Movie

1. února 2017 v 15:18 | Lu
Zde jsou Telenovely, Seriály a Muzikály, ve kterých Karol Sevilla Hrála či Vystupovala.

Telenovela je typ televizního seriálu, populárního zejména v Latinskoamerických státech, jehož ústředním motivem jsou mezilidské vztahy, řešení složitých životních situací a problémů. Ve všech výše zmíněných Telenovelách Karol Hrála. Nejznámější z nich je asi Para Volver Amar, která se hrála ve 27 zemích, ale Karol tady měla pouze speciální účast. Větší roli měla v Telenovele Amorcito Corazón, ve kterém hrála Mariu Luz, dceru hlavních protagonistů. Na obrazcích je Luna v roce 2012, v seriálu Amorcito Corazon se seriálovou rodinou.


Žánr Muzikál může mít vícero významů např. Muzikálový film anebo třeba Divadelní Inscenaci muzikálu. V tomto případě jde o tu divadelní část. Luna vystupoval v divadlech ve výše zmíněných muzikálech. Nejznámější je samozřejmě El Mago de Oz neboli Čaroděj ze země Oz, ve kterém hrála Karol Hlavní roli Dorotku. Na obrázcích je fotografie Karol v muzikálu Fantabulosa, a Plakát na představení El Mago de Oz.


Televizní seriál je televizní nebo internetové vysílání a musí být složeno nejméně ze dvou dílů (epizod), které vytváří fikční svět. Ve výše zmíněných seriálech Karol hrála. Nejznámější je podle mě určitě Seriál Soy luna, ve kterém má Karol i největší roli za svojí hereckou kariéru. Obrázky jsou ze seriálu Soy luna a na prvním je Luna v Jam&Roller, kde zpívá a na druhém je se svou seriálovou rodinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama