Rozhovor: Ve skutečnosti bych se nemohla zamilovat do Mattea!

9. září 2017 v 15:00 | Lu |  Rozhovory
Již 18.9 startuje na Disney Channel druhá řada populárního seriálu Soy Luna! Jak představitelé hlavních rolí Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli vnímají své role, v čem jsou svým postavám podobní a v čem se líší? To se dozvíte v tomto speciálním double interview, ve kterém se nejprve Ruggero zeptá Karol na pár otázek a pak naopak, Karol vyzpovídá Ruggera. Tento rozhovor jsem vám sem přidal z časopisu Popcorn 9/2017. Rozhovor je fakt zajímavý a doporučuji si ho přečíst až do posledního písmene...
PTÁ SE RUGGERO - ODPOVÍDÁ KAROL
Myslíš si, že je pro mě role Mattea nejvhodnější, nebo bych se podle tebe hodil na jinou roli v seriálu?
Karol: Myslím, že jsi opravdu nejlepší pro roli Mattea, protože jsi sebevědomý a dobře vypadáš. :) Ale abych byla vážná - Interpretuješ svou postavu velmi dobře, skvěle zpíváš a jsi naprosto profesionální.

Čím myslíš, že se Matteo a já od sebe lišíme?
Karol: Myslím, že hlavní rozdíl mezi vámi dvěma je, že Matteo je trochu domýšlivý a to ty vůbec nejsi.

Zamilovala by ses do Mattea i ve skutečnosti? Jací kluci se ti většinou líbí?
Karol: Ne, nemohla bych se v reálném životě zamilovat do Mattea. Myslím, že mě přitahují kluci, kteří jsou zábavní, zajimavý a extrovertní.


Existuje nějaká naše společná scéna, kterou bys ráda znovu natočila? Něco, co si myslíš, že bychom měli udělat jinak?
Karol: Byla to první scéna, kdy do sebe Luna a Matteo vzájemně narazili. Když jsem se dozvěděla více o našich postavách, v průběhu času, ráda bych tohle první setkání zahrála znovu.

Chtěla bys, abychom si spolu zahráli i v jiném seriálu nebo filmu?
Karol: Samozřejmě! Jsi naprosto profesionální, skvělý herec a bylo by mi potěšením spolupracovat s tebou na jiném seriálu!

Myslíš si, že by ses ve skutečnosti dokázala kamarádit s holkou, jako je Ámbar?
Karol: Ne, nemyslím, že bych to někdy udělala. Ona není moc milá osoba a z toho důvodu bych o takové kamarádství nestála.


PTÁ SE KAROL - ODPOVÍDÁ RUGGERO
Myslíš si, že Luna je pro mě perfektní role nebo je tu jiná role v seriálu, ve které bys mě chtěl vidět hrát?
Ruggero: Podle mě je to pro tebe nejlepší role, i když možná bys mohla také hrát Simóna, protože je stejně citlivý. Jste nejlepší přátelé a jste si hodně podobní. Také si myslím, že bys ráda hrála role jako je Mónica nebo Sharon. Jsou to dva extrémy. Mónica je opravdu milá a pečovatelka jako Karol. Sharon je úplný opak a byla by pro tebe skvělou výzvou, protože je velmi odlišná od Luny. Myslím, že by tě tahle role bavila, protože by ti to umožnilo být úplně jinou postavou.

Jaká je naše společná scéna, která tě nejvíce citově zasáhla?
Ruggero: Musím říci, že je to scéna v epizodě 40, v sezóně 1, kde naše postavy prožijí svůj první polibek. Je to neuvěřitelně romantické a bylo to pro mě nejdůležitější.

Myslíš si, že Luna a já jsme stejně? Čím se podle tebe lišíme a v čem se podobáme?
Ruggero: Existuje spousta věcí, ve kterých se lišíte, ale také si myslím, že jste si v některých ohledech podobné, protože jste obě silné a odhodlané, zároveň však citlivé. Obě, ty a Luna, máte také odlišný módní vkus a styl, což je cool sledovat.

Jaká byla nejnáročnější scéna, kterou jsme natáčeli společně?
Ruggero: Nemyslím si, že jsme měli nějakou náročnou scénu! Jsi velmi profesionální a talentovaná, takže natáčíš každou scénu levou zadní. Je to fantastické!


Vzpomínáš si na okamžik, kdy jsem tě doopravdy naštvala?
Ruggero: Ano, při té scéně, kde jsme bruslili a narazila jsi do mě! To fakt bolelo! :) Ale nakonec jsme se tomu stejně zasmáli.

Jako Ruggero dávaš přednost Luně nebo Ámbar?
Ruggero: Musím říct, že Luně, rozhodně, bez pochyb. Ámbar není moc milá osoba, ale Luna stojí nohama na zemi a má laskavé srdce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tami 💋 Tami 💋 | 10. září 2017 v 11:28 | Reagovat

Tento rozhovor bol podľa mňa jeden z najlepšich na tomto blogu. Bol veľmi zaujímavý svojím obsahom, ale aj tým, že väčšinou je to tak, že nejaký moderátom robí interview s Karol alebo Ruggerom, ale teraz sa oni navzájom pýtali na to čo chceli a čo ich zaujímalo.
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

2 Lu Cass Lu Cass | E-mail | Web | 10. září 2017 v 19:18 | Reagovat

[1]: Ve všem s tebou souhlasím! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama