat a dozvěděla jsem se o ní, že je to hodně milí člověk. A herec, kterého mám ráda je Robert Downey Jr., je to úžasný člověk.

Karol v Peru v hotelu Miraflorino

Jaký nejtěžší konkurz jsi udělala?
První z těžších castingů, na který já nikdy nezapomenu, byl do filmu "Mary Poppins". Na tento casting jsem se připravovala dva roky, ale neprošla jsem, protože jsem byla pro roli příliš vysoká. Tato zkušenost byla nepříjemná. A druhý těžší casting byl do seriálu "Soy Luna". Byly tam tisíce herců, musela jsem projít třemi testy. V den kdy mi volal Dario Coronel (Vedoucí Disney konkurzů), aby mi řekl "Vítejte do Disney rodiny". Byla jsem velmi vzrušená, plakala jsem a řekla "Děkuji vám, slibuji, že vás nezklamu". Od této chvíle se můj život úplně změnil, Soy Luna je pro mě velká příležitost, je to splněný sen.

Jaké další sny si chceš splnit?
Účast v muzikálu na Broadwayi, Rekordní a Populární Album. Chci, aby se mé písničky hráli po celém světě i v Japonsku. Také chci, vystupovat v Hollywoodu a vyhrát řadu ocenění a několik Oscarů.

Rozhovor: První Mexičanka, která se dostala do hlavní role v seriálu od Disney?

22. února 2017 v 13:59 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne. Dneska jsem si pro vás připravil další Exkluzivní rozhovor, tentokrát s Karol Sevillou. Rozhovor jsem překládal ze Španělštiny, takže se předem omlouvám za menší chyby. Rozhovor vyšel 3.4. 2016 na stránce Elperiodico.com (ZDE). V Rozhovoru se pojednává o seriálu Soy Luna. Doufám, že vás rozhovor zaujme a dozvíte se něco nového o seriálu a o Karol.

Je to velká zodpovědnost mít hlavní roli v seriálu, který někteří přirovnávají k úspěšnému seriálu Violetta, který byl fenoménem mezi mladými diváky?
Ano, je to velká zodpovědnost. Dali mi velkou příležitost, že můžu hrát tak důležitou postavu a mohu tak reprezentovat svou zemi, Mexiko. Jsem první Mexičanka, která se dostala do hlavní role v seriálu od Disney Channel. Cítím se super spokojená, můžu si splnit svůj sen, který jsem vždy měla.

Jaká je Luna?
Je to extrovertní, odvážná a hodně legrační dívka, která si vždy stojí za svými sny a snaží se je uskutečnit. Nejdůležitější je pro ni podpora jejích rodičů a jejího nejlepšího přítele Simona.

Luna Valente (Karol Sevilla) v seriálu Soy Luna

Jste si s Lunou podobné?
Ano jsme si hodně podobné. Obě jsme extrovertní a odvážné. Bojujeme za to, co chceme. Vše, co se nám dostane do hlavy se snažíme splnit. I já jsem musela změnit svou zemi, musela jsem si zvykat na nové Přátele, na novou školu, takže příběh máme též docela podobný. Je až neuvěřitelné, jak jsme si podobné.

Uměla jste na začátku bruslit?
Na casting se mně ptali, jestli umím bruslit, a já řekla samozřejmě "Ano". Následně mi podali brusle a řekli, že musím zkusit zatančit. Já jsem si posléze pomyslela: "Proč jsem řekla, že umím bruslit?". Udělala jsem, co jsem mohla, i když to nevypadalo zrovna profesionálně.

Luna se Simonem (Michael Ronda) v soutěži na bruslích

Jak jste se učily bruslit?
Měli jsme šest měsíců intenzivních workshopů, s pěti hodinami bruslení, zpěvu, herectví a tance.

Je těžké jezdit na bruslích?
Je to velká výzva. Je velmi obtížně Bruslit, Zpívat a Tančit ve stejnou dobu. Máme styl bruslení tzv. "Street Style", který miluji. Všechno, co děláme, jsou věci, které člověk může dělat na ulici. Je to úžasné, ale je to trochu složitější.

Fotografie ze zákulisí natáčení seriálu Soy Luna

Jaký je vztah mezi Lunou a Matteem (Ruggero Pasquarelli)?
Zpočátku je to trochu divné, protože Luna ho nemá ráda. Ale postupně jak děj půjde dopředu, Luna zjistí, že Matteo je hodný.

Myslíte si, že je Luna dobrým příkladem pro Teenagery?
Já si myslím, že určitě Ano. Luna chce ukázat, že musíte bojovat za svůj sen, musíte být autentický, musíte být sám sebou a co je nejdůležitější, musíte být pokorní. Luna je velmi dobrým příkladem pro všechny dospívající dívky a chlapce.

Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli

A myslíš si, že se s Lunou ztotožní?
Samozřejmě, protože Luna prochází dospíváním a poprvé začne propadat lásce. Pro ni tento pocit není znám, a mnoho dívek se děje to samé.

Myslíte si, že je mnoho rozdílů mezi seriály "Soy Luna" a "Violetta"?
Přesto, že oba seriály mají stejnou produkci, jsou různé. Základní Znaky obou seriálu jsou velmi rozdílné, jedná se o dva zcela odlišné příběhy.

Promo fotografie k turné "Soy Luna en Concierto" (Více informací již brzy)

Doufám, že se vám tyto rozhovory líbí, na internetu je jich spousty, tak můžu některé přeložit. Určitě mi napište do Komentářů vás názor na téma "Violetta vs. Soy Luna".

Rozhovor s Karol Sevillou a Ruggerem Pasquarellim

5. února 2017 v 14:00 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné pondělní odpoledne. Rozhodl jsem se, že se s vámi podělím o Rozhovor s Karol Sevillou a Ruggerem Pasquarellim, který jsem nedávno četl v Časopise Popcorn. Rozhovor vyšel v říjnu 2016, takže je trochu starší, ale to snad nevadí. V Rozhovoru se probírá i populární seriál Soy Luna, ve kterém jak víte oba vystupují. Pokud jste ho ještě nečetli tak doufám, že se dozvíte něco nového, a pokud jste ho již v časopise četli tak si ho můžete připomenout.

Velká gratulace k úspěchu seriálu Soy Luna! Jak moc vám tahle série změnila život?
Karol: Velmi. Začalo to mou změnou domova: Musela jsem se kvůli natáčení přestěhovat z Mexika do Argentiny, Ruggero je z Itálie. Kromě toho nás poznávají na ulici. To celé je velké dobrodružství! Ale jinak žijeme úplně normální život...
Ruggero: Ano, je to úplně úžasné, ale i přes to velké pozdvižení, které okolo nás panuje, jsme zůstali stále na zemi.

Stýská se vám hodně po domově?
Karol: Ano, bohužel. Popravdě řečeno, chybí mi Mexiko opravdu hodně. Velmi postrádám také svou rodinu a přátele. A také jídlo - jím ráda ostrá jídla! Naštěstí si velmi rozumím s Ruggerem. Když už se mi fakt hodně stýská, jdeme spolu do mexické restaurace. A když se stýská jemu, jdeme na jídlo do italské restaurace.
Ruggero: Jojo, to souhlasí. Když se nám oběma stýská, jsme tady navzájem pro sebe...

Karol a Ruggero v Disneylandu

To je sladké! Jak vás člověk poslouchá, vypadá to, že jste se hodně sblížili...
Karol: Ano, je to pravda. Jsme více než přátelé. Jsme jako opravdová rodina. Cítíme to tak.
Ruggero: ... a nejenom u natáčení, ale také v osobním životě. Hodně toho podnikáme spolu a extrémně si rozumíme!
Karol: Ruggerovi se můžu se vším svěřit! Jednoduše to mezi námi funguje!

Mohli byste se také v osobním životě stát párem?
Karol: Na to mě Ruggero moc zlobí! :)
Ruggero: Haha, to souhlasí! Kromě toho jsem také pro Karol moc starý. Navíc mám přítelkyni, která mě čeká doma...

Candelaria, Karol a Ruggero s Fanynkou

OK, z toho by byli asi potíže... A co ty, Karol, jsi zadaná nebo single?
Karol: Momentálně nemám žádný vztah, soustředím se na natáčení seriálu. Ještě jsem nebyla zamilovaná. Je mi je 16 let...
Ruggero: Cože? A já jsem myslel, že jsi byla zamilovaná do mě!
Karol: Vtipálek! :)

Co máte na tom druhém rádi?
Karol: Ruggero je tááák vtipný! Při natáčení skáče sem a tam a dělá samé blbiny. Kromě toho si stále zpívá. Jeho dobrá nálada je nakažlivá. A je velmi skromný. Hrozně ho obdivuji!
Ruggero: Achhhh... Po těchhle lichotkách jsem se do ní přece jenom zamiloval. :) Ale vážně: Pracovat s Karol je jednoduše paráda. Ona má v sobě asi nějakou magii, kterou kolem sebe šíří. Je to fakt okouzlující holka!

Ruggero, ty jsi soutěžil v X-Faktoru v Itálii. Bylo zpívání tvůj velký sen?
Ruggero: Tahle talentová show byla neuvěřitelný zážitek! To mi bylo 16 let! A kdybych neprošel castingem, nebyl bych, tam, kde jsem teď. Kdybych to měl udělat znovu, tak to udělám. Miluju zpívání...


Pokud byste chtěli další podobný rozhovor, tak mi určitě napište do komentářů. Na Internetu je spousta rozhovorů, tak je můžu přeložit z originálního jazyku a dát vám ho sem exkluzivně na blog.

ZDROJ: Časopis Popcorn, Číslo 10/2016, Str. 12-13
 
 

Reklama