Karol je novou tváří značky Vanity Fair México!

30. září 2017 v 13:49 | Lu |  Novinky
Karol Sevilla se stala novou oficiální tváří značky Vanity Fair Mécico! 27. září se na jejich webu objevily fotografie, na kterých Karol vypadá tak, jak jsme jí nikdy předtím neviděli! Na snímcíh vypadá starší a celkově vyspělejší než kdy předtím. Všechny fotografie fotil venezuelský fotograf Ram Martínez. Níže se můžete podívat na všechny fotografie, které Karol nafotila + U každé fotografie naleznete její název, značky oblečení a kratší ukázku z interview, které výjde v říjnu v časopise Vanity Fair México!

METAMORFÓZA

"Můj osud nechtěl, abych zůstala mexickou herečkou v telenovelách. Musela jsem se posunout dál", přiznává Karol Sevilla. Herečka má na sobě kabát Alexie Ulibarri, boty Jimmyho Choa a Chopardovy šperky!

NOVÁ DÁMA

"Nemám ráda špatné recenze, ale nemůžete se líbit celému světu", říká nová Disney hvězda o oblasti sociálních sítí. Karol má na sobě kabár a halenku od Alejandra Quesada, kalhoty od Alexia Ulibarri, boty od Jimmy Choo a řetízky a náušnice od Driguez Inc.

SMĚREM K BUDOUCNOSTI

"Můj život musí být nepředvídatelný, myslím si, že mám svobodu dělat to, co chci", řekla o své kariéře. Zpěvačka má sobě kožich od Longchamp, boty od Stuart Weitzman a šparky od Chopard.

ZRODILA SE ŽENA

"Nemyslím si, že mi sláva stoupla do hlavy. Žiji si svůj sen a je to jako hra", říká Karol Sevilla. Má na sobě overal od Alejandro Carlin, boty od Jimmy Choo, prsten od Sangre de mi Sangre a náhrdelník a náušnice od Gala is Love.

CHCEŠ BÝT ZLOMYSLNÁ

"Vypadám jako hodná holka, ale jsem horší než darebák", přiznává herečka ze Soy Luny. Karol má na sobě sukni od Swag, boty od Jimmy Choo, prsteny od Driguez Inc. a náušnice od Chopard.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama