Rozhovor: První Mexičanka, která se dostala do hlavní role v seriálu od Disney?

22. února 2017 v 13:59 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne. Dneska jsem si pro vás připravil další Exkluzivní rozhovor, tentokrát s Karol Sevillou. Rozhovor jsem překládal ze Španělštiny, takže se předem omlouvám za menší chyby. Rozhovor vyšel 3.4. 2016 na stránce Elperiodico.com (ZDE). V Rozhovoru se pojednává o seriálu Soy Luna. Doufám, že vás rozhovor zaujme a dozvíte se něco nového o seriálu a o Karol.

Je to velká zodpovědnost mít hlavní roli v seriálu, který někteří přirovnávají k úspěšnému seriálu Violetta, který byl fenoménem mezi mladými diváky?
Ano, je to velká zodpovědnost. Dali mi velkou příležitost, že můžu hrát tak důležitou postavu a mohu tak reprezentovat svou zemi, Mexiko. Jsem první Mexičanka, která se dostala do hlavní role v seriálu od Disney Channel. Cítím se super spokojená, můžu si splnit svůj sen, který jsem vždy měla.

Jaká je Luna?
Je to extrovertní, odvážná a hodně legrační dívka, která si vždy stojí za svými sny a snaží se je uskutečnit. Nejdůležitější je pro ni podpora jejích rodičů a jejího nejlepšího přítele Simona.

Luna Valente (Karol Sevilla) v seriálu Soy Luna

Jste si s Lunou podobné?
Ano jsme si hodně podobné. Obě jsme extrovertní a odvážné. Bojujeme za to, co chceme. Vše, co se nám dostane do hlavy se snažíme splnit. I já jsem musela změnit svou zemi, musela jsem si zvykat na nové Přátele, na novou školu, takže příběh máme též docela podobný. Je až neuvěřitelné, jak jsme si podobné.

Uměla jste na začátku bruslit?
Na casting se mně ptali, jestli umím bruslit, a já řekla samozřejmě "Ano". Následně mi podali brusle a řekli, že musím zkusit zatančit. Já jsem si posléze pomyslela: "Proč jsem řekla, že umím bruslit?". Udělala jsem, co jsem mohla, i když to nevypadalo zrovna profesionálně.

Luna se Simonem (Michael Ronda) v soutěži na bruslích

Jak jste se učily bruslit?
Měli jsme šest měsíců intenzivních workshopů, s pěti hodinami bruslení, zpěvu, herectví a tance.

Je těžké jezdit na bruslích?
Je to velká výzva. Je velmi obtížně Bruslit, Zpívat a Tančit ve stejnou dobu. Máme styl bruslení tzv. "Street Style", který miluji. Všechno, co děláme, jsou věci, které člověk může dělat na ulici. Je to úžasné, ale je to trochu složitější.

Fotografie ze zákulisí natáčení seriálu Soy Luna

Jaký je vztah mezi Lunou a Matteem (Ruggero Pasquarelli)?
Zpočátku je to trochu divné, protože Luna ho nemá ráda. Ale postupně jak děj půjde dopředu, Luna zjistí, že Matteo je hodný.

Myslíte si, že je Luna dobrým příkladem pro Teenagery?
Já si myslím, že určitě Ano. Luna chce ukázat, že musíte bojovat za svůj sen, musíte být autentický, musíte být sám sebou a co je nejdůležitější, musíte být pokorní. Luna je velmi dobrým příkladem pro všechny dospívající dívky a chlapce.

Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli

A myslíš si, že se s Lunou ztotožní?
Samozřejmě, protože Luna prochází dospíváním a poprvé začne propadat lásce. Pro ni tento pocit není znám, a mnoho dívek se děje to samé.

Myslíte si, že je mnoho rozdílů mezi seriály "Soy Luna" a "Violetta"?
Přesto, že oba seriály mají stejnou produkci, jsou různé. Základní Znaky obou seriálu jsou velmi rozdílné, jedná se o dva zcela odlišné příběhy.

Promo fotografie k turné "Soy Luna en Concierto" (Více informací již brzy)

Doufám, že se vám tyto rozhovory líbí, na internetu je jich spousty, tak můžu některé přeložit. Určitě mi napište do Komentářů vás názor na téma "Violetta vs. Soy Luna".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 22. února 2017 v 14:08 | Reagovat

Ona je prostě úžasná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama