Weekly Timeline - #3

17. února 2017 v 12:11 | Lu |  Weekly TimeLine
Ahoj! Omlouvám se, že poměrně dlouhou dobu nevyšel článek, ale byl jsem nemocný. Takže dneska je tady již v pořadí třetí díl rubriky Weekly Timeline. Pojďme se opět podívat na to co Karol za uplynulý týden zveřejnila na svých sociální sítích.

11. 2. - 17. 2. 2017

YOUTUBE

Karol na svém Youtube profilu zveřejnila video, ve kterém děkuje svým fanouškům za dosažení 3M odběratelů na jejím Kanálu.

Speciální Video k 3M odběratelů

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém profilu Karol zveřejnila celkem osm nových příspěvků, z toho dvě videa a šest fotografií. Na Jedné fotografii můžete vidět Knihu s názvem "Soy Karol Sevilla" (neboli "Jsem Karol Sevilla"), více vám o ní, ale řeku níže. Další fotografie jsou npř. Plakát koncertu Soy Luna a další klasické fotografie Karol.OSTATNÍ

Jak jsem se již výše zmiňoval, tak Karol potvrdila pomocí Sociálních sítí, že bude mít svou vlastní Autobiografickou Knihu s názvem "Soy Karol Sevilla". Přesné Datum zatím ještě není známo, ale určitě vás budu i nadále informovat. Dále jste si mohli všimnout, že Karol nedávno vydala video ve kterém ukazuje tablety a sluchátka značky "Karol Sevilla".


Doufám, že se vám článek líbil a do Komentářů mi můžete napsat jestli se těšíte na Knihu "Soy Karol Sevilla".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | 17. února 2017 v 14:44 | Reagovat

Super novinky jako vždy a na knihu se moc těším máš fakt bezva blog jen tak dál.... :-)

2 Lu Cass Lu Cass | 20. února 2017 v 12:50 | Reagovat

Moc Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama