Listopad 2017

Design 5 - #Winter

30. listopadu 2017 v 19:49 | Lu |  Vzhled Stránky

Layout č. 5 I WINTER
30. 11. 2017 - ?
Autor: Ivet (Fandemi-daily.blog.cz)
Barvy: Modrá
Hodnocení: 1***

Začíná adventní období a zima a proto je čas na nový layout! Tímto článkem bych chtěl zároveň strašně poděkovat Ivet, která mi vytvořila tento přenádherný layout. Ivet jsem oslovil někdy na začátku září a poslal jsem jí všechny podrobnosti a musím říct, že layout vytvořila opravdu skvěle a je tam všechno co jsem chtěl. Určitě navštivte její blog, který je zaměřen na zpěvačku Demi Lovato (ZDE). Mně se layout strašně líbí a co vám?

Advent 2017 - Informace

29. listopadu 2017 v 13:49 | Lu |  Advent 2017
Rok 2017 se již blíží ke svému konci, před námi je již poslední měsíc tohoto roku a s ním přichází i období Vánoc a Adventu. Letošní Adventní období si zpestříme speciálním prosincovým projektem Adventní Kalendář 2017! Cílem tohoto projektu je vám zpříjemnit čekání a odpočítávání dnů do Vánoc. Proto tady KAŽDÝ DEN od 1. prosince až po Štědrý den, vždy v 18:00 najdete jedno video, ve kterém vystupuje Karol Sevilla. Půjde hlavně o videa ze seriálu Soy Luna a o videoklipy z jejího Youtube. Doufám, že si tedy tohle období společně užijeme a zkrátíme si tímto způsobem čekání do Vánoc.

Nový adventní projekt startuje již tento pátek 1. prosince v 18:00, s ním se tady objeví i první adventní video!

News #3

27. listopadu 2017 v 13:49 | Lu |  Novinky
Je tady další díl z nepravidelné rubriky "News"! Po nějaké době se opět nasbíralo několik málo novinek a my se na ně v dnešním článku podíváme. Dnes se dozvíte např. O velké oslavě 18. narozenin, ale i o dalších novinkách...

VIDEOKLIP K PÍSNI PENSANDOTE

Karol Sevilla před nedávnem dosáhla na svém Youtube kanále úctihodných 5 milionů odběratelů a jako menší překvapení pro své fanoušky vydala oficiální videoklip k její písní Pensandote. Od ostatních videoklipů se liší tím, že tohle video je celé nakreslené. Celý videoklip nakreslil Juan Dacorte, kterého můžete znát např. z Instagramu. Jistě víte, že její babička hrála v jejím životě obrovskou roli - Bez ní by Karol nikdy nepřišla ke castingu. Celá píseň vypráví tedy příběh o její babičce, který jí bohužel zemřela když bylo Karol pět let. Ve videoklipu je všechno co Karol se svou babičkou zažila a i to, když s ní šla na svůj první casting. Tento videoklip i s písní je strašně nádherný a emotivní... Co na něj říkáte vy?

RODINNÁ OSLAVA NAROZENIN V MEXIKU

Ve čtvrtek 16. listopadu Karol společně se svou matkou, svou nejlepší kamarádkou a dalšími pár lidmi odjela do Mexika, aby mohla společně se svou rodinou a dalšími nejbližšími oslavit své 18. narozeniny. Oslava byla opravdu velkolepá, trvala bezmála skoro celý den. Všechno to začalo 17. listopadu před kostelem v Mexiku, kde započal nějaký slavnostní obřad. Poté se oslava přesunula do sálu, kde se již jenom bavilo a zpívalo. Karol dokonce zazpívala několik svých písní. Dle mého názoru nejemotivnější částí celých narozenin bylo, když se pustilo video, ve kterém bylo shrnuto vše od narození až po její osmnácté narozeniny. Po celou oslavu měla Karol na sobě nádherné modré šaty. Jako vždy se níže můžete podívat na všechny fotografie a video z této akce!

Menší fotogálerie z oslavy 18. narozenin Karol Sevilly

RENAULT KWID

Ve středu 22. listopadu se Karol, společně i s ostatními herci ze Soy Luny, objevila na akci pořádanou prestižní automobilovou značkou Renault k jejich novému modelu auta KWID. Na této akci měla na sobě Karol černé šaty, červenou koženou bundu a vysoké černé kozačky. Karol to moc slušelo, níže naleznete fotografii!


Rozhovor: Speciální koncert k 18. narozeninám!

25. listopadu 2017 v 11:19 | Lu |  Rozhovory
Omlouvám se, že poslední článek vyšel před více než dvěmi týdny, ale chystám pro vás nový projekt a vytvářím i další novinky! Teď již je ale vše připraveno a od teď již budou články opět pravidelně vycházet. Jako vynahrazení jsem pro vás přeložil delší rozhovor, který je rozhodně zajímavý a dokonce je i aktuální. V neděli 12. listopadu od 14:30 se ve městě Luján konal první festival inkluzivního umění, na kterém samozřejmě vystupovala i Karol. Pro Karol tohle byla jedna z hodně důležitých akcí, jelikož tady i oslavila společně se svými fanoušky své osmnácté narozeniny. Internetová stránka InfoMercedes pár dní před touto akcí vyzpovídala a vy si tento rozhovor teď můžete exkluzivně přečíst v češtině!Rozhovor si rozhodně nenechte ujít, jelikož je strašně zajímavý a dozvíte se z něho nové informace...

Jak se připravujete na Festival?
Pravdou je, že jsem již připravená! Jsem opravdu velmi, velmi šťastná, že tam budu moct být, a kromě toho tam oslavím i své narozeniny. Rozhodla jsem se udělat show jako děkovné gesto mým fanouškům, protože oni mě podporují mě. Všichni jste vítaní, budeme se tam skvěle bavit…

Festival je pár dní po vašich osmnáctých narozeninách. Budete tedy v Lujanu oslavovat společně se všemi, kteří přijdou? Proč jste si vybrala zrovna Luján?
Je pravda, že v Navarro a Lujánu jsem velmi často. Luján jsem si vybrala, protože se tam dobře cítím, mám to tam moc ráda a chtěla jsem tam strávit víkend a tak jsem si řekla, že proč ne? Chtěla jsem své narozeniny oslavit i trochu jiným způsobem. Tyto narozeniny jsou pro mě velmi důležité!

Osmnáct let je již určitý věk a obecně platí, že u dospívajících je to obrovská změna. Jak se cítíš?
Pro mě to není žádná změna (Směje se). Doopravdy se chovám, jako pětiletá dívka. Nezáleží, jestli mi je osmnáct nebo dvacet dva, protože stále budu malé děvče. A teď vážně: Já vím, že když jsem starší, tak mám větší odpovědnost a spoustu dalších věcí, ale moje maminka je mi stále nablízku. To mě podporuje, a to, že je vždy semnou si myslím, že je nejdůležitější…

Zmínila jste se o své matce, je to základní část vaší kariéry? Doprovází vás? Kromě role matky plní i některé další funkce ve vašem životě?
Ano, maminka má všechny možné funkce! Má roli matky, manažera, vedení, trochu od všeho… Fanoušci vědí, že je to osoba, která mě vede a říká mi: "Karol, udělala jsi to špatně." Nebo mi najednou řekne: "Karol, lítáš v oblacích, pojď zpátky na zem." Vlastně je to ta, která mně pomáhá řídit mě samotnou. Ale ona je ta nejlepší, vždycky je semnou - Dvacet čtyři hodin denně společně.

Rozlišují vaši fanoušci rozdíl mezi "Lunou" a "Karol"?
Pravdou je, že ani já sama nedokážu úplně rozlišit, kdo je postava a kdo je Karol! Když jsem začala natáčet, chtěla jsem dát Luně úplně jinou osobnost, než je Karol - Ale to se nepovedlo (směje se). Když mě vidí mý fanoušci na ulici s mým klasickým oblečením tak mě oslovují Karol, ale když mě vidí s takovým pestrobarevným oblečením, které většinou nosí Luna, tak mě oslovují Luno. Nejmladší dívky mě znají jenom jako Lunu, ale ty starší už ví, že já jsem Karol.

Karol sfoukává svíčky na svém narozeninovém dortu

Na co se mohou fanoušci na festivalu těšit?
No, hlavně, že tam budu já (Směje se). Chystám se zpívat většinu svých písní, protože budeme mít velmi dobrý čas. Budeme si moct společně zazpívat, tančit, budete se mě moci ptát, můžeme se vyfotit. Nejdůležitější je však se bavit a užít si to. A hlavně přijďte, protože to je pro mě velmi důležité!

Kdy začal váš "vztah" s Disney?
Když jsem v 15 letech poprvé začala natáčet Soy Lunu. To místo je pro mě strašně důležité, začala jsem tam být opravdová "Disney Holka". Když jsme začali nahrávat mnoho lidí mě považovalo za novou Disney princeznu a to je velmi pěkné.

Dokázala jste si představit, když jste byla mladší, že jednou budete takhle slavná?
Ne, opravdu nikdy! Hraji již od svých šesti let a vždy bylo mým snem, dostat se takhle daleko. Nikdy bych mě ani nenapadlo, že se dostanu k tam velkému projektu, který drasticky změnil můj život. Musela jsem se přestěhovat do jiné země a to je tak "WOW". Jsem velmi, velmi šťastná a velmi vděčná lidem z Disney a samozřejmě i mým fanouškům, kteří mě podporují.

Vy jste si svůj sen splnila, Jakou radou byste dala vaším fanouškům, aby si mohli splnit své sny?
Že nejdůležitější je vždy následovat svůj sen a říkat si, že nic není nemožné. I když to bude obtížné, přestože se zaseknete, myslím si, že důležité je se držet svých snů.

Máte několik povinností: Zpěv, Tanec, Bruslení, Hraní… Jak to všechno trénujete?
Od té doby, co natáčíme, nemám moc času trénovat. Trénuji, když natáčím. Když natáčíme tak musím někdy zvládnout hrát, zpívat a i tancovat na bruslích. Mimo jiné ještě natáčím i na YouTube. Kvůli riziku nemůžu sama bruslit a celkové vykonávat žádné sporty.

Karol na svém koncertě v Lujánu

A jak se vám líbí v Argentině? Přeci už jste tu pár let…
Mám se dobře! V Argentině už jsem tři roky, pravdou je, že tady mám jakoby svou druhou rodinu. Už se cítím víc jako Argentinka a cítím se tady už jako doma.

Jaké jsou tři věci. Které se vám na Argentině nejvíce líbí?
Co se mi líbí nejvíce? No, zaprvé se mi líbí přístup lidé: Když jsem tady přijela, neznala jsem vůbec nikoho a lidé mě přijali velmi pěkně, přivítali mě s otevřenou náručí. A to je to, co si myslím nejdůležitější, protože to mi dává sílu, abych tady dál žila. Druhá věc je jídlo. A Třetí je obecně jejich kultura. Argentina má neuvěřitelnou historii…

Říkáte, že Argentina vás přivítala a tak dále! Jaký je váš společenský život? S kým jste se během těch tří let spřátelila?
Ano, většina lidí, s kterýma se přátelím jsou mý spolupracovníci. Staly se už mou rodinou. Myslím si, že lidé, kteří mě přivítali jako první byli lidé z Navarra. Každý víkend jezdím do Navarra, protože tam můžu být normální dívka a to je tak skvělé. Myslím si, že je velmi dobře, že si mohu takhle odpočinout a na malou chvilku přestat být herečkou.

Existuje něco z Mexika, co vám chybí?
Strašně moc mi chybí jídlo, ale to co mi chybí nejvíce je moje rodina. O víkendech si řeknu: "Ach, tak ráda bych byl s mou rodinou!" Ale pak si uvědomím, že si plním svůj velký sen, a to je to, co mě nejvíce pohání kupředu.

Co byste ještě na závěr řekla lidem, aby přišli 12. listopadu na první festival inkluzivního umění v Lujanu?
Přijďte, protože je to pro mě velmi důležité. Připravovala jsem můj koncert s velkou láskou a veškerou snahou. A kromě toho je to pro mě velmi důležité datum, protože tam oslavím své 18. narozeniny. Rozhodla jsem se tento rok, uspořádat oslavu mých narozenin i pro mé fanoušky, protože fanoušci mi každý den vytváří úsměv na tváři. Tenhle festival si rozhodně nesmíte nechat ujít - Všichni jsou vítáni.

Karol s fanynkovou v Lujánu

Všechno nejlepší, Karol!

9. listopadu 2017 v 15:25 | Lu |  Novinky
Dnes slaví své osmnácté narozeniny talentovaná mexická herečka, zpěvačka, modelka a Youtuberka - Karol Sevilla. Dnešním dnem Karol překračuje hranici dospělosti a stává se z ní dospělá žena. Já bych chtěl, v rámci tohoto článku, popřát Karol všechno nejlepší k jejím narozeninám. Přeji jí hodně štěstí, zdraví, lásky… Ať se jí daří v jejím osobním životě a ať její kariéra jenom rozkvétá. Ať se jí každý sen splní a také přeji ať si dnešní den užije, jak nejvíce může.

Za pár dní, přesněji 12. listopadu v 14:30 má Karol živě vystupovat v CCP Multiespacio. Na sociálních sítích nastínila, že se jedná o vystoupení k jejím narozeninám a má být prý nečím speciální. Avšak neřekla čím - Budeme se muset nechat překvapit!


Rozhovor: Zůstala jsem stejná!

5. listopadu 2017 v 10:59 | Lu |  Rozhovory
Po delší době jsem vám přeložil další rozhovor! Rozhovor byl publikován 24. dubna 2017 na stránce na stránce Télé-Loisirs.fr. V rozhovoru se pojednává o druhé řadě Soy Luny a i o Soy Luna Live!

Právě nám začíná 2. sezóna Soy Luny! Na co se mohou diváci těšit?
Tato řada se bude velmi lišit od první! Moje postava bude trochu víc teenager, Luna začne dělat svá vlastní rozhodnutí. Bude se chtít dozvědět více o svém původu a bude se snažit zjistit tajemství ohledně své identity.

A co se bude dít s Matteem?
Matteo se vrací do Buenos Aires úplně s jiným chováním. Má spoustu problému. Luna ho, i přesto stále miluje... - Prostě bude to mezi nimi hodně komplikované!

Jaké jsou další projekty mimo natáčení nové řady?
Poté co jsme dotočili 2 řadu, jsme společně s dalšími herci z obsazení zahájili koncertní turné. Začali jsme v Buenos Aires a skončíme v Mexiku.

Soy Luna Live 2018

Přijedete i do Francie?
Doufáme, že ano! Rádi bychom, ale zatím máme pouze naplánovanou Latinskou Ameriku! Co se týče mě, tak já jsem ve Francii byla již dvakrát. Je to velmi krásně město!

Je naplánovaná třetí řada Soy Luny?
Ano!

Díky této sérii jste se velmi rychle stali slavnými!
Neřekla bych, že jsme tak slavní! Já jsem zůstala stejná. Vím, kdo jsem - Jsem normální dívka.

Karol Sevilla