Weekly Timeline - #2

10. února 2017 v 9:26 | Lu |  Weekly TimeLine
Ahoj! Přeji vám příjemné páteční odpoledne. V dalším díle rubriky "Weekly Timeline" se opět podíváme co za uplynulý týden Karol zveřejnila na svých sociálních sítích.

4. 2 - 10. 2. 2017

YOUTUBE

Na svém Youtube kanálu Karol nedávno dosáhla 1 Miliónu odběratelů. Youtube po překročení tohoto milníku odměňuje své uživatele tzv. "Gold Play Button". Karol tato "Cena" dorazila a ona se o tom rozhodla natočit video. V Současné době má Karol na svém Youtube profilu něco přes 3 018 000 odběratelů (Ke dni 10. 2. 2017).

Karol s cenou "Gold Play Button" za 1M Odběratelů

INSTAGRAM

Karol tento týden na svém Instagramu zveřejnila celkem pět nových příspěvků, čtyři fotografie a jedno video. Strašně se mi líbí poslední fotografie, na které se Karol usmívá, i popisek je k této fotografii nádherný "Lo más lindo de la vida, es sonreír" (Nejhezčí věc v životě, je se usmát). Další Fotografie jsou npř. z natáčení seriálu Soy Luna.
TWITTER & FACEBOOK

Jak jsem již psal v minulém článku, tak Facebook a Twitter Karol používá většinou na sdílení svých příspěvků a videí z ostatních sociálních sítí. Ve Videu, o kterém jsem psal již nahoře se Karol zmínila o svém novém Intru, které bude používat pro svá Videa na Youtube. Tímto Videem a přes Twitter Karol vyzvala své fanoušky, aby na Twitteru zveřejňovaly videa, ve kterých zpívají píseň z jejího intra a označily příspěvek Hastagem #NuevaIntroKarol.

Nové Youtube Intro

Pokud se vám článek líbil, tak mi to určitě napište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | 16. února 2017 v 20:49 | Reagovat

Super novinky

2 Lu Cass Lu Cass | 20. února 2017 v 12:52 | Reagovat

[1]: :-) Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama