Nový blog!

29. ledna 2018 v 17:59 | Lu |  Novinky
Kvůli problému, o kterém jsem vás informoval v minulém článku, nevycházeli celý měsíc příspěvky. Minule jsem se vás tedy ptal, jestli byste chtěli abych začal na nové doméně, a vy jste rozhodli...

Moc bych chtěl poděkovat Harrymu (Violetta-disneycz.blog.cz), jehož komentář mě opravdu povzbudil a díky němu jsem se i rozhodl založit svůj nový blog...

Byl to náročný víkend, ale nový blog je na světě. Sice to nevypadá jako tady na blogu, ale doufám, že se vám to alespoň trochu bude líbit, protože jsem si s tím dal hodně práce. Je mi moc líto, že tento blog musím opustit, ale pokud se problém vyřeší, určitě se z blogspotu vrátím zpět tady na blog.cz.

Nový blog naleznete na adrese: Fan-KarolSevilla.blogspot.cz! A abych vám vynahradil ten měsíc bez článku, tak tento týden budou vycházet články každý den. Máte se na co těšit!

Kliknutí na obrázek vás přesměruje na blog Fan-KarolSevilla.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harry Harry | Web | 2. února 2018 v 22:42 | Reagovat

Páni, to mě potěšilo, že tě můj komentář povzbudil k tomu, aby sis založil nový blog, vážím si toho a jsem hrozně rád, že jsi se tak rozhodl. Určitě to muselo být náročné zakládat novou stránku, ale uvidíš, že se ti to vrátí a budeš mít z psaní článků radost :-)

Ještě jsem tě chtěl upozornit, že máš v článku špatný odkaz na nový blog, místo blogspot.cz tam máš blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama