Novinky

Nový blog!

29. ledna 2018 v 17:59 | Lu
Kvůli problému, o kterém jsem vás informoval v minulém článku, nevycházeli celý měsíc příspěvky. Minule jsem se vás tedy ptal, jestli byste chtěli abych začal na nové doméně, a vy jste rozhodli...

Moc bych chtěl poděkovat Harrymu (Violetta-disneycz.blog.cz), jehož komentář mě opravdu povzbudil a díky němu jsem se i rozhodl založit svůj nový blog...

Byl to náročný víkend, ale nový blog je na světě. Sice to nevypadá jako tady na blogu, ale doufám, že se vám to alespoň trochu bude líbit, protože jsem si s tím dal hodně práce. Je mi moc líto, že tento blog musím opustit, ale pokud se problém vyřeší, určitě se z blogspotu vrátím zpět tady na blog.cz.

Nový blog naleznete na adrese: Fan-KarolSevilla.blogspot.cz! A abych vám vynahradil ten měsíc bez článku, tak tento týden budou vycházet články každý den. Máte se na co těšit!

Kliknutí na obrázek vás přesměruje na blog Fan-KarolSevilla.blog.cz

News #3

27. listopadu 2017 v 13:49 | Lu
Je tady další díl z nepravidelné rubriky "News"! Po nějaké době se opět nasbíralo několik málo novinek a my se na ně v dnešním článku podíváme. Dnes se dozvíte např. O velké oslavě 18. narozenin, ale i o dalších novinkách...

VIDEOKLIP K PÍSNI PENSANDOTE

Karol Sevilla před nedávnem dosáhla na svém Youtube kanále úctihodných 5 milionů odběratelů a jako menší překvapení pro své fanoušky vydala oficiální videoklip k její písní Pensandote. Od ostatních videoklipů se liší tím, že tohle video je celé nakreslené. Celý videoklip nakreslil Juan Dacorte, kterého můžete znát např. z Instagramu. Jistě víte, že její babička hrála v jejím životě obrovskou roli - Bez ní by Karol nikdy nepřišla ke castingu. Celá píseň vypráví tedy příběh o její babičce, který jí bohužel zemřela když bylo Karol pět let. Ve videoklipu je všechno co Karol se svou babičkou zažila a i to, když s ní šla na svůj první casting. Tento videoklip i s písní je strašně nádherný a emotivní... Co na něj říkáte vy?

RODINNÁ OSLAVA NAROZENIN V MEXIKU

Ve čtvrtek 16. listopadu Karol společně se svou matkou, svou nejlepší kamarádkou a dalšími pár lidmi odjela do Mexika, aby mohla společně se svou rodinou a dalšími nejbližšími oslavit své 18. narozeniny. Oslava byla opravdu velkolepá, trvala bezmála skoro celý den. Všechno to začalo 17. listopadu před kostelem v Mexiku, kde započal nějaký slavnostní obřad. Poté se oslava přesunula do sálu, kde se již jenom bavilo a zpívalo. Karol dokonce zazpívala několik svých písní. Dle mého názoru nejemotivnější částí celých narozenin bylo, když se pustilo video, ve kterém bylo shrnuto vše od narození až po její osmnácté narozeniny. Po celou oslavu měla Karol na sobě nádherné modré šaty. Jako vždy se níže můžete podívat na všechny fotografie a video z této akce!

Menší fotogálerie z oslavy 18. narozenin Karol Sevilly

RENAULT KWID

Ve středu 22. listopadu se Karol, společně i s ostatními herci ze Soy Luny, objevila na akci pořádanou prestižní automobilovou značkou Renault k jejich novému modelu auta KWID. Na této akci měla na sobě Karol černé šaty, červenou koženou bundu a vysoké černé kozačky. Karol to moc slušelo, níže naleznete fotografii!

Všechno nejlepší, Karol!

9. listopadu 2017 v 15:25 | Lu
Dnes slaví své osmnácté narozeniny talentovaná mexická herečka, zpěvačka, modelka a Youtuberka - Karol Sevilla. Dnešním dnem Karol překračuje hranici dospělosti a stává se z ní dospělá žena. Já bych chtěl, v rámci tohoto článku, popřát Karol všechno nejlepší k jejím narozeninám. Přeji jí hodně štěstí, zdraví, lásky… Ať se jí daří v jejím osobním životě a ať její kariéra jenom rozkvétá. Ať se jí každý sen splní a také přeji ať si dnešní den užije, jak nejvíce může.

Za pár dní, přesněji 12. listopadu v 14:30 má Karol živě vystupovat v CCP Multiespacio. Na sociálních sítích nastínila, že se jedná o vystoupení k jejím narozeninám a má být prý nečím speciální. Avšak neřekla čím - Budeme se muset nechat překvapit!

Karol Sevilla na předpremiéře filmu Coco!

29. října 2017 v 15:19 | Lu
V úterý 24. října se v Mexiku v Palacio de Bellas Artes konala předpremiéra animovaného filmu Coco! Film se promítal v Mexickém městě Morelia, v rámci 15. Mezinárodního Filmového Festivalu. Na této akci se samozřejmě objevila i Karol Sevilla, jelikož k filmu nazpívala píseň "La Bikina". Jednalo se o Benefiční akci, a tím pádem všechny vybrané peníze byli věnovány na dobročinnou činnost. Karol na akci doprovodili dokonce i její matka a její bratr. Karol to, jako na každé akci, opět slušelo. Měla na sobě růžové síťované šaty s růžemi od návrhářky Natalie Antolin. Na fotografie i video z této akce se můžete podívat níže.


Karol Sevilla nazpívala píseň k animovanému filmu COCO!

7. října 2017 v 11:59 | Lu
Již včera se objevila na YouTube kompletní verze písně La Bikina, kterou nazpívala Mexická zpěvačka a herečka Karol Sevilla. Píseň je součástí animované Disney•Pixar pohádky COCO, která bude mít 27. října premiéru v Latinské Americe - My si budeme muset na premiéru počkat trochu déle, přesněji do 18. ledna 2018. O této písní jsem vás již informoval v předešlém článku a mohli jste si pustit i menší ukázku (ZDE). Píseň "La Bikina" je opravdu nádherná a celou píseň si můžete spustit níže!

Karol je novou tváří značky Vanity Fair México!

30. září 2017 v 13:49 | Lu
Karol Sevilla se stala novou oficiální tváří značky Vanity Fair Mécico! 27. září se na jejich webu objevily fotografie, na kterých Karol vypadá tak, jak jsme jí nikdy předtím neviděli! Na snímcíh vypadá starší a celkově vyspělejší než kdy předtím. Všechny fotografie fotil venezuelský fotograf Ram Martínez. Níže se můžete podívat na všechny fotografie, které Karol nafotila + U každé fotografie naleznete její název, značky oblečení a kratší ukázku z interview, které výjde v říjnu v časopise Vanity Fair México!

METAMORFÓZA

"Můj osud nechtěl, abych zůstala mexickou herečkou v telenovelách. Musela jsem se posunout dál", přiznává Karol Sevilla. Herečka má na sobě kabát Alexie Ulibarri, boty Jimmyho Choa a Chopardovy šperky!

NOVÁ DÁMA

"Nemám ráda špatné recenze, ale nemůžete se líbit celému světu", říká nová Disney hvězda o oblasti sociálních sítí. Karol má na sobě kabár a halenku od Alejandra Quesada, kalhoty od Alexia Ulibarri, boty od Jimmy Choo a řetízky a náušnice od Driguez Inc.

SMĚREM K BUDOUCNOSTI

"Můj život musí být nepředvídatelný, myslím si, že mám svobodu dělat to, co chci", řekla o své kariéře. Zpěvačka má sobě kožich od Longchamp, boty od Stuart Weitzman a šparky od Chopard.

ZRODILA SE ŽENA

"Nemyslím si, že mi sláva stoupla do hlavy. Žiji si svůj sen a je to jako hra", říká Karol Sevilla. Má na sobě overal od Alejandro Carlin, boty od Jimmy Choo, prsten od Sangre de mi Sangre a náhrdelník a náušnice od Gala is Love.

CHCEŠ BÝT ZLOMYSLNÁ

"Vypadám jako hodná holka, ale jsem horší než darebák", přiznává herečka ze Soy Luny. Karol má na sobě sukni od Swag, boty od Jimmy Choo, prsteny od Driguez Inc. a náušnice od Chopard.


Karol Sevilla byla královnou červeného koberce! - Martin Fierro Cable Awards 2017

28. září 2017 v 12:48 | Lu
Mexická herečka, Karol Sevilla, se v pondělí 25. září v Buenos Aires zúčastnila slavnostní akce "Martin Fierro Cable Awards 2017"! Seriál "Soy Luna" zde vyhrál ocenění v kategorii "Nejoblíbenější pořad pro děti/mládež". Karol při přebírání ceny prohlásila: "Jsem velmi ráda, že tuto cenu mohu převzít! Argentina je pro mě jako druhý domov! Upřímně děkuji všem svým fanouškům!". Karol se na této skvělé akci dokonce prošla na červeném koberci a její oblečení opravdu všechny zaujalo: Na sobě měla oblečené nádherné bledě růžové gala šaty, které jsou od známe Argentinské návrhářky Natalie Antolin (Pro kterou již v minulosti zapózovala před fotoaparátem)! Karol dokonce s úsměvem řekla "Cítím se jako opravdová princezna, mám nádherné růžové šaty…"! Níže se můžete podívat na video, kde Karol přebírá cenu za nejoblíbenější seriál pro dětí/mládež a samozřejmě i na menší fotogalerii... ↓

Menší fotogálerie ze slavnostní akce "Martin Fierro Cable 2017"!

Karol přebírá cenu za nejoblíbenější seriál pro děti/mládež!

Hudební Novinky!

16. září 2017 v 11:49 | Lu
Za posledních pár dní se staly dvě důležité hudební novinky spojené s Karol Sevillou! V dnešním článku se proto na tyto dvě novinky podíváme a něco si k nim řekneme...

Sólo para ti:

Karol Sevilla, hlavní hvězda seriálu Soy Luna, se objevila v novém videoklipu k písni Sólo Para ti, ve kterém vypadá jak opravdová princezna. Ve videoklipu se Karol převážně objevuje v jakési zarostlé džungli, ale ukázala se také na ploše, kde předvedla některé bruslařské kousky, které se naučila. Videoklip se na oficiálním Youtube kanále DisneyChannelLAVEVO objevil před pěti dny, a během uplynulé doby už má více než 2,5M zhlédnutí! Ve videoklipu má Karol na sobě šedé, třpitivé tričko; Bílou širokou sukni a celý outfit je pak doplněn několika doplňky - Třpitivě, fialovými náramky a zajímavou korunkou ve tvaru hvězdy! Na videoklip se můžete podívat níže ↓

La Bikina:

V článku "News #2" jsem vás informoval, že Karol bude zpívat s Carlosem Riverou píseň "Recuérdame" k novému Disney Pixar filmu CoCo - Spletl jsem se! Karol totiž bude zpívat píseň "La Bikina", která se ale také objeví v novém Disney Pixar filmu CoCo. Tuto informaci již oficiálně potvrdila Karol na svém Instagramu, kde přidala i menší ukázku z písně, na kterou se můžete již 27. října těšit!

News #2

7. září 2017 v 13:05 | Lu
Po nějaké době se zase nahromadilo několik novinek spojených s Karol Sevillou! V dnešním článku se tedy opět podíváme na několik novinek, které za určitou dobu stali. Dočtete se tady např. o tom, že Karol Sevilla nazpívala soundtrack k novému Disney Pixar filmu Coco a mnoho dalších novinek...

Karol Sevilla a Carlos Rivera nazpívali píseň k filmu CoCo:

Již brzy se pravděpodobně můžeme těšit na další hudební novinku od Karol Sevilly! Nedávno bylo oznámeno, že Karol společně s mexickým zpěvákem Carlosem Riverou, nahrávají píseň Recuérdame, což je oficiální soundtrack k novému Disney Pixar filmu CoCo! Film bude mít v Česku premiéru 18.1.2018, ale v Americe již 22. Listopadu!
AKTUALIZOVÁNO --> ZDE

Focení pro Natalia Antolin:

Karol již podruhé zapózovala před kamerami pro velmi známou značku oblečení - Natalia Antolin. Výsledné fotografie se pak objevily na oficiálních stránkách značky Nantolin. Karol to na fotografiích moc sluší, je celá zladěná do růžova. Všechny kousky, které Karol předvádí jsou k dostání na stránkách Nantolin.com

Karol se objeví v novém čísle časopisu 15a20:

Karol Sevilla se v září objeví v populárním mexickém časopise 15a20! Karol bude tento měsíc hlavní tváří tohoto časopisu, to znamená, že se v něm dočtete spoustu nových věcí, rozhovorů... Nedávno se konalo velké focení, právě pro tento časopis. Na video z focení a fotografie se můžete podívat níže.


Karol Sevilla změnila svůj vzhled!

23. srpna 2017 v 16:57 | Lu
Hlavní hvězda seriálu Soy Luna naprosto změnila svůj vzhled! Na konci června si nabarvila své vlasy na tmavší blond a celkově nosí dospělejší a více sexy oblečení. Tato změna má samozřejmě vliv i na seriál Soy Luna - Zatímco druhá série se teprve vysílá, natáčení třetí řady je v plném proudu - To znamená, že Karol bude mít ve třetí sérii Blonďaté vlasy. Karol pravidelně na svých sociální sítích sdílí své fotografie a ukazuje svůj nový vzhled…

News #1

16. srpna 2017 v 10:12 | Lu
V dnešním článku jsem dal dohromady několik zajímavých novinek, které se za poslední týden udály a stojí alespoň za malou zmínku. Podíváme se na vystoupení Karol s Carlosem Riverou, a pak pár novinek o Soy Luně. Bez dlouhého úvodu můžeme jít rovnou k věci...

Karol Sevilla a Carlos Rivera!

V pátek 11. 08 se, na Stadiónu Luna Park v Argentině, Karol Sevilla přidala na pódiu ke Carlosu Riverovi a zazpívala si s ním jeho píseň - Fascinación! Karol to na pódiu moc slušelo - Měla na sobě černý, uplý overal.


Dove Cameron a Sofia Carson ve třetí řadě Soy Luny?!

V Argentině nedávno (7. 08) začala druhá polovina druhé řady, třetí řada se však již natáčí! Ve třetí sezóně se jako speciální hosti objeví americké herečky Dove Cameron a Sofie Carson, které můžete znát např. Z filmu Následníci. Herci během včerejšího dne přidávali na své sociální sítě, právě fotografie s těmito celebritami.


Soy Luna 2 v Česku!

Již od 18. Září startuje, na Disney Channel, nová řada seriálu Soy Luna, který poběží jako vždy od Pondělí do Čtvrtku v 19:00! Nová dobrodružství, Skvělá Hudba, Intriky, Přátelství, Láska... - Máte se rozhodně na co těšit. Objeví se samozřejmě i speciální hosté, jako je: Sabrina Carpenter, Martina Stoessel, Sebastian Villalobos...


Un Sol Para Los Chicos 2017

13. srpna 2017 v 12:51 | Lu
Včera (12.08) se od 12. hodin konala v Argentině, Technopolis benefiční akce - Un Sol Para Los Chicos (Slunce pro děti). Akci každoročně pořádá společnost UNICEF, která se snaží získat finanční prostředky na projekty, ze kterých mají prospěch děti a dospívající. Tato událost se také živě vysílá v televizi pomocí argentinského televizního programu El Trece. Včera se celkem vybralo 92 878 800 CZK (3 538 682,28 €)! Během celého dne se také konali různé hudební vystoupení národních i mezinárodních umělců, jako jsou: Axel, David Bisbal, CNCO... Samozřejmě tady vystoupila i Soy Luna - Zazněli písně Alas, Siempre Juntos, Que Mas Da a Valiente. Objevily se zde i starší herci ze Soy Luny, jako například Lucia Gandolfo (Sharon), Carolina Ibarra (Anna), Ana Valsagna (Mónica). Níže naleznete Kompletní Vystoupení Soy Luny z této akce a i menší fotogalerii!


Kids' Choice Awards 2017

8. srpna 2017 v 21:49 | Lu
Každoročně pořádá dětská americká stanice Nickelodeon slavnostní udělování cen Kids' Choice Awards (=cena oceňující především celebrity, seriály a hudební skupiny z Nickelodeonu a Disney Channelu) v USA, ale také v zemích Latinské Ameriky. Výhercům jednotlivých kategorií je pak udílena cena - Oranžový, Plastový raketoplán, na kterém je bílý nápis Nickelodeon. Karol Sevilla minulý rok vyhrála cenu v Argentině; v Mexiku a Argentině bohužel neuspěla...

Kids' Choice Awards Mexico 2017:

V červnu bylo zahájeno hlasování v Kids' Choice Awards Mexiko 2017, ve kterém se v několika kategoriích objevili herci ze seriálu Soy Luna, včetně samotné Karol Sevilly. Karol Sevilla byla nominovaná v kategorii Nejoblíbenější herečka, v kategorii Nejoblíbenější herec pak Michael Ronda. Samotný seriál Soy Luna je také nominován, a to v kategorii Nejoblíbenější seriál. Nominován je i Sebastian Villalobos v kategorii Nejoblíbenější YouTuber.

Chcete podpořit své favority v KCA Mexico 2017 i vy? Hlasovat můžete ZDE

Kids' Choice Awards Colombia 2017:

O pár dní později bylo také spuštěno hlasování v Kids' Choice Awards Kolumbie 2017, a i tady bylo několik nominovaných herců. Karol Sevilla byla opět nominovaná v kategorii Nejoblíbenější herečka a v kategorii Nejoblíbenější herec byl nominován Ruggero Pasquarelli. Valentina Zenere byla nominovaná v Kategorií Trendy Dívka a Sebastian Villalobos byl nominován tentokrát ve dvou kategoriích, a to v Nejoblíbenější YouTuber a v kategorii Oblíbenec na Musically. Seriál Soy Luna byl samozřejmě také nominován v kategorii Nejoblíbenější Seriál.

Chcete podpořit své favority v KCA Colombia 2017 i vy? Hlasovat můžete ZDE

Na hlasování již moc času nezbývá, ukončení hlasování a samotné vyhlášení výsledků by mělo proběhnout v září...
Obsazení Soy Luny na udílení Kids' Choice Awards Argentina 2016

Nové písničky!

2. srpna 2017 v 13:29 | Lu
Dnes mám pro vás skvělou zprávu! O tom, že Karol Sevilla má vlastní značku tabletu jsem vás informoval již kdysi dávno ve staré rubrice "Weekly Timeline". Součástí tohoto tabletu je i speciální Aplikace (Karol Sevilla Smart), ve které máte exkluzivní přístup k fotkám, informacím, ale také novým písním! Na YouTube jsem našel čtyři nové písně z této aplikace, z toho tři by měli být novými originálními písněmi a jedna pouze Cover. Písně jsou opravdu nádherné, dvě z písní vypraví dokonce o jejím životě. Všechny písně si jistě zamilujete! Písně budu během dnešního dne přidávat na blog - pokud jste je ještě neslyšeli, máte se na co těšit!

Karol Sevilla na závodech v RallyCrossu!

31. července 2017 v 14:07 | Lu
Karol Sevilla se nedávno (23.07) zúčastnila posledního dne argentinského šampionátu v areálu "Autodrom Juan Manuel Fangio" v Argentině! Byla tam díky společnosti "RallyCross Carx", který tento závod pořádal. Karol se zde zapojila do spoustu aktivit a mimo jiné tam také měla autogramiádu a svůj koncert, na kterém zazpívala své nejlepší písně. Bylo tam také spoustu reportérů, kterým Karol odpovídala na všechny otázky. Před samotným koncertem se ještě Karol stihla projet s několikanásobným argentinským šampiónem Federicem Villagra ve Fordu Fiesta. Níže naleznete video i menší fotogalerií...


Menší fotogálerie z této akce
 
 

Reklama