Říjen 2017

Karol Sevilla na předpremiéře filmu Coco!

29. října 2017 v 15:19 | Lu |  Novinky
V úterý 24. října se v Mexiku v Palacio de Bellas Artes konala předpremiéra animovaného filmu Coco! Film se promítal v Mexickém městě Morelia, v rámci 15. Mezinárodního Filmového Festivalu. Na této akci se samozřejmě objevila i Karol Sevilla, jelikož k filmu nazpívala píseň "La Bikina". Jednalo se o Benefiční akci, a tím pádem všechny vybrané peníze byli věnovány na dobročinnou činnost. Karol na akci doprovodili dokonce i její matka a její bratr. Karol to, jako na každé akci, opět slušelo. Měla na sobě růžové síťované šaty s růžemi od návrhářky Natalie Antolin. Na fotografie i video z této akce se můžete podívat níže.Kdo to řekl? I Karol a Ruggero vs. Carolina a Agustin

22. října 2017 v 17:50 | Lu |  Překlady
Omlouvám, že článek vychází po déle než týdnu, ale v tuto chvíli právě není o čem psát! V dnešním článku jsem přeložil druhý díl z minisérii Kdo to řekl? (Quién lo dijo?), který na svůj Youtube kanál přinášel Latinskoamerický Disney Channel. V dnešním díle budou proti sobě soupeřit Karol a Ruggero vs. Carolina a Agustin - Pokud jste neviděli minulý, určitě se na něj mrkněte ZDE. Abych vám připomněl o co jde: Herci hádají, jaká postava ze Soy Luny řekla zadanou větu. Teď se již pojďte podívat na video s exkluzivními českými titulky...


Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa. Na mobilních zařízeních titulky spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště.

Rozhovor: Mám tolik snů, že je všechny nemohu ani vyčíslit!

13. října 2017 v 13:45 | Lu |  Rozhovory
Chystáte se na Soy Luna Live Tour 2018? V tomto rozhovoru se dozvíte co vás na něm čeká a i mnoho dalších informací! Rozhovor pochází ze stránky Portaldosprogramos.com a vydán byl před necelými třemi týdny. Rozhovor je dle mého názoru zajímavý a stojí za dočtení dokonce...

Co můžeme očekávat na koncertech Soy Luna 2018?
Bude to skvělý koncert, na kterém uvidíte zpěv, tanec a bruslení, což je něco inovativního! Bude to jako epizoda v reálném životě, kde fanoušci mohou očekávat milostný příběh, novou choreografii… Těšíme se, že se osobně setkáme se všemi fanoušky a dozvíme se něco víc o kultuře a jazycích. Jsem si jistá, že si koncert zamilujete!

Jaké jsou tvé sny?
Mám hodně snů, tolik, že je všechny nemohu ani vyčíslit. Chtěla bych si je všechny splnit současně, ale vím, že je musím postupně konkretizovat. Některé z mých dlouhodobých snů jsou např., že chci hrát ve filmu s Robertem Downey Jr., Vyhrát Oscara a zpívat a nahrát CD se Selenou Gomez!

Soy Luna en Concierto 2017

Jaká je nejlepší část z natáčení Soy Luny?
Upřímně řečeno, všechno je fantastické! Na seriálu skutečně není žádná špatná věc. Zažili jsme při natáčení spoustu zábavy. Při natáčení jsme rozdělení: Zatímco někteří natáčejí, jiní čekají…

Jakou roli bys chtěla v budoucnu hrát?
Chtěla bych hrát typickou zápornou postavu a nebo další postavu od Disney. Nicméně, strašně ráda hraji postavu Luny ze seriálu Soy Luna!

Co se ti nejvíce líbí na Luně?
To, co se mi na Luně líbí je, že je Bojovnice, originální, silná osobnost. Nicméně se mi nelíbí, že je "vždy v oblacích".

Karol Sevilla v druhé řadě Soy Luny

Jaká je podobnost mezi tebou a Lunou?
Domnívám se, že jsme si celkem dost podobné a máme spoustu věcí podobných. Bojujeme za naše sny, aniž bychom se vzdali, a myslím, že to je to, co mě nejvíce spojuje s postavou!

Proč si myslíš, že existuje mnoho podobných lidí, jako Luna (Osobnostně), zejména ve Španělsku?
Myslím, že lidí mají tuto postavu rádi, protože Luna se zdá být "skutečná". To znamená, že se s ní setkáváme, např. když na ulicí někdo zpívá, tančí, protože Luna je normální dívka. Nemá mnoho peněž a musí tvrdě pracovat, aby dosáhla svých cílů a učí se svými chybami. Nikdo není dokonalý a ona okazuje právě tuto stranu a někteří lidé se s ní mohou právě proto ztotožnit.

Jaký je hlavní rozdíl mezi tebou a Lunou?
Největší rozdíl mezi námi je, že Luna žije ve fantastickém světě, světe plném barev, zatímco já jsem realista. Luna se nestará o názory ostatních a není konfliktní - Vždy se skloní, i když má pravdu. Já jsem úplně jiná!

Luna Valenteová

A jak reaguješ ty, když tě kritizují cizí lidé?
Je pravda, že mě cizí lidé kritizují často, ale já dobře reaguji! Jsem si vědoma, že je to součást mého života a je mi to jedno! Mám spoustu lidí, kteří mě podporují - Moje rodina, přátelé a dokonce i mojí fanoušci. Takže já nemám problém s kritikou, která není konstruktivní.

Jak ses vypořádala s tlakem, že jsi slavná osobnost?

Ve skutečnosti si myslím, že je to docela zábavné být slavným. Mým snem bylo vždy stát se herečkou a věděla jsem, že sláva je výsledkem mého snu. V každém případě nejdůležitější pro mě je, že mojí fanoušci vědí, že je mám ráda a snažím se jim vždy poskytnou dobré zprávy.

Karol Sevilla nazpívala píseň k animovanému filmu COCO!

7. října 2017 v 11:59 | Lu |  Novinky
Již včera se objevila na YouTube kompletní verze písně La Bikina, kterou nazpívala Mexická zpěvačka a herečka Karol Sevilla. Píseň je součástí animované Disney•Pixar pohádky COCO, která bude mít 27. října premiéru v Latinské Americe - My si budeme muset na premiéru počkat trochu déle, přesněji do 18. ledna 2018. O této písní jsem vás již informoval v předešlém článku a mohli jste si pustit i menší ukázku (ZDE). Píseň "La Bikina" je opravdu nádherná a celou píseň si můžete spustit níže!


La Bikina

7. října 2017 v 11:51 | Lu
TEXT V CELÉM ČLÁNKU

Rozhovor: Našla jsem panenku, která vypadala přesně jako já!

4. října 2017 v 14:59 | Lu |  Rozhovory
Chcete se dozvědět nové informace o Karol Seville? Tak to si rozhodně přečtě tento zajímavý rozhovor, který je zaměřen na její oblíbenosti atd. Tento rozhovor jsem našel na španělské stránce El País.com, přeložil jsem ho a přidal jsem vám ho tady na blog. Rozhovor je sice kratší, ale doporučuji si ho dočíst až do konce, protože je zajímavý...

Díky úspěchu seriálu Soy Luna se začali vyrábět výrobky všeho druhu se Soy Lunou, jako např. Notebooky, hračky… Jaká je nejdivnější věc, na které jste našla svou tvář?
Našla jsem panenku, která vypadala přesně jako já! Nejprve jsem to viděla na internetu a byla jsem velmi ohromena, tak jsem si to koupila. Ten pocit, když jsem to měla v ruce byl nepopsatelný. Dříve jsem si také hrála s podobnými panenkami a teď si budou děti hrát "semnou"! Není to krásné?

Znáte pořad "Lu de Luna" a španělskou herečku Lucía Carballo, která v tomto účinkuje? Jakou roli v seriálu by podle vás měla mít?
Zajisté, že jí znám! Je to dobrá holka. Určitě by měla být jednou z Luniných přátel, nemůže se spojit s Ámbar, nemůže se stát špatnou!

Luna ze Soy Luny jako Barbie panenka

Na jaké filmy se ráda podíváte?
Jsem velký fanoušek Disney, proto se koukám hodně na animované pohádky. Nedávno jsem se znovu podívala na "Příšerky z S.R.O" a na "Lilo a Stitch". Jelikož můj nejoblíbenější herec je Robert Downey Jr., mám ráda film "Iron Man".

Na kterém seriálu jste závislá?
V poslední době mám málu času. Teď studuji na vojenské škole v Buenos Aires, ale když mám čas ráda se podívám na "The Walking Dead" a "Stranger Things". Jsou to skvělé seriály!

A jakou knihu byste doporučila svým fanouškům?
Malý princ a pak autobiografickou knihu od Daniely Riverové "Hablando Sola" - Řekné vám zajímavým způsobem celý její život. Dále se mi také líbí dobrodružné příběhy…

Uvažuješ o studiu nějakého povolání?
Samozřejmě! Je velmi důležité, abych měla dokončené školy. Chtěla bych se věnovat fotografické nebo grafické kariéře!

Robert Downey Jr., oblíbený herec Karol Sevilly, jako Iron Man