Únor 2017

Weekly Timeline - #4

24. února 2017 v 15:59 | Lu |  Weekly TimeLine
Ahoj! Přeji vám příjemné páteční odpoledne. Je tady další článek z rubriky "Weekly Timeline", ve které se opět podíváme na to co Karol za uplynulý týden zveřejnila.

18. 2 - 24. 2. 2017

YOUTUBE

Na svém Youtube kanále, Karol zveřejnila video s názvem #KarolTeLlama2. Ve Videu jde vlastně o to, že Karol komunikuje přes sociální síť se svými fanoušky.

Video #KarolTeLlama2

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém účtu byla Karol tento týden, méně aktivní než obvykle. Tento týden zveřejnila pouze dva příspěvky (Jeden Gif a Jednu Fotografii). Ve videu se Karol připravuje na Rozhovor, nechává si dělat make-up. Na Fotografii Karol stojí opřená o sloup.OSTATNÍ

Karol se objevila na obálce časopisu "Trinity Stars". V časopisu je s ní i článek a rozhovor, ale podle mě titulek "Disney má novou hvězdu" mluví za své.


Tohle by bylo pro dnešek vše, ale mám pro vás ještě informaci ohledně této rubriky. Rozhodl jsem se, že tuhle rubriku omezím a články budou vycházet ob týden (Jednou za 14 dní). Všechno zůstane stejné, pouze informací bude samozřejmě více, jelikož budou za dva týdny. Další Článek z této rubriky výjde 10. 3

Rozhovor: První Mexičanka, která se dostala do hlavní role v seriálu od Disney?

22. února 2017 v 13:59 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné středeční odpoledne. Dneska jsem si pro vás připravil další Exkluzivní rozhovor, tentokrát s Karol Sevillou. Rozhovor jsem překládal ze Španělštiny, takže se předem omlouvám za menší chyby. Rozhovor vyšel 3.4. 2016 na stránce Elperiodico.com (ZDE). V Rozhovoru se pojednává o seriálu Soy Luna. Doufám, že vás rozhovor zaujme a dozvíte se něco nového o seriálu a o Karol.

Je to velká zodpovědnost mít hlavní roli v seriálu, který někteří přirovnávají k úspěšnému seriálu Violetta, který byl fenoménem mezi mladými diváky?
Ano, je to velká zodpovědnost. Dali mi velkou příležitost, že můžu hrát tak důležitou postavu a mohu tak reprezentovat svou zemi, Mexiko. Jsem první Mexičanka, která se dostala do hlavní role v seriálu od Disney Channel. Cítím se super spokojená, můžu si splnit svůj sen, který jsem vždy měla.

Jaká je Luna?
Je to extrovertní, odvážná a hodně legrační dívka, která si vždy stojí za svými sny a snaží se je uskutečnit. Nejdůležitější je pro ni podpora jejích rodičů a jejího nejlepšího přítele Simona.

Luna Valente (Karol Sevilla) v seriálu Soy Luna

Jste si s Lunou podobné?
Ano jsme si hodně podobné. Obě jsme extrovertní a odvážné. Bojujeme za to, co chceme. Vše, co se nám dostane do hlavy se snažíme splnit. I já jsem musela změnit svou zemi, musela jsem si zvykat na nové Přátele, na novou školu, takže příběh máme též docela podobný. Je až neuvěřitelné, jak jsme si podobné.

Uměla jste na začátku bruslit?
Na casting se mně ptali, jestli umím bruslit, a já řekla samozřejmě "Ano". Následně mi podali brusle a řekli, že musím zkusit zatančit. Já jsem si posléze pomyslela: "Proč jsem řekla, že umím bruslit?". Udělala jsem, co jsem mohla, i když to nevypadalo zrovna profesionálně.

Luna se Simonem (Michael Ronda) v soutěži na bruslích

Jak jste se učily bruslit?
Měli jsme šest měsíců intenzivních workshopů, s pěti hodinami bruslení, zpěvu, herectví a tance.

Je těžké jezdit na bruslích?
Je to velká výzva. Je velmi obtížně Bruslit, Zpívat a Tančit ve stejnou dobu. Máme styl bruslení tzv. "Street Style", který miluji. Všechno, co děláme, jsou věci, které člověk může dělat na ulici. Je to úžasné, ale je to trochu složitější.

Fotografie ze zákulisí natáčení seriálu Soy Luna

Jaký je vztah mezi Lunou a Matteem (Ruggero Pasquarelli)?
Zpočátku je to trochu divné, protože Luna ho nemá ráda. Ale postupně jak děj půjde dopředu, Luna zjistí, že Matteo je hodný.

Myslíte si, že je Luna dobrým příkladem pro Teenagery?
Já si myslím, že určitě Ano. Luna chce ukázat, že musíte bojovat za svůj sen, musíte být autentický, musíte být sám sebou a co je nejdůležitější, musíte být pokorní. Luna je velmi dobrým příkladem pro všechny dospívající dívky a chlapce.

Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli

A myslíš si, že se s Lunou ztotožní?
Samozřejmě, protože Luna prochází dospíváním a poprvé začne propadat lásce. Pro ni tento pocit není znám, a mnoho dívek se děje to samé.

Myslíte si, že je mnoho rozdílů mezi seriály "Soy Luna" a "Violetta"?
Přesto, že oba seriály mají stejnou produkci, jsou různé. Základní Znaky obou seriálu jsou velmi rozdílné, jedná se o dva zcela odlišné příběhy.

Promo fotografie k turné "Soy Luna en Concierto" (Více informací již brzy)

Doufám, že se vám tyto rozhovory líbí, na internetu je jich spousty, tak můžu některé přeložit. Určitě mi napište do Komentářů vás názor na téma "Violetta vs. Soy Luna".

Weekly Timeline - #3

17. února 2017 v 12:11 | Lu |  Weekly TimeLine
Ahoj! Omlouvám se, že poměrně dlouhou dobu nevyšel článek, ale byl jsem nemocný. Takže dneska je tady již v pořadí třetí díl rubriky Weekly Timeline. Pojďme se opět podívat na to co Karol za uplynulý týden zveřejnila na svých sociální sítích.

11. 2. - 17. 2. 2017

YOUTUBE

Karol na svém Youtube profilu zveřejnila video, ve kterém děkuje svým fanouškům za dosažení 3M odběratelů na jejím Kanálu.

Speciální Video k 3M odběratelů

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém profilu Karol zveřejnila celkem osm nových příspěvků, z toho dvě videa a šest fotografií. Na Jedné fotografii můžete vidět Knihu s názvem "Soy Karol Sevilla" (neboli "Jsem Karol Sevilla"), více vám o ní, ale řeku níže. Další fotografie jsou npř. Plakát koncertu Soy Luna a další klasické fotografie Karol.OSTATNÍ

Jak jsem se již výše zmiňoval, tak Karol potvrdila pomocí Sociálních sítí, že bude mít svou vlastní Autobiografickou Knihu s názvem "Soy Karol Sevilla". Přesné Datum zatím ještě není známo, ale určitě vás budu i nadále informovat. Dále jste si mohli všimnout, že Karol nedávno vydala video ve kterém ukazuje tablety a sluchátka značky "Karol Sevilla".


Doufám, že se vám článek líbil a do Komentářů mi můžete napsat jestli se těšíte na Knihu "Soy Karol Sevilla".

Weekly Timeline - #2

10. února 2017 v 9:26 | Lu |  Weekly TimeLine
Ahoj! Přeji vám příjemné páteční odpoledne. V dalším díle rubriky "Weekly Timeline" se opět podíváme co za uplynulý týden Karol zveřejnila na svých sociálních sítích.

4. 2 - 10. 2. 2017

YOUTUBE

Na svém Youtube kanálu Karol nedávno dosáhla 1 Miliónu odběratelů. Youtube po překročení tohoto milníku odměňuje své uživatele tzv. "Gold Play Button". Karol tato "Cena" dorazila a ona se o tom rozhodla natočit video. V Současné době má Karol na svém Youtube profilu něco přes 3 018 000 odběratelů (Ke dni 10. 2. 2017).

Karol s cenou "Gold Play Button" za 1M Odběratelů

INSTAGRAM

Karol tento týden na svém Instagramu zveřejnila celkem pět nových příspěvků, čtyři fotografie a jedno video. Strašně se mi líbí poslední fotografie, na které se Karol usmívá, i popisek je k této fotografii nádherný "Lo más lindo de la vida, es sonreír" (Nejhezčí věc v životě, je se usmát). Další Fotografie jsou npř. z natáčení seriálu Soy Luna.
TWITTER & FACEBOOK

Jak jsem již psal v minulém článku, tak Facebook a Twitter Karol používá většinou na sdílení svých příspěvků a videí z ostatních sociálních sítí. Ve Videu, o kterém jsem psal již nahoře se Karol zmínila o svém novém Intru, které bude používat pro svá Videa na Youtube. Tímto Videem a přes Twitter Karol vyzvala své fanoušky, aby na Twitteru zveřejňovaly videa, ve kterých zpívají píseň z jejího intra a označily příspěvek Hastagem #NuevaIntroKarol.

Nové Youtube Intro

Pokud se vám článek líbil, tak mi to určitě napište do komentářů.

50 Cosas Sobre mi

7. února 2017 v 14:30 | Lu |  Překlady
Ahoj! Přeji vám příjemné úterní odpoledne. Před nedávnem jsem přemýšlel, že bych mohl přeložit nějaké video od Karol. Rozhodl jsem se tedy, že vám přeložím video "50 Cosas Sobre mi", neboli "50 věcí o mně". Jelikož se učím španělsky zatím krátkou dobu, tak jsem nedokázal přeložit celé video, takže se moc omlouvám, že jich není přeložených všech padesát, některým výrazům jsem prostě nerozuměl.

Originální video "50 věcí o mně" od Karol Sevilly!

01. Jmenuji se Karol Sevilla.
02. Mým Koníčkem je Tanec, Zpěv a Herectví.
03. Mé Oblíbené jídlo jsou Enchilades, což je typické mexické jídlo. Mám ho ráda, protože mi připomíná místo mého původu, ale mám ráda i Sushi.
04. Mé oblíbené Sociální sítě jsou Instagram, Twitter, Facebook a Youtube. Snapchat je nudný.
05. Když je teplo, tak ráda trávím spoustu času v bazénu.
06. Můj Oblíbený Film je Rebelka (Valiente).
07. Má oblíbená barva je Žlutá a Růžová.
08. Země, které bych chtěla jednou navštívit jsou Japonsko a Korea.
09. Narodila jsem se 9. listopadu 1999.
10. Narodila jsem se v Mexiku.

Karol s Mexickým Pokrmem Enchilades

11. Jedna z věcí, kterou opravdu miluji celým svým srdcem je Spánek, ráda bych spala 17 a více hodin.
12. Nesnáším, když musím jít ven, vím je to super divné, ale já jsem opravdu ráda, když jsem doma.
13. Mám 22- letého bratra Mauricia.
14. Mám ráda sladkosti, nejvíce bonbóny a čokoládu.
16. Mám ráda Selenu Gomez (Zpěvačka, Herečka), mám ráda všechny její filmy a seriály, hrozně se mi líbí.
17. Moje nejoblíbenější zvíře je želva.
18. Moje oblíbené ovoce je Kokos a Citrón.
19. V poslední době jsou moje oblíbené písně od interpreta Justina Biebera.
20. V sobotu vstávám kolem 11 hodin, v neděli spím klidně i do 16-17 hodin.

Karol s Bratrem Mauriciem

21. Další věc, kterou nemám ráda jsou sodové nápoje (Coca Cola atd.)
22. Vždy se snažím kombinovat oblečení do růžova.
23. Můj oblíbený styl hudby je Elektronika a Pop.
24. Jsem ráda, když mohu být se svou rodinou a přáteli.
25. Miluji své narozeniny, vždy mě opravdu vzrušuje, když odpočítávám, kolik dni ještě zbývá do mých narozenin.
26. Můj oblíbený seriál je právě teď The Walking Dead.
29. Občas si někteří lidé myslí, že mi je 13-14 let, ale ve skutečnosti mi je 16 let (Květen 2016).
30. Má oblíbená čísla jsou 6 a 9.

Karol s Rodinou

31. Když jsem poprvé cestovala do Disneylandu, tak když jsem vystupovala z letadla jsem se rozbrečela.
32. Mým oblíbeným ročním obdobím je Léto.
33. Má oblíbená postava je Rick la Cuba. Málokdo ví že je to medvěd ze seriálu Hello Kitty.
34. Mé oblíbené motto je "Lucha por tus suenos" (Bojuj za své sny).
35. Jsem hodně tvrdohlavá, pokud se mi něco dostane do hlavy, vždy se to snažím splnit.
36. Moje oblíbená zpěvačka je Selena Gomez, potom mám také oblíbenou skupinu z Koree s názvem "Dose ne uno" a Japonskou zpěvačku "Kiary".
37. Nikdy mě nesmíte žádat o kreslení, jsem v tom velmi špatná.
38. Ve znamení zvěrokruhu jsem škorpion.
39. Od 6 let jsem nikdy neměla ráda pracovní dny. Mám ráda volné víkendy, i když v poslední době jich moc není.
40. Mám ráda Nutellu, jsem na ní závislá.

Karol s Ruggerem zpívají v Disneylandu ústřední píseň (Alas) seriálu Soy Luna

41. Pokud chtějí kluci získat mé srdce, tak mi musí přinést krásně květiny. Mojí oblíbenou květinou je slunečnice. Vždy, si potom odtrhávám lístky a říkám si "Má mě rád…".
42. Mám hodně ráda kryty na mobily.
43. Jeden z mých oblíbených hmyzů je včela.
44. Opravdu jsem Super Hyperaktivní holka, občas mluvím i hodně rychle, že mi nikdo nerozumí.
45. V šesti letech jsem poprvé vystupovala v reklamách atd.
46. Můj oblíbený sport je plavání.
47. Moje první zvíře jsem pojmenovala Dokki, byla to čivava, ale vypadala jako dalmatin.
48. Jeden z mých oblíbených herců je Robert Downey Jr.
50. Mám ráda všechny své fanoušky, a děkuji všem za jejich podporu.

Karol s Fanynkou

Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Do komentářů mi můžete napsat jestli chcete, abych znovu něco přeložil popřípadě jaké video od Karol byste chtěli.

Rozhovor s Karol Sevillou a Ruggerem Pasquarellim

5. února 2017 v 14:00 | Lu |  Rozhovory
Ahoj! Přeji vám příjemné pondělní odpoledne. Rozhodl jsem se, že se s vámi podělím o Rozhovor s Karol Sevillou a Ruggerem Pasquarellim, který jsem nedávno četl v Časopise Popcorn. Rozhovor vyšel v říjnu 2016, takže je trochu starší, ale to snad nevadí. V Rozhovoru se probírá i populární seriál Soy Luna, ve kterém jak víte oba vystupují. Pokud jste ho ještě nečetli tak doufám, že se dozvíte něco nového, a pokud jste ho již v časopise četli tak si ho můžete připomenout.

Velká gratulace k úspěchu seriálu Soy Luna! Jak moc vám tahle série změnila život?
Karol: Velmi. Začalo to mou změnou domova: Musela jsem se kvůli natáčení přestěhovat z Mexika do Argentiny, Ruggero je z Itálie. Kromě toho nás poznávají na ulici. To celé je velké dobrodružství! Ale jinak žijeme úplně normální život...
Ruggero: Ano, je to úplně úžasné, ale i přes to velké pozdvižení, které okolo nás panuje, jsme zůstali stále na zemi.

Stýská se vám hodně po domově?
Karol: Ano, bohužel. Popravdě řečeno, chybí mi Mexiko opravdu hodně. Velmi postrádám také svou rodinu a přátele. A také jídlo - jím ráda ostrá jídla! Naštěstí si velmi rozumím s Ruggerem. Když už se mi fakt hodně stýská, jdeme spolu do mexické restaurace. A když se stýská jemu, jdeme na jídlo do italské restaurace.
Ruggero: Jojo, to souhlasí. Když se nám oběma stýská, jsme tady navzájem pro sebe...

Karol a Ruggero v Disneylandu

To je sladké! Jak vás člověk poslouchá, vypadá to, že jste se hodně sblížili...
Karol: Ano, je to pravda. Jsme více než přátelé. Jsme jako opravdová rodina. Cítíme to tak.
Ruggero: ... a nejenom u natáčení, ale také v osobním životě. Hodně toho podnikáme spolu a extrémně si rozumíme!
Karol: Ruggerovi se můžu se vším svěřit! Jednoduše to mezi námi funguje!

Mohli byste se také v osobním životě stát párem?
Karol: Na to mě Ruggero moc zlobí! :)
Ruggero: Haha, to souhlasí! Kromě toho jsem také pro Karol moc starý. Navíc mám přítelkyni, která mě čeká doma...

Candelaria, Karol a Ruggero s Fanynkou

OK, z toho by byli asi potíže... A co ty, Karol, jsi zadaná nebo single?
Karol: Momentálně nemám žádný vztah, soustředím se na natáčení seriálu. Ještě jsem nebyla zamilovaná. Je mi je 16 let...
Ruggero: Cože? A já jsem myslel, že jsi byla zamilovaná do mě!
Karol: Vtipálek! :)

Co máte na tom druhém rádi?
Karol: Ruggero je tááák vtipný! Při natáčení skáče sem a tam a dělá samé blbiny. Kromě toho si stále zpívá. Jeho dobrá nálada je nakažlivá. A je velmi skromný. Hrozně ho obdivuji!
Ruggero: Achhhh... Po těchhle lichotkách jsem se do ní přece jenom zamiloval. :) Ale vážně: Pracovat s Karol je jednoduše paráda. Ona má v sobě asi nějakou magii, kterou kolem sebe šíří. Je to fakt okouzlující holka!

Ruggero, ty jsi soutěžil v X-Faktoru v Itálii. Bylo zpívání tvůj velký sen?
Ruggero: Tahle talentová show byla neuvěřitelný zážitek! To mi bylo 16 let! A kdybych neprošel castingem, nebyl bych, tam, kde jsem teď. Kdybych to měl udělat znovu, tak to udělám. Miluju zpívání...


Pokud byste chtěli další podobný rozhovor, tak mi určitě napište do komentářů. Na Internetu je spousta rozhovorů, tak je můžu přeložit z originálního jazyku a dát vám ho sem exkluzivně na blog.

ZDROJ: Časopis Popcorn, Číslo 10/2016, Str. 12-13

Weekly Timeline - #1

3. února 2017 v 11:47 | Lu |  Weekly TimeLine

Ahoj! Vítám vás u nové rubriky s názvem "Weekly Timeline", v překladu tzv. Týdenní Časová osa. Tato Rubrika spočívá v tom, že každý týden (asi v pátek) se ohlédneme na Sociální sítě Karol a podíváme se co za uplynulý týden zveřejnila. Doufám, že vás tento projekt zaujme a teď už se můžeme jít podívat co Karol tento týden zveřejnila.

28. 1. - 3. 2. 2017

YOUTUBE

V Sobotu 28. 1 zveřejnila Karol na svém Youtube kanálu oficiální Lyric video ke Coveru Nada Fue un Error.

Oficiální Lyric video ke Coveru Nada fue un Error

INSTAGRAM

Na svém Instagramovém profilu Karol zveřejnila přibližně 5 nových fotek/videí. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu, ale takhle to Karol zveřejnila. Nejvíce se mi líbí asi fotka s plyšáky, ale zveřejnila i fotku jak popíjí čaj. Na videa máte odkaz, jelikož je nelze přidávat na blog. Většina videí jsou tzv. Gify vytvořené pomocí aplikace Boomerang.FACEBOOK & TWITTER

Na svém Facebookovém a Twitterovém profilu Karol, pouze sdílela své příspěvky z ostatních sociálních sítích. Na Twitteru pak pouze Retweetnula pár svých fanoušků, ale to není plnohodnotný příspěvek, takže to sem dávat nebudu. Na Twitteru se potom také stala jedna menší událost, jelikož Hastag #LyricNadaFueUnError, který vypustila do světa se 28.1 dostal na TŘETÍ MÍSTO V TOP TABULCE HASTAGŮ NA TWITTERU.

Hastag #LyricNadaFueUnError na třetím místě v Top Tabulce

Doufám, že vás tato rubrika zaujala, a také že se vám článek líbil. Určitě mi napište do Komentářů jestli se vám článek líbil.

Design 1 - Karol Sevilla

1. února 2017 v 17:27 | Lu |  Vzhled Stránky

Layout Č.1
01. 02. 2017 - 29. 04. 2017
Obrázky: Fotky z Instagramu Karol, PNG Pack, Z Videoklipu Nada Fue...
Barvy: Svěle Fialová a Růžová
Mé Hodnocení: 1

O blogu

1. února 2017 v 17:20 | Lu
Hola! Vítejte na jednom z prvních FanBlogů v České Republice o Mexické Herečce, Zpěvačce a Modelce Karol Seville. Najdete tady Aktuální Informace, Novinky, Zajímavosti, Sociální Sítě. Dále také Obrázky, Videa, Písničky, Rozhovory, Různé Zajímavosti a mnohem více. Občas na blogu probíhají různé zajímavé Projekty a Ankety, do kterých se můžete samozřejmě všichni zapojit. Veškeré nepovolené kopírování mých článků bude hlášeno. Doufám, že se vám blog zalíbí, zanecháte tady slušný a pozitivní komentář, a samozřejmě že se sem budete rádi vracet. :)

Základní Údaje:

Založen: 01. 02. 2017
Téma: Karol Sevilla
Správce a Grafika: Lu
Hosting: Blog.cz

Sociální Sítě a Kontakty:

E-mail: FanKarolSevillaBlog@Gmail.com
Youtube: Karol Sevilla

Ostatní:

Design
►Projekty◄
ArchivAwards

1. února 2017 v 15:31 | Lu
Zde jsou všechny Ceny, které Karol Vyhrála. Určitě budou jenom přibývat.

KID´S CHOICE AWARDS ARGENTINA 2016

  • První cenou, kterou Karol má je Cena "Kid´s Choice Awards" z roku 2016, kterou vyhrála v kategorii Oblíbená Herečká ze seriálu Soy Luna. Nominovaná byla i v dalších zemích (Mexico, Kolumbie), jenže nevyhrála.
Karol Sevilla se svou Kid´s Choice Award Argentina 2016 cenou

Movie

1. února 2017 v 15:18 | Lu
Zde jsou Telenovely, Seriály a Muzikály, ve kterých Karol Sevilla Hrála či Vystupovala.

Telenovela je typ televizního seriálu, populárního zejména v Latinskoamerických státech, jehož ústředním motivem jsou mezilidské vztahy, řešení složitých životních situací a problémů. Ve všech výše zmíněných Telenovelách Karol Hrála. Nejznámější z nich je asi Para Volver Amar, která se hrála ve 27 zemích, ale Karol tady měla pouze speciální účast. Větší roli měla v Telenovele Amorcito Corazón, ve kterém hrála Mariu Luz, dceru hlavních protagonistů. Na obrazcích je Luna v roce 2012, v seriálu Amorcito Corazon se seriálovou rodinou.


Žánr Muzikál může mít vícero významů např. Muzikálový film anebo třeba Divadelní Inscenaci muzikálu. V tomto případě jde o tu divadelní část. Luna vystupoval v divadlech ve výše zmíněných muzikálech. Nejznámější je samozřejmě El Mago de Oz neboli Čaroděj ze země Oz, ve kterém hrála Karol Hlavní roli Dorotku. Na obrázcích je fotografie Karol v muzikálu Fantabulosa, a Plakát na představení El Mago de Oz.


Televizní seriál je televizní nebo internetové vysílání a musí být složeno nejméně ze dvou dílů (epizod), které vytváří fikční svět. Ve výše zmíněných seriálech Karol hrála. Nejznámější je podle mě určitě Seriál Soy luna, ve kterém má Karol i největší roli za svojí hereckou kariéru. Obrázky jsou ze seriálu Soy luna a na prvním je Luna v Jam&Roller, kde zpívá a na druhém je se svou seriálovou rodinou.