News #3

27. listopadu 2017 v 13:49 | Lu |  Novinky
Je tady další díl z nepravidelné rubriky "News"! Po nějaké době se opět nasbíralo několik málo novinek a my se na ně v dnešním článku podíváme. Dnes se dozvíte např. O velké oslavě 18. narozenin, ale i o dalších novinkách...

VIDEOKLIP K PÍSNI PENSANDOTE

Karol Sevilla před nedávnem dosáhla na svém Youtube kanále úctihodných 5 milionů odběratelů a jako menší překvapení pro své fanoušky vydala oficiální videoklip k její písní Pensandote. Od ostatních videoklipů se liší tím, že tohle video je celé nakreslené. Celý videoklip nakreslil Juan Dacorte, kterého můžete znát např. z Instagramu. Jistě víte, že její babička hrála v jejím životě obrovskou roli - Bez ní by Karol nikdy nepřišla ke castingu. Celá píseň vypráví tedy příběh o její babičce, který jí bohužel zemřela když bylo Karol pět let. Ve videoklipu je všechno co Karol se svou babičkou zažila a i to, když s ní šla na svůj první casting. Tento videoklip i s písní je strašně nádherný a emotivní... Co na něj říkáte vy?

RODINNÁ OSLAVA NAROZENIN V MEXIKU

Ve čtvrtek 16. listopadu Karol společně se svou matkou, svou nejlepší kamarádkou a dalšími pár lidmi odjela do Mexika, aby mohla společně se svou rodinou a dalšími nejbližšími oslavit své 18. narozeniny. Oslava byla opravdu velkolepá, trvala bezmála skoro celý den. Všechno to začalo 17. listopadu před kostelem v Mexiku, kde započal nějaký slavnostní obřad. Poté se oslava přesunula do sálu, kde se již jenom bavilo a zpívalo. Karol dokonce zazpívala několik svých písní. Dle mého názoru nejemotivnější částí celých narozenin bylo, když se pustilo video, ve kterém bylo shrnuto vše od narození až po její osmnácté narozeniny. Po celou oslavu měla Karol na sobě nádherné modré šaty. Jako vždy se níže můžete podívat na všechny fotografie a video z této akce!

Menší fotogálerie z oslavy 18. narozenin Karol Sevilly

RENAULT KWID

Ve středu 22. listopadu se Karol, společně i s ostatními herci ze Soy Luny, objevila na akci pořádanou prestižní automobilovou značkou Renault k jejich novému modelu auta KWID. Na této akci měla na sobě Karol černé šaty, červenou koženou bundu a vysoké černé kozačky. Karol to moc slušelo, níže naleznete fotografii!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 X X | 27. listopadu 2017 v 20:32 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama