Srpen 2017

Rozhovor: Soy Luna je úplně něco jiného než jakýkoliv jiný Disney projekt!

28. srpna 2017 v 13:59 | Lu |  Rozhovory
Je tady další rozhovor s Karol Sevillou a Ruggerem Pasquarelli, který jsem přeložil ze stránky Maedchenblog.de! Rozhovor se na stránce objevil 07. 06. 2017, takže je trochu starší, ale to snad nevadí. V rozhovoru se můžete dočíst např. Čím je podle nich seriál tak zvláštní či Jaká je jejich nejoblíbenější vzpomínka z natáčení. Rozhovor je opravdu velmi zajímavý, pojďte si ho přečíst…

Seriál Soy Luna běží teprve krátkou dobu a už je velmi úspěšn! Mysleli jste si někdy, že bude seriál po celém světě tak dobře známý a populární?
Ruggero: Ne opravdu jsme si to nemysleli. Samozřejmě jsme si to ale přáli! Teď jsou všichni z obsazení i ze zákulisí šťastní, že série je tak populární. Jsme velmi šťastní a doufáme, že bude seriál pokračovat, protože tato série je naší vášní.
Karol: Ano, na začátku jsme nevěděli, jak budou ostatní země reagovat na tento seriál. My jsme však jednu věc věděli velmi dobře: Je to náš sen! Pro nás je velmi působivé, jak pozitivně lidé reagovali.

Vzpomínáte si na okamžik, kdy jste se dozvěděli, že jste dostali roli?
Ruggero: Zrovna jsem byl na turné s Violettou a dozvěděl jsem se, že bych měl dostat roli. Zpočátku to bylo trochu vtipné, představit si, že bych se měl vrátit zpátky do Argentiny a zrušit projekty, které jsem plánoval po Violettě. Jsem strašně vděčný Disneymu, že mě vzali zpět. Měl jsem velké štěstí, protože se mi tohle všechno děje už podruhé.
Karol: V té době jsem šla na casting a po týdnu jsem byla zavolána zpátky. Stále si to pamatuji! Řekli mi: "Drahá Karol, rádi bychom vám sdělili zprávu. Vítejte v rodině Disney, jste součástí projektu Soy Luna!". Nikdy se mi nesnilo, že bych získala hlavní roli. Když mi řekli, že budu Luna, tak jsem téměř omdlela. Opravdu jsem to nečekala! Pak jsem si zabalila své věci a odletěla do Argentiny plnit si své sny!

Co se vám na seriálu líbí nejvíce? Čím je zvláštní?
Ruggero: Myslím si, že zvláštní věcí jsou kolečkové brusle. Vidím v médiích, že v Argentině, ale i všude ve světě lidé začali bruslit. Nedávno jsem četl, že zájem o sport v Argentině se od začátku seriálu ztrojnásobil!
Karol: Také věřím, že zvláštní věcí Soy Luny jsou kolečkové brusle. Tento seriál je úplně něco jiného než jakýkoliv jiný projekt společnosti Disney. Ale také to, že v seriálu se objevuje tolik různých a zajímavých postav. Divák se s nimi může lehce zidentifikovat

Byl během natáčení seriálu nějaký okamžik, na který rádi vzpomínáte?
Ruggero: Ano, existuje mnoho zvláštních okamžiků. Tolik skvělých vzpomínek, které mohu sdílet s kamarády ze seriálu. Vždy se učíte a prožíváte mnoho nových věcí. Ale řekl bych, že se mi nejvíce líbilo natáčení scén z poslední epizody první sezóny. Byl to velmi intenzivní zážitek!
Karol: Ano, také věřím, že každý okamžik byl krásný. Vzhledem k tomu, že pracujete společně s tak obdivuhodnými, talentovanými, ale i přesto skromnými lidmi a pak nechcete, aby se to zastavilo. Ale musím také říci, že poslední epizoda první sezóny byla opravdu velmi zvláštní. Nejen proto, že to byla velmi krásná a intenzivní epizoda, ale také proto, že jsme všichni věděli, že to byla poslední epizoda, a to udělalo toto natáčení ještě obdivuhodnějším.

Polibek Luny a Matteo na konci první řady Soy Luny!

Co se vám líbí nejvíce: Zpěv, Bruslení nebo Hraní?
Ruggero: Já jsem samozřejmě komplexní umělec a dělám vše stejně rád, ale kdybych si měl vybrat pouze jednu činnost, byl by to zpěv. Zpěv mě totiž baví nejvíc. Také píši své vlastní písně a upřímně doufám, že lidé budou tyto písně znát.
Karol: Mám ráda všechno, ale pokud bych si měla vybrat, řekla bych, že hraní!

Ruggero, chtěl bys někdy nahrát album svých originálních písní?
Ruggero: Ano, moc bych chtěl!
Karol: A kdy to bude?
Ruggero: Doufejme, že to bude brzy.
Karol: Musíš nás pak, ale všechny na svůj koncert pozvat!
Ruggero: Ano, všichni jste zváni.

Díváte se rádi na seriály? A jaké jsou vaše oblíbené pořady?
Karol: Ano, strašně ráda o víkendu sleduji seriály.
Ruggero: Také rád sleduji seriály. Mé oblíbené pořady jsou "Prison Break" a "Bloodline".
Karol: Ráda se dívám na "Gossip Girl" a "The Walking Dead".

Jaká byla v dětství vaše oblíbená Disney postava?
Ruggero: Vždycky jsem sledoval mnoho pořadů na Disney Channel, mé oblíbené postavy jsou zejména "Zack a Cody" a "Lizzie McGuire".
Karol: Jsem fanoušek #1 kanálu Disney. Takže opravdu, i teď, když jsem doma se podívám na Disney Channel, abych viděla nové pořady. Disney princezna, kterou opravdu obdivuji je Merida.

Ruggero a Karol v zákulisí tohoto rozhovoru!

Co děláte ve svém volném čase, když nejste na place?
Karol: Takže já spím. Chci ve svém volném čase relaxovat, protože na place jsem pod velkým tlakem. Chci dělat všechno dobře a uspokojit mnoho lidí, kteří tam pracují. Je to velmi intenzivní práce, musím se celý den soustředit. Pak často o víkendu spím do dvou nebo dokonce do čtyř hodin odpoledne a vrátím se do postele v 10 hodin večer.
Ruggero: Já trávím čas s rodinou a mými přáteli. Například jsem rád, když mohu jít na bowling nebo do kina. Je důležité, abyste si odpočinuli.

Máte typ pro dívky a chlapce, kteří mají trému?
Karol: Strach budete mít vždy, my máme taky! Nejlepší je snažit se uvolnit a věřit v sebe!
Ruggero: Souhlasím!

Karol Sevilla změnila svůj vzhled!

23. srpna 2017 v 16:57 | Lu |  Novinky
Hlavní hvězda seriálu Soy Luna naprosto změnila svůj vzhled! Na konci června si nabarvila své vlasy na tmavší blond a celkově nosí dospělejší a více sexy oblečení. Tato změna má samozřejmě vliv i na seriál Soy Luna - Zatímco druhá série se teprve vysílá, natáčení třetí řady je v plném proudu - To znamená, že Karol bude mít ve třetí sérii Blonďaté vlasy. Karol pravidelně na svých sociální sítích sdílí své fotografie a ukazuje svůj nový vzhled…


Rozhovor: Nikdy jsem nechodila do skutečné školy!

19. srpna 2017 v 15:19 | Lu |  Rozhovory
Po delší době jsem přeložil další rozhovor, o který se s vámi podělím. Rozhovor se objevil 26. června 2016 na stránce Rhein-zeitung.de, takže pár informací se může lišit se současností. Rozhovor je dle mého názoru velmi zajímavý - Dočtete se v něm např. Zda-li od ní můžeme v budoucnosti očekávat něco podobného co udělala Miley Cyrus! Pokud se vám rozhovor bude líbit, nezapomeňte mi to napsat do komentářů. Teď jsi již pojďte rozhovor přečíst…

Karol, máš teprve 16 let a jsi již součástí rodiny Disney! Cítíš se jako princezna?
Rozhodně! Jsem tak ráda, že jsem nyní součástí Disney rodiny! Navíc jsem první mexická dívka, která získala hlavní roli, takže se cítím opravdu jako princezna!

Vyrůstala jsi v hudební rodině?
Ne, opravdu ne. V mé rodině není žádný hudební talent. Můj otec sice čas od času zpíval na slavnostech, ale já jsem jediný šílenec v rodině, který hraje i zpívá!

Kdy jsi začala?
Předtím jsem neměla vůbec žádnou představu, o tom, že bych mohla být herečka. Avšak má babička mě poslala na casting a najednou jsem si to uvědomila. Opravdu jsem se zamilovala do toho, co dělám: Tanec, Zpěv - Tyto aktivity potřebuji k životu!

Jak to fungovalo: Herectví a škola?
Herectví pro mě bylo vždy na prvním místě. Moji rodiče však trvali na tom, abych se učila, chodila do školy a v případě potřeby mohla vykonávat normální profesi. Avšak nikdy jsem nechodila do skutečné školy, všechno jsem se učila přes internet díky dálkovému studiu. Nikdy jsem neměla spolužáky! Nikdy jsem neměla příležitost být s dětmi ve stejném věku jako já. Vždy jsem byla obklopena dospělými a někdy jsem se opravdu cítila jako dospělý a ne jako dítě. Moje matka mi však vždycky pomáhala ve škole a mám velmi dobré známky!

Karol se svými přáteli!

Takže ty jsi opravdu nikdy nebyla ve škole? Kdo je zodpovědný za to, že si nikdy neměla opravdové učitele?
Mamka! Nikdy jsem neměla učitele z masa a kostí. Ale poté, co jsem měla opravdového učitele, který mě doučoval matematiku jsem se cítila velmi špatně. A to vážně: Když jsem měla opravdového učitele poprvé, bylo to docela legrační. Radši se učím přes internet...

Nejen ve tvé vlasti, ale i v Evropě je velký zájem fanoušků o tebe! Jak se cítíš?
Je to docela neuvěřitelné, že Evropa má své srdce natolik otevřené i pro mě. Pořád to nemůžu pochopit. Nedávno mi řekli: "Pojedeš do Německa udělat rozhovor!" A já: "Oh, wow, opravdu" "Ano, a pak pojedeš do Paříže." A já: "Ó můj Bože, to není pravda.". Moje hlava opravdu nepochopí, že mě vidíte všude v televizi. To je tak bláznivé: Všude jsou fanoušci - Na letišti, Před hotelem, prostě všude! A všichni jsou tak srdeční a tak milí, mají mě rádi, líbí se jim Luna a já jsem potěšená.

Je Luna trochu jako Karol?
Není jen trochu, ona je velmi Karol. Jsme si velmi podobné. Obě jsme extroverti, jsme neohrabané a všude spadneme. Jsme obě bojovnice a jsme odvážné. V případě, že nám někdo řekne ne, tuto odpověď nepřijímáme a chceme jí obrátit na Ano. Obě jsme tvrdohlavé, ale to nemusí být vždy dobré pro naše životní prostředí. Jsem také velmi přísná sama na sebe - vždy musí být, to co dělám na 100%. Vzhledem k tomu, jsem velmi pečlivý a profesionální člověk.

V 16 letech je správný věk na neposlušnost! Ale ty musíš dělat to, co ti režisér řekne a co tvá matka řekne. Jsi někdy neposlušná?
Moje matka vždy říká, že jsem workoholik. Vzhledem k tomu nemám čas na neposlušnost. Moje matka říká: "Lehni si a trochu se vyspi", ale já řeknu. "Ne, musím něco připravit na YouTube". Musím se naučit text role, učím se novou píseň a teď pracuji na své první knize - nemám však tušení, jestli někdy vyjde. Nemám vůbec čas o sobě přemýšlet…

Karol se svou matkou v Madridě ve Španělsku!

To nezní dobře!
Správně! Vlastně bych měla myslet i na sebe, že jo? Avšak někdy se v noci probudím a připadám si, že můj život je jako sen. Nerozumím tomu, co se děje. Jsem najednou v cizí zemi. Naštěstí má matka je vždycky semnou.

Některé bývalé Disney hvězdy se po své Disney kariéře vzbouřily! Můžeme očekávat, že za několik let budeš stejně jako Miley Cyrus sedět nahá na demoliční kouli?
Nemyslím si, že se něco takového semnou stane. V současném životě se nemám čeho bát, jsem opravdu správná - Správně se oblékám, nenosím žádné hluboké výstřihy, nebo tak. Pro Miley Cyrus bylo tohle asi správné rozhodnutí, pro mě by to však nebylo. Samozřejmě, každý chce být rebel, i já, Ale v tuto chvíli poslouchám to, co mi říká moje mamka, věřím jí. Avšak nikdy nemůžu říkat nikdy! Kdo ví, co bude za pět let. Možná si přečtu tento rozhovor a budu se tomu, co jsem teď řekla smát.

Nový seriál Soy Luna vysílá bezprostředně po seriálu Violetta, který byl neuvěřitelné úspěšný! Seriály mají i podobný obsah. Vadí ti, že lidé srovnávají Soy Lunu a Violettu?
Ne, to mi vůbec nevadí. Samozřejmě vím, že mnoho diváku porovnává Soy Lunu s Violettou, ale je to normální. I přesto, že májí série stejné režiséry a celkově i stejný tým v zákulisí, seriál Soy Luna je něco nového! Prožíváme mnohá dobrodružství! A můžete i vidět, jak si Luna plní svůj sen. Zejména v Evropě je Soy Luna opravdu velmi úspěšný seriál.

Děláš v seriálu všechno sama, nebo máš dubléra?
Ano, nemám dubléra. Dělám všechno sama - Tanec, Zpěv, Jízda na kolečkových bruslích, Hraní! Samozřejmě, že musím být velmi opatrná, jelikož kdybych na bruslích spadla nebylo by to kvůli natáčení zrovna nejlepší. Zatím ale všechno dobře dopadlo. To, co vidíte v televizi, to všechno je Karol Sevilla.

Karol s Tini

Luna se přestěhovala s rodiči pryč z Mexika a velmi jí chybí její domov - Kvůli natáčení jsi nyní i ty daleko od svého domova. Co ti nejvíce chybí?
Chybí mi moje rodina! A také jídlo! Opravdové mexické jídlo.

Ale vždyť i tady jsou na každém rohu mexické restaurace! Nejsou dobré?
Neurazte se, ale tohle není mexické jídlo! Přijeďte na čas do Mexika a ochutnejte skutečné Tacos a Enchiladas. Rozdíl je jako den a noc, i kdyby jen kvůli koření! U nás se vaří mnohem ostřeji než tady…

News #1

16. srpna 2017 v 10:12 | Lu |  Novinky
V dnešním článku jsem dal dohromady několik zajímavých novinek, které se za poslední týden udály a stojí alespoň za malou zmínku. Podíváme se na vystoupení Karol s Carlosem Riverou, a pak pár novinek o Soy Luně. Bez dlouhého úvodu můžeme jít rovnou k věci...

Karol Sevilla a Carlos Rivera!

V pátek 11. 08 se, na Stadiónu Luna Park v Argentině, Karol Sevilla přidala na pódiu ke Carlosu Riverovi a zazpívala si s ním jeho píseň - Fascinación! Karol to na pódiu moc slušelo - Měla na sobě černý, uplý overal.


Dove Cameron a Sofia Carson ve třetí řadě Soy Luny?!

V Argentině nedávno (7. 08) začala druhá polovina druhé řady, třetí řada se však již natáčí! Ve třetí sezóně se jako speciální hosti objeví americké herečky Dove Cameron a Sofie Carson, které můžete znát např. Z filmu Následníci. Herci během včerejšího dne přidávali na své sociální sítě, právě fotografie s těmito celebritami.


Soy Luna 2 v Česku!

Již od 18. Září startuje, na Disney Channel, nová řada seriálu Soy Luna, který poběží jako vždy od Pondělí do Čtvrtku v 19:00! Nová dobrodružství, Skvělá Hudba, Intriky, Přátelství, Láska... - Máte se rozhodně na co těšit. Objeví se samozřejmě i speciální hosté, jako je: Sabrina Carpenter, Martina Stoessel, Sebastian Villalobos...Un Sol Para Los Chicos 2017

13. srpna 2017 v 12:51 | Lu |  Novinky
Včera (12.08) se od 12. hodin konala v Argentině, Technopolis benefiční akce - Un Sol Para Los Chicos (Slunce pro děti). Akci každoročně pořádá společnost UNICEF, která se snaží získat finanční prostředky na projekty, ze kterých mají prospěch děti a dospívající. Tato událost se také živě vysílá v televizi pomocí argentinského televizního programu El Trece. Včera se celkem vybralo 92 878 800 CZK (3 538 682,28 €)! Během celého dne se také konali různé hudební vystoupení národních i mezinárodních umělců, jako jsou: Axel, David Bisbal, CNCO... Samozřejmě tady vystoupila i Soy Luna - Zazněli písně Alas, Siempre Juntos, Que Mas Da a Valiente. Objevily se zde i starší herci ze Soy Luny, jako například Lucia Gandolfo (Sharon), Carolina Ibarra (Anna), Ana Valsagna (Mónica). Níže naleznete Kompletní Vystoupení Soy Luny z této akce a i menší fotogalerii!Kids' Choice Awards 2017

8. srpna 2017 v 21:49 | Lu |  Novinky
Každoročně pořádá dětská americká stanice Nickelodeon slavnostní udělování cen Kids' Choice Awards (=cena oceňující především celebrity, seriály a hudební skupiny z Nickelodeonu a Disney Channelu) v USA, ale také v zemích Latinské Ameriky. Výhercům jednotlivých kategorií je pak udílena cena - Oranžový, Plastový raketoplán, na kterém je bílý nápis Nickelodeon. Karol Sevilla minulý rok vyhrála cenu v Argentině; v Mexiku a Argentině bohužel neuspěla...

Kids' Choice Awards Mexico 2017:

V červnu bylo zahájeno hlasování v Kids' Choice Awards Mexiko 2017, ve kterém se v několika kategoriích objevili herci ze seriálu Soy Luna, včetně samotné Karol Sevilly. Karol Sevilla byla nominovaná v kategorii Nejoblíbenější herečka, v kategorii Nejoblíbenější herec pak Michael Ronda. Samotný seriál Soy Luna je také nominován, a to v kategorii Nejoblíbenější seriál. Nominován je i Sebastian Villalobos v kategorii Nejoblíbenější YouTuber.

Chcete podpořit své favority v KCA Mexico 2017 i vy? Hlasovat můžete ZDE

Kids' Choice Awards Colombia 2017:

O pár dní později bylo také spuštěno hlasování v Kids' Choice Awards Kolumbie 2017, a i tady bylo několik nominovaných herců. Karol Sevilla byla opět nominovaná v kategorii Nejoblíbenější herečka a v kategorii Nejoblíbenější herec byl nominován Ruggero Pasquarelli. Valentina Zenere byla nominovaná v Kategorií Trendy Dívka a Sebastian Villalobos byl nominován tentokrát ve dvou kategoriích, a to v Nejoblíbenější YouTuber a v kategorii Oblíbenec na Musically. Seriál Soy Luna byl samozřejmě také nominován v kategorii Nejoblíbenější Seriál.

Chcete podpořit své favority v KCA Colombia 2017 i vy? Hlasovat můžete ZDE

Na hlasování již moc času nezbývá, ukončení hlasování a samotné vyhlášení výsledků by mělo proběhnout v září...
Obsazení Soy Luny na udílení Kids' Choice Awards Argentina 2016

Nové písničky!

2. srpna 2017 v 13:29 | Lu |  Novinky
Dnes mám pro vás skvělou zprávu! O tom, že Karol Sevilla má vlastní značku tabletu jsem vás informoval již kdysi dávno ve staré rubrice "Weekly Timeline". Součástí tohoto tabletu je i speciální Aplikace (Karol Sevilla Smart), ve které máte exkluzivní přístup k fotkám, informacím, ale také novým písním! Na YouTube jsem našel čtyři nové písně z této aplikace, z toho tři by měli být novými originálními písněmi a jedna pouze Cover. Písně jsou opravdu nádherné, dvě z písní vypraví dokonce o jejím životě. Všechny písně si jistě zamilujete! Písně budu během dnešního dne přidávat na blog - pokud jste je ještě neslyšeli, máte se na co těšit!