Červenec 2017

Karol Sevilla na závodech v RallyCrossu!

31. července 2017 v 14:07 | Lu |  Novinky
Karol Sevilla se nedávno (23.07) zúčastnila posledního dne argentinského šampionátu v areálu "Autodrom Juan Manuel Fangio" v Argentině! Byla tam díky společnosti "RallyCross Carx", který tento závod pořádal. Karol se zde zapojila do spoustu aktivit a mimo jiné tam také měla autogramiádu a svůj koncert, na kterém zazpívala své nejlepší písně. Bylo tam také spoustu reportérů, kterým Karol odpovídala na všechny otázky. Před samotným koncertem se ještě Karol stihla projet s několikanásobným argentinským šampiónem Federicem Villagra ve Fordu Fiesta. Níže naleznete video i menší fotogalerií...


Menší fotogálerie z této akce

Víte, že...? (2)

29. července 2017 v 13:09 | Lu |  Víte, že...?
Ahoj! Vítám vás u druhé článku z rubriky "Víte, že...?", ve kterém se opět jako minule dozvíte pár nových zajímavostí o Karol Seville. Snažil jsem se vyhledat nějaké informace, o kterých jste možná ještě neslyšeli! Do komentářů můžete napsat, zda-li jste o něčem z níže uvedených věděli. Pojďme již tedy na samotný článek: Víte, že...?

... Karol se měla ve skutečnosti jmenovat Kumary Shanttyl?


......................................................................................................................

... Jejím superhrdinou je ve skutečnosti její vlastní bratr? Obdivuje ho!


......................................................................................................................

... Jejím oblíbeným fotbalovým týmem je "San Lorenzo de Almagro"?


......................................................................................................................

... Růžová a žlutá barva jsou jejími oblíbenými barvami?


... Její oblíbené motto je "Lucha por tus sueňos" (Bojuj za své sny!)?


Znáte i vy nějakou zajímavou informaci o Karol Seville? Neváhejte a pošlete mi jí na jakoukoliv sociální síť i se zdrojem, možná se právě vaše zajímavost objeví v dalším článku rubriky Víte, že...?

Rozhovor: Země je můj nejlepší přítel...

25. července 2017 v 16:59 | Lu |  Rozhovory
Na internetu jsem po dlouhé době našel další rozhovor, a tak jsem se rozhodl vám sem přinést tady na blog! V rozhovoru opět odpovídají Karol s Ruggerem! Rozhovor je kapánek starší - Byl vydán v červnu minulého roku, ale informace se v něm se nijak nezměnily! Rozhovor jsem našel na německém blogu o Soy Luně (ZDE). V rozhovoru se dočtete o jejich budoucích plánech, jejich snech apod. Pokud se vám rozhovor líbil, určitě mi napište do komentářů! Teď si již pojďte přečíst samotný rozhovor s Karol a Ruggerem...

Jaké bylo vaše vysněné povolání, když jste byli malý?
Ruggero: Když jsem byl malý, vždycky jsem chtěl být zpěvák, schopný zpívat na pódiu před obrovským publikem. To je můj sen a doufám, že se mi vyplní. Hodně mě inspirovalo to, že můj otec dříve hrával na kytaru…
Karol: Když jsem byla malá, doufala jsem, že budu herečkou a zpěvačkou. Když jsem dostala svou první hereckou práci v šesti letech, věděla jsem, že se chci tomuto povolání věnovat naplno! Jsem tak ráda, že mě moje rodina podporovala již od samotného začátku. Moje babička byla první osoba, která mě přivedla ke castingu - Je to jedna z mých nejcennějších vzpomínek…

Ublížili jste si někdy při tréningu na bruslích?
Ruggero: Ano, je to velmi náročné! Při tréningu jsem si zranil kotník a nesměl jsem bruslit po dobu jednoho měsíce. Naštěstí to ale nebylo nic vážného, musel jsem pouze odpočívat.
Karol: Ano! Vtipné je, že většinou na podobnou otázku odpovídám - "Země je můj nejlepší kamarád"! Během tréningu na bruslích bylo mnoho zábavných okamžiků. Jsme rádi, že jsem v pořádku. Máme, ale dobrý tým, který nám vždy pomůže postavit se na nohy! Vždy když padáme, tak se smějeme - To je nejlepší způsob, jak se to naučit!

Kolik hodin denně stojíte na kolečkových bruslích?
Ruggero: Prvních sedm měsíců natáčení, jsme museli být sedm hodin denně na bruslích, kvůli praxi a perfektní choreografii. Nyní, v rámci přípravy na druhou sezónu, bruslíme kolem dvou hodin denně!
Karol: Asi přibližně čtyři hodiny denně na bruslích. Když jsem začínala, neměla jsem vůbec tušení, kam jedu, byla to pro mě výzva! Teď, když už to umím se mi to líbí!

Karol s bruslemi

Na kterých sociální sítích jste, když jste na cestách?
Ruggero: Instagram je moje oblíbená sociální síť, protože je jednoduchá, efektivní a je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu se svými přáteli, rodinou a fanoušky!
Karol: Miluji Instagram, protože mi umožňuje komunikovat se svými fanoušky po celém světě - mohou tak vidět, co dělám. Užívám si čtení komentářů apod.

Co vaši přátelé říkají o vašem úspěchu?
Ruggero: Jsou rádi, protože vědí, jak tvrdě jsem na tom pracoval…
Karol: Moji přátelé jsou za mě moc spokojení. Enormně mě podporují v tom, co dělám, protože chápou, že žiji svůj sen a vědí, co všechno jsem kvůli tomu obětovala. Jsem velmi ráda, že mohu dělat to, co mám ráda a co mě baví!

Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli

Co děláte ve svém volném čase?
Ruggero: Rád chodím do kina, a také často trávím čas skládáním mých textů - Hudba je má vášeň! Po dni natáčení mám vždy spoustu nápadů…
Karol: Když nemám práci, tak ráda trávím čas se svou rodinou. Ráda také po náročném dni hodně spím - moje rodina říká, že jsem jako koala, jelikož můžu spát klidně i celý den…

Se kterým hercem byste rádi spolupracovali?
Ruggero: Rad bych si zahrál s Leonardem DiCaprio a Jennifer Lawrence - Jsou tak talentovaní a opravdu hodně mě inspirují! Miluji Jennifer, ona je fantastická herečka, a také je opravdu pěkná. Leonardo má také skvělou kariéru. Já mohu jen doufat, že budu mít také takovou dlouhou a pestrou kariéru…
Karol: Ve filmu bych ráda spolupracoval s Robert Downey Jr. - Obdivuji jeho práci a jeho charismatickou osobnost! V Hudební spolupráci bych ráda pracovala se Selenou Gomez, protože je mimořádně talentovaný a úžasný člověk!

Jaká je vaše vysněna role?
Ruggero: Rád bych hrál nějakou zápornou postavu - prostě něco jiného než to, co hraji v současné době! Myslím, že by bylo skvělé, kdybych mohl hrát Jacka Sparrowa s "piráti z Karibiku". Je to skvělý charakter, ale myslím si, že Johnny Depp ho hraje skvěle!
Karol: Má absolutně vysněna role by byla, kdybych mohla hrát někoho s hrůzným příběhem. Musela bych se totálně vžít do role a pořád se zdokonalovat. Chtěla bych hrát nějakou roli, která je důležitá ve společnosti, která přiměje lidi, aby přemýšleli o svém životě. Tyto role jsou obtížné a mně se to líbí!

Robert Downey Jr., Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio

Draw my Life I Karol Sevilla

20. července 2017 v 18:53 | Lu |  Překlady
Dnes jsem vám opět přeložil další video! Draw my life je velmi populární typ videa, ve kterém autor kreslí a popisuje svůj život od narození až po současnost! Tohle video jsem našel na španělském YouTube kanále "TikTak Draw", který se přímo věnuje podobným věcem ohledně kreslení. Na stejném kanále jsem také našel video o Ruggeru Pasquarellim, takže pokud byste chtěli, abych ho také přeložil napište mi to do komentářů! Teď již se pojďme podívat na samotné video...


Víte, že...? (1)

17. července 2017 v 14:49 | Lu |  Víte, že...?
Ahoj! Vítám vás u nové rubriky s názvem "Víte, že...?", ve které naleznete plno zajímavých informací o Karol Seville. V každém článku zjistíte pět nových informací, o kterých jste možná někteří z vás nevěděli. Věřím, že se dozvíte nějaké nové informace a můžeme jít tedy hned na to: Víte, že...

... Jejím zatím nesplněným snem je zahrát si na Broadwayi? Myslí si však, že s velkým úsilím toho lze dosáhnout!


......................................................................................................................

... Jejím, již splněným snem, bylo se projít po ulici Abbey Road, která je známá díky skupině Beatles?


......................................................................................................................

... Jejím nejoblíbenější místo na zemi je malá vesnička "Navarro" v Argentině? Může si tam totiž odpočinout! Natáčela tam také videoklip k písni Equivocada!


......................................................................................................................

... Při konkurzu do seriálu Soy Luna lhala, když řekla, že umí bruslit?


......................................................................................................................

... V rozhovoru prozradila, že upřednostňuje spíše pár Lutteo? Podle ní jsou Lumon pouze přátelé!


Znáte i vy nějakou zajímavou informaci o Karol Seville? Neváhejte a pošlete mi jí na jakoukoliv sociální síť i se zdrojem, možná se právě vaše zajímavost objeví v dalším článku rubriky Víte, že...?

Fan Made Videa?!

12. července 2017 v 15:58 | Lu
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne! Na internetu jsem našel spoustu Fan Made Videí (=Vytvořili je fanoušci), ale rozhodl jsem se vám ukázat pár videí, které se mi líbili nejvíce a nějak mě prostě oslovily. Níže naleznete pět videí (+ U každého nějaké základní informace) - Nejčastěji se, ale jedná o videa o páru Lutteo (Luna + Matteo), ale najdete tady i jedno video čistě o Karol Seville! Doufám, že se vám budou, stejně jako mně, videa líbit! Do komentářů mi určitě napište, jaké video na vás udělalo největší dojem!


Téma: Karol Sevilla
Použitá píseň: Just The Way You Are
Použitá videa: Ústřižky z videí od Karol Sevilly
Můj názor:
Video je opravdu pěkně zprácováno a moc se mi líbí! I když píseň, která je ve videu použitá, dodává videu smutný nádech, jde vidět, že video je ve vnitru veselé...


Téma: #Lutteo (Luna a Matteo)
Použitá píseň: Después del Adiós
Použitá videa: Scény z druhé řady seriálu Soy Luna
Můj názor:
Video je možná zpracováno ještě lépe, než to předešlé! Video je opravdu velmi smutné, jde na něm vidět, jak bude Luna ve druhé řadě trpět!


Téma: #Lutteo (Luna a Matteo)
Použitá píseň: Me Equivoqué
Použitá videa: Scény z první a druhé řady seriálu Soy Luna
Můj názor:
Ve videu mi pouze vadí, že píseň často přerušují různé hlasy, jinak je video velmi povedené! Píseň je kouzelná - Strašně moc se mi líbí!


Téma: #Lutteo (Luna a Matteo)
Použitá píseň: Olvidarte
Použitá videa: Scény z první a druhé řady seriálu Soy Luna
Můj názor:
Video je sice smutné, ale použitá píseň videu dodává takový pozitivní nádech.


Téma: #Lutteo (Luna a Matteo)
Použitá píseň: Ya Me Enteré
Použitá videa: Scény z první a druhé řady seriálu Soy Luna
Můj názor:
Jde vidět, že Luna a Matteo sice chtějí být spolu, ale neumí si spolu promluvit + Je brzdí jejich "partneři". Fernanda mi přijde už od pohledu nepříjemná a vtíravá postava a Sebastian mi připadá, že je z Lunou pouze, aby se pomstil Matteovi kvůli tomu jak ho před Ambar v první sezóně ztrapnil.


Design 3 - #Summer

7. července 2017 v 13:36 | Lu |  Vzhled Stránky

Layout Č. 3
07. 07. 2017 - 01. 09. 2017
Obrázky: Fotky z Instagramu Karol a Ruggera, PNG Pack...
Barvy: Světle Modrá a Hnědá
Mé Hodnocení: 1