Rozhovor: Chtěla bych vystupovat na jevišti a zároveň prozkoumávat svět!

17. května 2017 v 15:15 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne. Dneska jsem si pro vás přichystal další překlad rozhovoru. Tento rozhovor vyšel původně v polském časopisu, ale já jsem ho našel na polské stránce (ZDE), z které jsem ho přeložil. Rozhovor vyšel 29. záři 2016, takže zhruba před třičtvrtě rokem. V rozhovoru naleznete např. Jak Karol zvládá učení a natáčení dohromady. Doufám, že se vám dnešní rozhovor bude opět líbit a dozvíte se o Karol znovu něco nového. Napište mi potom do komentářů, co si o Rozhovoru myslíte?

Co rádi jíte?
Karol: Miluji Královské Kotlety!
Ruggero: Pocházím z Itálie, tak bych si dal Boloňské Špagety. Jsem opravdový mistr v kuchyni! Kdybych nebyl hercem, pravděpodobně bych pracoval v prestižní restauraci!

Karol, jsi Fanoušek seriálu Violetta?
Karol: Ne, seriál Violetta neměl v Mexiku příliš mnoho fanoušků. Sledovala jsem ho, jen když jsem dostala roli v seriálu Soy Luna. Moc se mi to líbilo. Teď již vím, proč jsou Martina, Jorge i Ruggero tak populární po celém světě. Jsem moc ráda, že jsem se s nimi mohla setkat.

Jaké písničky v poslední době posloucháte?
Karol: Líbí se mi poslední album Seleny Gomez. Je prostě úžasné!
Ruggero: Can´t stop the Feeling od Justina Timberlake a Cake by the Ocean od DNCE jsou právě teď mé nejoblíbenější písně.


Karol, je pro tebe snadné se učit a zároveň i pracovat?
Karol: Nebudu skrývat, že je to velmi obtížné. Během učení, ale i u natáčení se musím pořád soustředit. Nemám čas na odpočinek! Ráno musím jít do práce na několik hodin. Učím se odpoledne nebo až večer. Jsem unavená, ale rodina i přátelé mě podporují. Ale pochopila jsem, že znalosti jsou v dnešní době důležité.

Chodíte ve svém volném čase jezdit na kolečkových bruslích?
Karol: Ne, nemůžeme, jelikož nám to zakazuje smlouva! Je tam prostě příliš velké riziko, že si něco uděláme a potom by se muselo pozastavit natáčení.

Ruggero, pracuješ již na albu?
Ruggero: Prozatím nahrávám jednotlivé skladby. Neskrývám, ale že bych někdy rád vydal své vlastní CD, ale zatím nic víc nemůžu říct…


Plánujete nějaké podobné turné jako měla Violetta? (Pozn. - V současné době je již Soy Luna na turné, ale rozhovor je trochu starší - 29. září 2016)
Karol: Bylo by to hezké! Chtěla bych vystupovat na jevišti a zároveň prozkoumávat svět! Mohli bychom vám živě poděkovat za podporu!
Ruggero: Souhlasím s Karol… Spolu s obsazením z Violetty jsme procestovali mnoho zemí a všude jsme se setkali s úžasnými lidmi. Udělali jsme spoustě lidí radost a bylo by hezké si to zopakovat…

Ruggero, a co si myslí Candelaria o tom, když se s Karol políbíte na scéně?
Ruggero: (Směje se nahlas) Ona to pochopila. Ví, že je to jenom práce. Ačkoliv buďme upřímní - dívky jsou trochu žárlivé. Candelaria je stejná, ale nic neřekne.
Karol: Přestože neděláme nic špatného jsem se zeptala Cande, jestli můžu Ruggera na scéně políbit. Souhlasila, takže myslím, že není problém.

Co se vám na sobě navzájem líbí?
Karol: Ruggero je skvělý herec a je vždy ochotný mi pomoct. K tomu je neuvěřitelné zábavný. Neustále dělá hloupé obličeje, směje se a zpívá a tancuje. Moc se mi to líbí!
Ruggero: Karol má úžasný úsměv. Vždycky když jsem s ní mám dobrou náladu. Nevím jak to dělá, asi Čistá Magie!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 andus andus | 18. května 2017 v 11:10 | Reagovat

Miluju tyhle rozhovory a jsem ráda, že je překládat ;-)

2 Zuzka Zuzka | E-mail | 18. května 2017 v 19:38 | Reagovat

Tenhle blog je naprosto úžasný!!! A rozhovory s Karol a Ruggerem jsou nejlepší :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama