Rozhovor: Navzdory celosvětovému věhlasu je Karol dívka s normální životem!

20. dubna 2017 v 6:59 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné čtvrteční odpoledne. Dneska jsem si pro vás připravil další překlad rozhovoru. Karol přijela minulý víkend do Peru a v úterý 18. Dubna v Jockey Clubu, společně s vydavatelstvím Planeta, představovala svou autobografickou knihu s názvem "Soy Karol Sevilla". Rozhovor byl teprve v úterý zveřejněn na stránce ElComercio.pe a já jsem ho včere přeložil, takže jde o novinku. Doufám, že se vám dnešní rozhovor bude líbit a dozvíte se o Karol opět něco nového.

Je to poprvé co jsi navštívila Peru?
Ano, je to poprvé. Peru jsem si zamilovala, chci tady žít, protože je to tady velmi pěkné. To, co se děje mimo hotel je neuvěřitelné.

V tvojí knize "Soy Karol Sevilla", týkající se tvého života - Od tvých počátků až po přítomnost v seriálu "Soy Luna". Kromě toho se budeš v knize potýkat se Šikanou.
To je pravda, kromě anekdot a mých tajemstvích vyprávím v knize, o tom, co se mi stalo, když jsem chodila do normální školy. Spolužáci se mi smály a neměli mě rádi, protože jsem byla "Slavná". Začali mě šikanovat, protože mi učitelé dali zvláštní oprávnění, když jsem chodila hrát a natáčet.

Jakou radu bys dala dětem, které se potýkají se šikanou?
Hlavně to někomu řekněte, nemlčte, nebojte se. Je to složitá situace, já to vím také jsem si tím prošla.

Co pro tebe znamená být dnes tak populární osobnost ve společnosti jako je Disney?
Je velká zodpovědnost, ale je to vzrušující. Já tuhle práci miluji a užívám si ji. Je to splněný sen!

Karol při natáčení tohoto rozhovoru

"Soy Luna" je velký hit hlavně v Latinské Americe a v Evropě. Jak ti sláva změnila život?
Nemůžu chodit hodně po ulicích, ale nevadí mi to. Mám ráda své fanoušky: Strašně ráda se s nimi fotím, rozdávám autogramy... Jsem překvapená, že jsem herečka ze seriálu.

Chodíš do ulic s bodyguardy?
Teď, když jsem na turné tak ano, ale když jsem doma v Argentině moje rodina, můj manažér jsou mý bodyguardi?

Co obvykle děláš, když máš volno?
Strašně ráda spím, je to činnost, kterou miluji z celého mého srdce. Mohla bych spát spoustu hodin, a neprobudit se i tři dny. Dále ráda sleduji filmy a seriálu ve svém pokoji.

Karol ve svém oblíbeném pyžamu

Máš pocit, že jsi si neužila dětství, protože už od dětství natáčíš?
Já natáčím už od šesti let a nemám pocit, že by mě to nějak ovlivnilo. Herectví mám ráda a je to můj život.

Jakou roli hrála babička v tvém životě?
Byla pro mě hodně důležitá: Vzala mě na můj první casting, otevřela mi oči, díky ní jsem herečka. A teď, když už není mezi námi, mám pocit, že je stále semnou

Na Youtube máš přes 3 milióny odběratelů. Jaká je podstata tvého kanálu?
Na svém Youtube kanálu vám ukážu, jaká doopravdy jsem. Natáčím ve svém pokoji. Nezajímá mě, zdali se mýlím, nebo když řeknu něco špatně. Baví mě dělat jiné lidi spokojené, jsem ráda, když vidím lidi šťastné. Youtube je platforma, kde mohu být sama sebou.

Jedno z videí z jejího kanálu PS: Již brzy se můžete těšit na překlad tohoto videa

A jak to děláš se školou?
Studuji přes internet. Rodiče mi dali podmínku, že musím mít dobrý průměr. Rodiče mi říkají, že musím dokončit školu a mít vysokoškolské vzdělání. Jít na vysokou je jeden z mých snů.

Jaké vysokoškolské vzdělání chceš studovat?
Chci studovat Fotografie a grafický design.

Četl jsem v tvojí knize, že Zack Efron je tvá platonická láska. Je to pravda?
Ano, je to moje platonická láska, viděla jsem všechny díly "High School Musical". Sice ho neznám, ale přeji si, abych se s ním mohla jednou setkat.

Máš nějaké hudební a herecké oblíbence?
Zpěvačka, která se mi líbí je Yuri. Měla jsem možnost se s ní setkat a dozvěděla jsem se o ní, že je to hodně milí člověk. A herec, kterého mám ráda je Robert Downey Jr., je to úžasný člověk.

Karol v Peru v hotelu Miraflorino

Jaký nejtěžší konkurz jsi udělala?
První z těžších castingů, na který já nikdy nezapomenu, byl do filmu "Mary Poppins". Na tento casting jsem se připravovala dva roky, ale neprošla jsem, protože jsem byla pro roli příliš vysoká. Tato zkušenost byla nepříjemná. A druhý těžší casting byl do seriálu "Soy Luna". Byly tam tisíce herců, musela jsem projít třemi testy. V den kdy mi volal Dario Coronel (Vedoucí Disney konkurzů), aby mi řekl "Vítejte do Disney rodiny". Byla jsem velmi vzrušená, plakala jsem a řekla "Děkuji vám, slibuji, že vás nezklamu". Od této chvíle se můj život úplně změnil, Soy Luna je pro mě velká příležitost, je to splněný sen.

Jaké další sny si chceš splnit?
Účast v muzikálu na Broadwayi, Rekordní a Populární Album. Chci, aby se mé písničky hráli po celém světě i v Japonsku. Také chci, vystupovat v Hollywoodu a vyhrát řadu ocenění a několik Oscarů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 andus andus | 20. dubna 2017 v 10:08 | Reagovat

Moc krásný rozhovor. Jsem ráda, že to překládáš ;-)

2 Lu Cass Lu Cass | 20. dubna 2017 v 14:17 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama