Rozhovor: Úspěch přišel velmi rychle...

21. června 2017 v 14:59 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne! Dnes jsem vám po několika týdnech přeložil další rozhovor. Rozhovor vyšel před čtyřmi dny (17. června) na stránce MoviePlayer.it, takže informace v něm jsou celkem čerstvé. V rozhovoru spíše odpovídá Ruggero, snad vám to nebude vadit, ale nemohl jsem zrovna najít žadný jiný rozhovor. V článku se můžete dočíst některé novinky o nové řadě seriálu Soy Luna či jak se protagonisté připravují na Evropské turné. Doufám, že se dozvítě opět nějaké zajímavé informace, o kterých jste třeba ještě nevěděli. Jako vždy budu rád, pokud mi napíšete nějaký pěkný komentář. Teď už pojďme k samotnému rozhovoru...

Řeknete nám, jak se budou vaše postavy v nové řadě vyvíjet a jaký bude mezi Lunou a Matteem vztah?
Karol: V nové řadě Luna prožije mnoho změn a odhalí mnohá tajemství, které ji doposud nikdy nezajímaly; Např. Její pravá identita, biologičtí rodiče... V seriálu se objeví i nová postava -Alfredo-, který Luně někoho připomene a bude klíčem k její historii.
Ruggero: V této řadě si spolu Luna a Matteo nebudou moc dobře rozumět. Objeví se mnoho hádek a konfliktů, ale pak se něco krásného stane - Láska vyhraje nad vším.

Ve druhé sezóně se objeví i tvá přítelkyně Candelaria Molfese! Jaké bylo se po Violettě znovu ocitnout společně na place?
Ruggero: Bohužel jsme spolu byli pouze v jedné scéně, jelikož měla více scén s Roller Bandem, ale i přesto to byla velká zábava! Ten pocit jako "Já tě znám v jiném životě!". Jsem velmi rád, že se stala součástí této velké "Soy Luna" rodiny.

Ruggero, už od doby, kdy jsi účinkoval v X-Factoru víme, že hudba je tvá vášeň! Jak jsi uskutečnil svůj první hudební projekt? (Pozn. - Píseň "Alla Voy" z nové řady seriálu napsal samotný Ruggero a je to tedy jeho první píseň!)
Ruggero: Je to můj sen! Mnoho let jsem říkal, že chci napsat svou píseň a pak se to stalo. Ve druhé řadě seriálu Soy Luna jsem propůjčil svou píseň Matteovi. Je to velmi zvláštní píseň, kterou Matteo zpívá Luně. Mám tolik vzpomínek na dobu, když jsem před rokem psal tuto píseň a přemýšlel nad jednou osobou. Jsem velmi vděčný Disney, který mi dal velkou příležitost "Vystoupat trochu více na vrchol", a dělat to co miluji nejvíce.

Upoutávka na druhou řadu seriálu Soy Luna!

V seriálu je strašně hodně hudebních momentů, fanoušci vaše skladby milují! Jaké jsou vaše oblíbené písně ze seriálu?
Karol: Moje oblíbené jsou Alas, Música en ti a La vida es un sueňo
Ruggero: Strašně moc se mi líbí píseň Valiente, kterou v prvních epizodách zpíval pouze Simon, ale v nových epizodách se stala písní skupiny Roller Band. Myslím si, že tak trochu představuje každého z nás.

Jaký vliv má na vás tak velká popularita?
Karol: Úspěch přišel opravdu velmi rychle. Během krátké doby jsme natočili první sezónu, která okamžitě vyvolala BOOM, pak bylo turné po Latinské Americe a pak už druhá sezóna. Třetí sezóna už byla také potvrzena a příští rok pojedeme opět na turné, tentokrát po Evropě. Vědět, že jsme pro některé děti po celém světě vzorem je rozhodně velká zodpovědnost, ale je to také velká radost.
Ruggero: Já bych chtěl jenom dodat, že tohle není práce pro každého. Myslím to v tom smyslu, že není snadné zůstat s nohami na zemi. Velmi důležitá byla pro mě pomoc rodičů a mých blízkých.

Existuje nějaký dar nebo gesto fanoušků, které vás v posledních letech obzvlášť zaujalo?
Ruggero: Ano, fanoušek mě opět překvapil tím, že mi dal CD, na kterém byla píseň, kterou sám napsal pro mě.

Karol Sevilla s fanoušky!

Váše bývalá kolegyně, Lodovico Comello, měla podobnou cestu jako vy, ale pak se od světa "TeenSeriálu" odtrhla, aby mohla vzlétnout. Budete připraveni udělat to stejné?
Ruggero: Říkám, že Lodovica měla odvahu říct jasné "NE" poslednímu turné Violetta, zatímco já jsem chtěl pokračovat v této cestě. Líbí se mi tato cesta "TeenSeriálů", a chtěl bych v ní pokračovat co nejdéle. Samozřejmě, že dříve nebo později nebudu již moci dělat Disney - Už mi trochu vyskakují vousy!

Již několik let žijete v Argentině, kvůli natáčení seriálů. Co vám nejvíce chybí z Itálie?
Ruggero: Nejprve jsem řekl těstoviny! Teď však říkám jednoznačně Rodina, protože teď už jsem několik let pryč a rodina mi začíná chybět víc a víc. Jasně, jsem spokojený s tím, co dělám, ale to neznamená že nemám nutkání vrátit se domů či změnit zemi. Kdo ví? Žiju ze dne na den!

Jaký je pro vás návrat zpět do Itálie?
Ruggero: Je to zvláštní. Je to jako "Vrátit se zpátky do reality". V Itálii mám dva nebo tři kamarády, se kterými jsem vždy v kontaktu. Dělám tam, všechno co dělám v Argentině, ale vidím lidi, kteří mě mají rádi. Po týdnu už chci jít ale do práce!

Ruggero s Lodovicou na první turné Violetty!

Karol, máte jen 17 let, ale již žijete daleko od domova a máte svou vlastní knihu! Nedávno právě vyšla vaše vlastní autobiografická kniha Soy Karol: Co nám o ní můžete říct?
Karol: Popisuji v ní můj osobní a úmělecký život, který začal, když mi bylo jen šest let. Hlavním poselství, které se snažím sdělit je, že bez ohledu na vaš původ se můžete vždy snažit dosáhnout svých snů.

Jaký byl přechod z televizního studia na jeviště?
Karol: Bylo to úžasné! Jsou to úplně jiné zkušenosti. Když se natáčí epizoda, tak pokud uděláte chybu nebo se vám scéna nelíbí, můžete jí prostě přetočit. Ale v přímém přenosu, pokud se zmýlíte musíte pokračovat a improvizovat. Věc, kterou mám ráda při koncertech je přímý kontakt s fanoušky, možnost je vidět a sledovat jejich emoce.

Můžete nám něco říct o nadcházejícím evropském turné?
Ruggero: Budou opět tanečníci na bruslích, budou také nové písně, nové choreografie a pravděpodobně budeme mít brusle pro finálový výstup. Na turné v Latinské Americe jsem například zahrál naživo i na kytaru.

Co budete dělat v následujících měsících, které vás oddělují od turné, které začíná až v lednu?
Karol: V Buenos Aires už začneme s natáčením třetí řady, a také již bude chystat koncerty pro Evropu. Budeme se muset hodně snažit!

Karol prezentuje svou knihu!

Naneštěstí se právě nedávno udál teroristický útok v Manchesteru, který zasáhl svět hudby. Jak jste reagoval na tragédii v Manchesteru?
Ruggero: Bylo to něco opravdu šokujícího! Všichni jsme byli zdrceni a mnozí z nás napsali na sociální síť, aby se pokusili být blíže k Arianě. Smutné je, že se teď lidé budou bát jít na koncert, ale krása hudby je její schopnost lidi spojovat. Doufám a věřím, že i navzdory tomu všemu bude vše dál pokračovat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | Web | 22. června 2017 v 11:32 | Reagovat

Wow, moc děkuji!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama