Duben 2017

Design 2 - Summer is coming...

29. dubna 2017 v 20:35 | Lu |  Vzhled Stránky

Layout Č.2
29. 04. 2017 - 07.07.2017
Obrázky: Fotky z Instagramu Karol, PNG Pack, Z Videoklipu Nada Fue...
Barvy: Světlé modrá, Světle Hnědá
Mé Hodnocení: 1

Autobiografická Kniha s názvem Soy Karol Sevilla!

26. dubna 2017 v 15:28 | Lu |  Novinky
O Autobiografické knize herečky Karol Sevilly se mluvilo ještě před tím, než Karol oficiálně 14. Února na svých sociálních sítích oznámila vydání své knihy. V tento den ještě nebylo upřesněno přesné datum vydání, dnes ho již ale známe. Karol patří mezi první protagonisty ze seriálu, kteří vydali svou vlastní knihu (První byl Ruggero, který svou knihu vydal již když vystupoval v seriálu Violetta). Pojďme se společně podívat na nějaké Informace o Knize...

Karol a Ruggero se svými Knihami

Základní informace o knize:

Název Knihy: Soy Karol Sevilla
Autor: Karol Sevilla
Vydavatelství: Disney (Planeta)
Vazba: Brožovaná
Počet Stran: 152
Žánr: Autobiografie
Datum Vydání: 23. Května 2017
Předběžná cena: 11,95 € (335 Kč)
Oficiální Obsah: Karol Sevilla, herečka ze seriálu Soy Luna, napsala autobiografickou knihu, ve které vypráví svůj krátký, ale intenzivní život. Karol píše o svém dětství a rodině, jak začala se šoubyznysem a postupně popisuje kroky, které jí přivedly k hlavní roli v seriálu od Disney Channel, který změnil její život. Kniha obsahuje exkluzivní fotografie a tajemství, které Karol nikdy předtím neříkala.

Oficiální Obálka Knihy

Karol odhalila kousek ze své knihy!

Karol na tiskové konferenci přečetla velmi dojemný příběh o jejím nevlastním bratrovi Angelovi (Otcův Syn z předešlého manželství), kterému je 24 let a bohužel trpí Mozkovou obrnou. Angelo žil nejprve s matkou, ale ta před několika lety zemřela, a tak Angelo žije s nimi. "Když jsme byli děti, nikdy jsme se neviděli, ale táta se o něj vždy staral. Rosa před několika lety zemřela, takže od té doby žil s námi" Karol čte úryvek ze své knihy.

Karol to neměla v ranném věku jednoduché. Karol totiž na základní škole šikanovali: "Šikanovali mě, protože mi učitelé dávali zvláštní oprávnění, když jsem chodila natáčet" říká Karol v rozhovoru (ZDE). Spolužáci jí neměli rádi a posmívali se jí.

Karol cca. v roce 2010

Autogramiáda

Již zítra (27. Dubna) si budou moci první zájemci zakoupit knihu, jelikož se koná autogramiáda, na které se budou první kusy prodávat. Autogramiáda se bude konat v Mexiku, v obchodním centru Mixup Plaza Universidad od 11:30 do 13:45. Bohužel je, ale prodej knih kusově omezen, na autogramiádě se může prodat pouze 200 kusů.

Plakát lákající na Autogramiádu Karol Sevilla

Kniha vychází již 28. Května v Latinské Americe, na překlad do češtiny si budeme muset ještě chvíli počkat. Jakmile budou o knize nějaké novinky, rozhodně vás informuji.


Pohled do zákulisí klipu "Sonreír y Amar"

22. dubna 2017 v 9:55 | Lu |  Překlady
Ahoj! Přeji vám příjemné sobotní dopoledne. Pojďme se společně podívat, jak se natáčela první originální píseň od Karol s názvem "Sonreír y Amar". Původní Video jsem pro vás přeložil a exkluzivně vám ho přináším zde na Blog. Novinkou je, že jsem si založil Youtube kanál, na který jsem video i s titulkami přidal. Doufám, že se vám video líbí a předem se omlouvám, vím že jsou v překladu nedostatky, ale nejsem profesionální překladatel.


Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa.
Na mobilních zařízeních titulky spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště.

Pokud se vám video líbilo, můžete mi dát na novém Youtube kanále odběr. Určitě mi napište do komentářů, jestli byste chtěli další video s českými Titulky.Rozhovor: Navzdory celosvětovému věhlasu je Karol dívka s normální životem!

20. dubna 2017 v 6:59 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné čtvrteční odpoledne. Dneska jsem si pro vás připravil další překlad rozhovoru. Karol přijela minulý víkend do Peru a v úterý 18. Dubna v Jockey Clubu, společně s vydavatelstvím Planeta, představovala svou autobografickou knihu s názvem "Soy Karol Sevilla". Rozhovor byl teprve v úterý zveřejněn na stránce ElComercio.pe a já jsem ho včere přeložil, takže jde o novinku. Doufám, že se vám dnešní rozhovor bude líbit a dozvíte se o Karol opět něco nového.

Je to poprvé co jsi navštívila Peru?
Ano, je to poprvé. Peru jsem si zamilovala, chci tady žít, protože je to tady velmi pěkné. To, co se děje mimo hotel je neuvěřitelné.

V tvojí knize "Soy Karol Sevilla", týkající se tvého života - Od tvých počátků až po přítomnost v seriálu "Soy Luna". Kromě toho se budeš v knize potýkat se Šikanou.
To je pravda, kromě anekdot a mých tajemstvích vyprávím v knize, o tom, co se mi stalo, když jsem chodila do normální školy. Spolužáci se mi smály a neměli mě rádi, protože jsem byla "Slavná". Začali mě šikanovat, protože mi učitelé dali zvláštní oprávnění, když jsem chodila hrát a natáčet.

Jakou radu bys dala dětem, které se potýkají se šikanou?
Hlavně to někomu řekněte, nemlčte, nebojte se. Je to složitá situace, já to vím také jsem si tím prošla.

Co pro tebe znamená být dnes tak populární osobnost ve společnosti jako je Disney?
Je velká zodpovědnost, ale je to vzrušující. Já tuhle práci miluji a užívám si ji. Je to splněný sen!

Karol při natáčení tohoto rozhovoru

"Soy Luna" je velký hit hlavně v Latinské Americe a v Evropě. Jak ti sláva změnila život?
Nemůžu chodit hodně po ulicích, ale nevadí mi to. Mám ráda své fanoušky: Strašně ráda se s nimi fotím, rozdávám autogramy... Jsem překvapená, že jsem herečka ze seriálu.

Chodíš do ulic s bodyguardy?
Teď, když jsem na turné tak ano, ale když jsem doma v Argentině moje rodina, můj manažér jsou mý bodyguardi?

Co obvykle děláš, když máš volno?
Strašně ráda spím, je to činnost, kterou miluji z celého mého srdce. Mohla bych spát spoustu hodin, a neprobudit se i tři dny. Dále ráda sleduji filmy a seriálu ve svém pokoji.

Karol ve svém oblíbeném pyžamu

Máš pocit, že jsi si neužila dětství, protože už od dětství natáčíš?
Já natáčím už od šesti let a nemám pocit, že by mě to nějak ovlivnilo. Herectví mám ráda a je to můj život.

Jakou roli hrála babička v tvém životě?
Byla pro mě hodně důležitá: Vzala mě na můj první casting, otevřela mi oči, díky ní jsem herečka. A teď, když už není mezi námi, mám pocit, že je stále semnou

Na Youtube máš přes 3 milióny odběratelů. Jaká je podstata tvého kanálu?
Na svém Youtube kanálu vám ukážu, jaká doopravdy jsem. Natáčím ve svém pokoji. Nezajímá mě, zdali se mýlím, nebo když řeknu něco špatně. Baví mě dělat jiné lidi spokojené, jsem ráda, když vidím lidi šťastné. Youtube je platforma, kde mohu být sama sebou.

Jedno z videí z jejího kanálu PS: Již brzy se můžete těšit na překlad tohoto videa

A jak to děláš se školou?
Studuji přes internet. Rodiče mi dali podmínku, že musím mít dobrý průměr. Rodiče mi říkají, že musím dokončit školu a mít vysokoškolské vzdělání. Jít na vysokou je jeden z mých snů.

Jaké vysokoškolské vzdělání chceš studovat?
Chci studovat Fotografie a grafický design.

Četl jsem v tvojí knize, že Zack Efron je tvá platonická láska. Je to pravda?
Ano, je to moje platonická láska, viděla jsem všechny díly "High School Musical". Sice ho neznám, ale přeji si, abych se s ním mohla jednou setkat.

Máš nějaké hudební a herecké oblíbence?
Zpěvačka, která se mi líbí je Yuri. Měla jsem možnost se s ní setkat a dozvěděla jsem se o ní, že je to hodně milí člověk. A herec, kterého mám ráda je Robert Downey Jr., je to úžasný člověk.

Karol v Peru v hotelu Miraflorino

Jaký nejtěžší konkurz jsi udělala?
První z těžších castingů, na který já nikdy nezapomenu, byl do filmu "Mary Poppins". Na tento casting jsem se připravovala dva roky, ale neprošla jsem, protože jsem byla pro roli příliš vysoká. Tato zkušenost byla nepříjemná. A druhý těžší casting byl do seriálu "Soy Luna". Byly tam tisíce herců, musela jsem projít třemi testy. V den kdy mi volal Dario Coronel (Vedoucí Disney konkurzů), aby mi řekl "Vítejte do Disney rodiny". Byla jsem velmi vzrušená, plakala jsem a řekla "Děkuji vám, slibuji, že vás nezklamu". Od této chvíle se můj život úplně změnil, Soy Luna je pro mě velká příležitost, je to splněný sen.

Jaké další sny si chceš splnit?
Účast v muzikálu na Broadwayi, Rekordní a Populární Album. Chci, aby se mé písničky hráli po celém světě i v Japonsku. Také chci, vystupovat v Hollywoodu a vyhrát řadu ocenění a několik Oscarů.

Novinky!

17. dubna 2017 v 10:46 | Lu |  Novinky
Ahoj! Určitě jste si všimli, že blog nebyl delší dobu aktivní. Chtěl bych se vám za to moc omluvit, ale bylo toho na mě prostě hodně, blog jsem nestíhal, ale teď se mi to všechno srovnalo a chtěl bych dál pokračovat v blogování. K tomu abych se vrátil mi dopomohli i vaše povzbuzující komentáře. Teď již ale k dnešnímu článku, za tu dobu, co jsem byl neaktivní se Karol událo spousta věcí. Dnes jsem si pro vás proto připravil shrnutí toho, co se za ty zhruba dva měsíce událo.

Moc vám Děkuji

SOY LUNA:

Tento seriál, který určitě všichni znáte, přinesl za tuto dobu nejvíce novinek, tak se na ně pojďme společně podívat. Již dnes startuje v Latinské Americe druhá řada tohoto populárního seriálu. U nás bohužel již brzy (4. Května) skončí série první. Začátkem Března představil seriál Soy Luna již v pořadí třetí desku. Na Desce je dohromady až 25 písniček. Karol má desce celkem čtyři sólové písně: Siempre Juntos, La Vida es un Sueño, No Te Pido Mucho, Sólo para ti (Pokud kliknete na píseň automaticky se spustí). V pátek 24. Března odstartovalo v Buenos Aires první živé turné seriálu Soy Luna.

Soy Luna en Concierto - La vida es un Sueño

NOVÝ COVER:

Již předevčírem jste si mohli všimnout, že jsem na blog přidával nový cover od Karol s názvem "Besos de Ceniza". Originální písnička je z roku 1987 od Mexické pop-rockové skupiny jménem "Timbiriche", která byla ve své době dost populární skupinou v Latinské Americe. Karol tento Cover vydala 25.3.

Karol Sevilla jako Itzitery v coveru "Besos de Ceniza"

SOY KAROL SEVILLA:

14. 02 Karol oficiálně na svých sociálních sítích potvrdila svou knihu. V tomto článku vám o knize ještě nic dalšího neřeknu, jelikož chystám o knize samostatný článek, ve kterém vám povím o všech dosud známých informacích.

Karol se svou knihou "Soy Karol Sevilla"

To by bylo pro dnešní článek všechno. Chci vám ještě popřát veselé Velikonoce, ať je strávíte se svou rodinou nebo blízkými.