Rozhovor: Země je můj nejlepší přítel...

25. července 2017 v 16:59 | Lu |  Rozhovory
Na internetu jsem po dlouhé době našel další rozhovor, a tak jsem se rozhodl vám sem přinést tady na blog! V rozhovoru opět odpovídají Karol s Ruggerem! Rozhovor je kapánek starší - Byl vydán v červnu minulého roku, ale informace se v něm se nijak nezměnily! Rozhovor jsem našel na německém blogu o Soy Luně (ZDE). V rozhovoru se dočtete o jejich budoucích plánech, jejich snech apod. Pokud se vám rozhovor líbil, určitě mi napište do komentářů! Teď si již pojďte přečíst samotný rozhovor s Karol a Ruggerem...

Jaké bylo vaše vysněné povolání, když jste byli malý?
Ruggero: Když jsem byl malý, vždycky jsem chtěl být zpěvák, schopný zpívat na pódiu před obrovským publikem. To je můj sen a doufám, že se mi vyplní. Hodně mě inspirovalo to, že můj otec dříve hrával na kytaru…
Karol: Když jsem byla malá, doufala jsem, že budu herečkou a zpěvačkou. Když jsem dostala svou první hereckou práci v šesti letech, věděla jsem, že se chci tomuto povolání věnovat naplno! Jsem tak ráda, že mě moje rodina podporovala již od samotného začátku. Moje babička byla první osoba, která mě přivedla ke castingu - Je to jedna z mých nejcennějších vzpomínek…

Ublížili jste si někdy při tréningu na bruslích?
Ruggero: Ano, je to velmi náročné! Při tréningu jsem si zranil kotník a nesměl jsem bruslit po dobu jednoho měsíce. Naštěstí to ale nebylo nic vážného, musel jsem pouze odpočívat.
Karol: Ano! Vtipné je, že většinou na podobnou otázku odpovídám - "Země je můj nejlepší kamarád"! Během tréningu na bruslích bylo mnoho zábavných okamžiků. Jsme rádi, že jsem v pořádku. Máme, ale dobrý tým, který nám vždy pomůže postavit se na nohy! Vždy když padáme, tak se smějeme - To je nejlepší způsob, jak se to naučit!

Kolik hodin denně stojíte na kolečkových bruslích?
Ruggero: Prvních sedm měsíců natáčení, jsme museli být sedm hodin denně na bruslích, kvůli praxi a perfektní choreografii. Nyní, v rámci přípravy na druhou sezónu, bruslíme kolem dvou hodin denně!
Karol: Asi přibližně čtyři hodiny denně na bruslích. Když jsem začínala, neměla jsem vůbec tušení, kam jedu, byla to pro mě výzva! Teď, když už to umím se mi to líbí!

Karol s bruslemi

Na kterých sociální sítích jste, když jste na cestách?
Ruggero: Instagram je moje oblíbená sociální síť, protože je jednoduchá, efektivní a je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu se svými přáteli, rodinou a fanoušky!
Karol: Miluji Instagram, protože mi umožňuje komunikovat se svými fanoušky po celém světě - mohou tak vidět, co dělám. Užívám si čtení komentářů apod.

Co vaši přátelé říkají o vašem úspěchu?
Ruggero: Jsou rádi, protože vědí, jak tvrdě jsem na tom pracoval…
Karol: Moji přátelé jsou za mě moc spokojení. Enormně mě podporují v tom, co dělám, protože chápou, že žiji svůj sen a vědí, co všechno jsem kvůli tomu obětovala. Jsem velmi ráda, že mohu dělat to, co mám ráda a co mě baví!

Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli

Co děláte ve svém volném čase?
Ruggero: Rád chodím do kina, a také často trávím čas skládáním mých textů - Hudba je má vášeň! Po dni natáčení mám vždy spoustu nápadů…
Karol: Když nemám práci, tak ráda trávím čas se svou rodinou. Ráda také po náročném dni hodně spím - moje rodina říká, že jsem jako koala, jelikož můžu spát klidně i celý den…

Se kterým hercem byste rádi spolupracovali?
Ruggero: Rad bych si zahrál s Leonardem DiCaprio a Jennifer Lawrence - Jsou tak talentovaní a opravdu hodně mě inspirují! Miluji Jennifer, ona je fantastická herečka, a také je opravdu pěkná. Leonardo má také skvělou kariéru. Já mohu jen doufat, že budu mít také takovou dlouhou a pestrou kariéru…
Karol: Ve filmu bych ráda spolupracoval s Robert Downey Jr. - Obdivuji jeho práci a jeho charismatickou osobnost! V Hudební spolupráci bych ráda pracovala se Selenou Gomez, protože je mimořádně talentovaný a úžasný člověk!

Jaká je vaše vysněna role?
Ruggero: Rád bych hrál nějakou zápornou postavu - prostě něco jiného než to, co hraji v současné době! Myslím, že by bylo skvělé, kdybych mohl hrát Jacka Sparrowa s "piráti z Karibiku". Je to skvělý charakter, ale myslím si, že Johnny Depp ho hraje skvěle!
Karol: Má absolutně vysněna role by byla, kdybych mohla hrát někoho s hrůzným příběhem. Musela bych se totálně vžít do role a pořád se zdokonalovat. Chtěla bych hrát nějakou roli, která je důležitá ve společnosti, která přiměje lidi, aby přemýšleli o svém životě. Tyto role jsou obtížné a mně se to líbí!

Robert Downey Jr., Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harry Harry | Web | 26. července 2017 v 20:35 | Reagovat

Úžasný článek, je moc fajn, že pro české fanoušky překládáš rozhovory ze zahraničních stránek, rozhovor je zajímavý ;-)

Dneska jsem narazil na tvůj blog a hrozně mě překvapil, vůbec jsem nevěděl, že je nějaký český blog výhradně o Karol Seville a ještě takhle kvalitní! Moc se mi líbí tvoje články, je hrozně fajn, že překládáš rozhovory a videa, protože ne každý umí španělsky a ještě tak, aby porozuměl, co ve videích říkají, fanoušci tohle hodně ocení! Také mě hrozně zaujaly tvoje layouty, jsou nádherné, propracované a celkově tvoje grafika je velmi kvalitní :-)
Jsem rád, že jsem na tvůj blog narazil, určitě ho budu sledovat, protože mě moc zaujal a přeji ti mnoho úspěchů a velkou návštěvnost, za tvou práci si určitě zasloužíš vyšší čísla! Já sám o blogování něco vím, mám také blog, který je z části o seriálu Soy Luna a moc dobře vím, jaká je to dřina, tak ať se daří :-)

2 Lu Cass Lu Cass | Web | 30. července 2017 v 18:12 | Reagovat

[1]: Tohle je pro mě neuvěřitelné: Autor jednoho ze slavnějších blogů, který již nějakou dobu sleduji mi okomentuje článek! O_O ;-) Strašně moc ti děkuji za tolik komplimentů a pozitivních slov - moc si toho vážím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama