Září 2017

Karol je novou tváří značky Vanity Fair México!

30. září 2017 v 13:49 | Lu |  Novinky
Karol Sevilla se stala novou oficiální tváří značky Vanity Fair Mécico! 27. září se na jejich webu objevily fotografie, na kterých Karol vypadá tak, jak jsme jí nikdy předtím neviděli! Na snímcíh vypadá starší a celkově vyspělejší než kdy předtím. Všechny fotografie fotil venezuelský fotograf Ram Martínez. Níže se můžete podívat na všechny fotografie, které Karol nafotila + U každé fotografie naleznete její název, značky oblečení a kratší ukázku z interview, které výjde v říjnu v časopise Vanity Fair México!

METAMORFÓZA

"Můj osud nechtěl, abych zůstala mexickou herečkou v telenovelách. Musela jsem se posunout dál", přiznává Karol Sevilla. Herečka má na sobě kabát Alexie Ulibarri, boty Jimmyho Choa a Chopardovy šperky!

NOVÁ DÁMA

"Nemám ráda špatné recenze, ale nemůžete se líbit celému světu", říká nová Disney hvězda o oblasti sociálních sítí. Karol má na sobě kabár a halenku od Alejandra Quesada, kalhoty od Alexia Ulibarri, boty od Jimmy Choo a řetízky a náušnice od Driguez Inc.

SMĚREM K BUDOUCNOSTI

"Můj život musí být nepředvídatelný, myslím si, že mám svobodu dělat to, co chci", řekla o své kariéře. Zpěvačka má sobě kožich od Longchamp, boty od Stuart Weitzman a šparky od Chopard.

ZRODILA SE ŽENA

"Nemyslím si, že mi sláva stoupla do hlavy. Žiji si svůj sen a je to jako hra", říká Karol Sevilla. Má na sobě overal od Alejandro Carlin, boty od Jimmy Choo, prsten od Sangre de mi Sangre a náhrdelník a náušnice od Gala is Love.

CHCEŠ BÝT ZLOMYSLNÁ

"Vypadám jako hodná holka, ale jsem horší než darebák", přiznává herečka ze Soy Luny. Karol má na sobě sukni od Swag, boty od Jimmy Choo, prsteny od Driguez Inc. a náušnice od Chopard.Karol Sevilla byla královnou červeného koberce! - Martin Fierro Cable Awards 2017

28. září 2017 v 12:48 | Lu |  Novinky
Mexická herečka, Karol Sevilla, se v pondělí 25. září v Buenos Aires zúčastnila slavnostní akce "Martin Fierro Cable Awards 2017"! Seriál "Soy Luna" zde vyhrál ocenění v kategorii "Nejoblíbenější pořad pro děti/mládež". Karol při přebírání ceny prohlásila: "Jsem velmi ráda, že tuto cenu mohu převzít! Argentina je pro mě jako druhý domov! Upřímně děkuji všem svým fanouškům!". Karol se na této skvělé akci dokonce prošla na červeném koberci a její oblečení opravdu všechny zaujalo: Na sobě měla oblečené nádherné bledě růžové gala šaty, které jsou od známe Argentinské návrhářky Natalie Antolin (Pro kterou již v minulosti zapózovala před fotoaparátem)! Karol dokonce s úsměvem řekla "Cítím se jako opravdová princezna, mám nádherné růžové šaty…"! Níže se můžete podívat na video, kde Karol přebírá cenu za nejoblíbenější seriál pro dětí/mládež a samozřejmě i na menší fotogalerii... ↓

Menší fotogálerie ze slavnostní akce "Martin Fierro Cable 2017"!

Karol přebírá cenu za nejoblíbenější seriál pro děti/mládež!

Všechno, co chcete vědět o Karol Seville!

25. září 2017 v 15:39 | Lu |  Překlady
Chcete se dozvědět nějaké nové informace o Karol? Reportér z Disney Planet Karol pořádně vyzpovídal a Karol mu odpovídala na všechny otázky! Karol ve videu vypráví o nové řadě Soy Luny, o Turné po Latinské Americe a i o dalších věcěch, které potřebuje opravdový fanoušek vědět! Video se objevilo 14. 04. 2017 na Youtube kanále Disney Channel LA. K videu jsem vám přidal české titulky a vy si ho teď můžete exkluzivně vychutnat! Video si rozhodně nenechte ujít je velmi zajímavé...


Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa. Na mobilních zařízeních titulky spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště.

Rozhovor: Lunino oblečení je jako výbuch barev!

20. září 2017 v 13:59 | Lu |  Rozhovory
Další rozhovor je tady! Před zahájením evropského Soy Luna Live Tour 2018 ve Španělsku (Barcelona; 5. Ledna) se španělská stránka élPeriodico zeptala mexické herečky Karol Sevilly na pár otázek. Rozhovor je sice trochu kratší, ale je zajímavý...

Již 5. ledna 2018 bude ve španělsku, zahájeno evropské turné! Byla jsi už někdy ve Španělsku a co se ti nejvíce líbí na naší zemi?
Ano, ve Španělsku jsem už byla - v Madridu a Seville a obě města se mi moc líbily. V Madridu jsem navíc byla i minulý rok, protože jsem tam propagovala první řadu Soy Luny a brzy se vrátím se Soy Luna Tour, ale mezi koncerty budeme mít i pár dní dovolené. To, co se mi nejvíce ve španělsku líbí jsou příjemní lidé!

Jak se tvá postava bude během druhé řady vyvíjet?
Luna hodně osobně roste, když začíná odhalovat svou minulost a setkává se svými biologickými rodiči…

!Nová řada Soy Luny od pondělí do čtvrtku v 1900na Disney Channel!

Co máš na seriálu nejraději?
Zábavou je pro mě bruslení. A strašně moc se mi líbí, že mám možnost začlenit dohromady zpěv, herectví, tanec a bruslení…

Jste si s Lunou podobné? I ty jsi musela opustit svou rodnou zemi, protože ses kvůli natáčení musela přestěhovat do Argentiny!
Je pravda, že jsme si podobné! Obě jsme museli čelit změně země, nové kultuře atd. Určitě jsem se, ale od Luny něco naučila - Teď i já stejně jako Luna bojuji za všechny své sny a vím, co opravdu chci.

Jaký je největší rozdíl mezi Karol a Lunou?
Rozhodně způsob oblékání! V tomhle jediném se mi Luna moc nelíbí. Její oblečení je jako výbuch barev! A další aspekt, ve kterém se vůbec nepodobáme je, že když Luně někdo udělá něco špatného, tak ona nic neudělá a nebo je milá, ale já bych tvrdě odpověděla!

Jak se tvůj život od premiéry Soy Luny změnil?
Největší změnou bylo přestěhovat se do jiné země a být populární v zemích, které jsem prozatím neměla ani štěstí poznat.

Jezdila jsi někdy před Soy Lunou na bruslích?
Ne, ale jakmile mi bylo řečeno, že budu hlavní hvězdou seriálu, začala jsem jezdit na bruslích, abych se to, co nejrychleji naučila.

Lunita na začátku první sezóny

Hudební Novinky!

16. září 2017 v 11:49 | Lu |  Novinky
Za posledních pár dní se staly dvě důležité hudební novinky spojené s Karol Sevillou! V dnešním článku se proto na tyto dvě novinky podíváme a něco si k nim řekneme...

Sólo para ti:

Karol Sevilla, hlavní hvězda seriálu Soy Luna, se objevila v novém videoklipu k písni Sólo Para ti, ve kterém vypadá jak opravdová princezna. Ve videoklipu se Karol převážně objevuje v jakési zarostlé džungli, ale ukázala se také na ploše, kde předvedla některé bruslařské kousky, které se naučila. Videoklip se na oficiálním Youtube kanále DisneyChannelLAVEVO objevil před pěti dny, a během uplynulé doby už má více než 2,5M zhlédnutí! Ve videoklipu má Karol na sobě šedé, třpitivé tričko; Bílou širokou sukni a celý outfit je pak doplněn několika doplňky - Třpitivě, fialovými náramky a zajímavou korunkou ve tvaru hvězdy! Na videoklip se můžete podívat níže ↓

La Bikina:

V článku "News #2" jsem vás informoval, že Karol bude zpívat s Carlosem Riverou píseň "Recuérdame" k novému Disney Pixar filmu CoCo - Spletl jsem se! Karol totiž bude zpívat píseň "La Bikina", která se ale také objeví v novém Disney Pixar filmu CoCo. Tuto informaci již oficiálně potvrdila Karol na svém Instagramu, kde přidala i menší ukázku z písně, na kterou se můžete již 27. října těšit!


Kdo to řekl? I Karol a Ruggero vs. Valentina a Michael

13. září 2017 v 15:59 | Lu |  Překlady
V této minisérii videí s názvem Kdo to řekl? (Quién lo dijo?), které přinesl na svůj YouTube kanál Latinskoamerický Disney Channel, mají herci ze Soy Luny za úkol hádat, jaká postava ze seriálu řekla zadanou větu. V tomto díle budou mezi sebou soupeřit Karol a Ruggero proti Valentině a Michaelovi - Který tým má lepší paměť a vyhraje? Podívejte se na video s českými titulky, které jsem pro vás exkluzivně vytvořil, a vyzkoušejte jak dobře si pamatuje některé repliky ze seriálu?


Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa. Na mobilních zařízeních titulky spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště.

Rozhovor: Ve skutečnosti bych se nemohla zamilovat do Mattea!

9. září 2017 v 15:00 | Lu |  Rozhovory
Již 18.9 startuje na Disney Channel druhá řada populárního seriálu Soy Luna! Jak představitelé hlavních rolí Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli vnímají své role, v čem jsou svým postavám podobní a v čem se líší? To se dozvíte v tomto speciálním double interview, ve kterém se nejprve Ruggero zeptá Karol na pár otázek a pak naopak, Karol vyzpovídá Ruggera. Tento rozhovor jsem vám sem přidal z časopisu Popcorn 9/2017. Rozhovor je fakt zajímavý a doporučuji si ho přečíst až do posledního písmene...
PTÁ SE RUGGERO - ODPOVÍDÁ KAROL
Myslíš si, že je pro mě role Mattea nejvhodnější, nebo bych se podle tebe hodil na jinou roli v seriálu?
Karol: Myslím, že jsi opravdu nejlepší pro roli Mattea, protože jsi sebevědomý a dobře vypadáš. :) Ale abych byla vážná - Interpretuješ svou postavu velmi dobře, skvěle zpíváš a jsi naprosto profesionální.

Čím myslíš, že se Matteo a já od sebe lišíme?
Karol: Myslím, že hlavní rozdíl mezi vámi dvěma je, že Matteo je trochu domýšlivý a to ty vůbec nejsi.

Zamilovala by ses do Mattea i ve skutečnosti? Jací kluci se ti většinou líbí?
Karol: Ne, nemohla bych se v reálném životě zamilovat do Mattea. Myslím, že mě přitahují kluci, kteří jsou zábavní, zajimavý a extrovertní.


Existuje nějaká naše společná scéna, kterou bys ráda znovu natočila? Něco, co si myslíš, že bychom měli udělat jinak?
Karol: Byla to první scéna, kdy do sebe Luna a Matteo vzájemně narazili. Když jsem se dozvěděla více o našich postavách, v průběhu času, ráda bych tohle první setkání zahrála znovu.

Chtěla bys, abychom si spolu zahráli i v jiném seriálu nebo filmu?
Karol: Samozřejmě! Jsi naprosto profesionální, skvělý herec a bylo by mi potěšením spolupracovat s tebou na jiném seriálu!

Myslíš si, že by ses ve skutečnosti dokázala kamarádit s holkou, jako je Ámbar?
Karol: Ne, nemyslím, že bych to někdy udělala. Ona není moc milá osoba a z toho důvodu bych o takové kamarádství nestála.


PTÁ SE KAROL - ODPOVÍDÁ RUGGERO
Myslíš si, že Luna je pro mě perfektní role nebo je tu jiná role v seriálu, ve které bys mě chtěl vidět hrát?
Ruggero: Podle mě je to pro tebe nejlepší role, i když možná bys mohla také hrát Simóna, protože je stejně citlivý. Jste nejlepší přátelé a jste si hodně podobní. Také si myslím, že bys ráda hrála role jako je Mónica nebo Sharon. Jsou to dva extrémy. Mónica je opravdu milá a pečovatelka jako Karol. Sharon je úplný opak a byla by pro tebe skvělou výzvou, protože je velmi odlišná od Luny. Myslím, že by tě tahle role bavila, protože by ti to umožnilo být úplně jinou postavou.

Jaká je naše společná scéna, která tě nejvíce citově zasáhla?
Ruggero: Musím říci, že je to scéna v epizodě 40, v sezóně 1, kde naše postavy prožijí svůj první polibek. Je to neuvěřitelně romantické a bylo to pro mě nejdůležitější.

Myslíš si, že Luna a já jsme stejně? Čím se podle tebe lišíme a v čem se podobáme?
Ruggero: Existuje spousta věcí, ve kterých se lišíte, ale také si myslím, že jste si v některých ohledech podobné, protože jste obě silné a odhodlané, zároveň však citlivé. Obě, ty a Luna, máte také odlišný módní vkus a styl, což je cool sledovat.

Jaká byla nejnáročnější scéna, kterou jsme natáčeli společně?
Ruggero: Nemyslím si, že jsme měli nějakou náročnou scénu! Jsi velmi profesionální a talentovaná, takže natáčíš každou scénu levou zadní. Je to fantastické!


Vzpomínáš si na okamžik, kdy jsem tě doopravdy naštvala?
Ruggero: Ano, při té scéně, kde jsme bruslili a narazila jsi do mě! To fakt bolelo! :) Ale nakonec jsme se tomu stejně zasmáli.

Jako Ruggero dávaš přednost Luně nebo Ámbar?
Ruggero: Musím říct, že Luně, rozhodně, bez pochyb. Ámbar není moc milá osoba, ale Luna stojí nohama na zemi a má laskavé srdce.

News #2

7. září 2017 v 13:05 | Lu |  Novinky
Po nějaké době se zase nahromadilo několik novinek spojených s Karol Sevillou! V dnešním článku se tedy opět podíváme na několik novinek, které za určitou dobu stali. Dočtete se tady např. o tom, že Karol Sevilla nazpívala soundtrack k novému Disney Pixar filmu Coco a mnoho dalších novinek...

Karol Sevilla a Carlos Rivera nazpívali píseň k filmu CoCo:

Již brzy se pravděpodobně můžeme těšit na další hudební novinku od Karol Sevilly! Nedávno bylo oznámeno, že Karol společně s mexickým zpěvákem Carlosem Riverou, nahrávají píseň Recuérdame, což je oficiální soundtrack k novému Disney Pixar filmu CoCo! Film bude mít v Česku premiéru 18.1.2018, ale v Americe již 22. Listopadu!
AKTUALIZOVÁNO --> ZDE

Focení pro Natalia Antolin:

Karol již podruhé zapózovala před kamerami pro velmi známou značku oblečení - Natalia Antolin. Výsledné fotografie se pak objevily na oficiálních stránkách značky Nantolin. Karol to na fotografiích moc sluší, je celá zladěná do růžova. Všechny kousky, které Karol předvádí jsou k dostání na stránkách Nantolin.com

Karol se objeví v novém čísle časopisu 15a20:

Karol Sevilla se v září objeví v populárním mexickém časopise 15a20! Karol bude tento měsíc hlavní tváří tohoto časopisu, to znamená, že se v něm dočtete spoustu nových věcí, rozhovorů... Nedávno se konalo velké focení, právě pro tento časopis. Na video z focení a fotografie se můžete podívat níže.Léto končí!

3. září 2017 v 15:39 | Lu

Tak a je to tady! Zítra nám už oficiálně končí prázdniny a budeme se muset znovu vrátit do školy. Doufám, že jste si Léto 2017 užily jak nejvíc jste mohli, stihli jste vše, co jste si naplánovali, zažili spoustu nových zážitků s rodinou, přáteli či novými lidmi. Doufám, že na tyto prázdniny budete ještě dlouho vzpomínat. Mně tohle léto opravdu uteklo neuvěřitelně rychle - Byl jsem v Řecku, na chatě s rodinou, na spoustě výletech s přáteli… Prostě jsem toho zažil strašně hodně, a je mi líto, že to opět končí.


Užívejte si tedy posledních pár chvílí letních prázdnin a přeji vám ať se vám v novém školním roce daří. Nikomu se do školy moc nechce, ale určitě se těšíte na kamarády a na některé hodné učitele. Hlavně si těchto deset měsíců užijte a vykročte tou správnou nohou! A na závěr si můžete zkusit vyluštit tento příklad a trochu se tím rozcvičit do nového školní roku…


Do komentářů mi napište zda jste přišli na výsledek a samozřejmě, co jste zažily o prázdninách...

Design 4 - #Autumn

1. září 2017 v 12:39 | Lu |  Vzhled Stránky

Layout Č. 4
01. 08. 2017 - 30. 11. 2017
Obrázky: Fotky z Instagramu Karol, PNG Pack...
Barvy: Světle Hněda, Tmavě Hnědá
Mé Hodnocení: 1